Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Na lato

Sprawdź wydarzenia

Na lato, Warszawa

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Warszawa, ul. Rozbrat 44

zobacz na mapie

Pigeon | Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL.
Use ctrl + wheel to zoom!

aktualne wydarzenia

 • Koncert

  Sobota, 9 lipca 2022, 20:00

  Przystań na Lato, Rzeszów, od 60 zł

  Po trzech latach ciszy Małpa kolejny raz podbija polską scenę. Już 9 lipca w Rzeszowie będziecie mieli możliwość posłuchać premierowych kawałków solowego albumu "Bóg nie gra w kości". Osobiste przemyślenia, wspomnienia czasów dzieciństwa i starych osiedli w klipie "Drogi dres" to tylko niektóre smaczki czekające tego wieczoru na was.I pula - 50 PLNII pula - 60 PLNNie czekaj i zgarnij je już teraz - liczba miejsc ograniczona!Kiedy - 09.07.2022Gdzie - Rzeszów | Przystań na LatoStart - 20:00Wiek - 16+____________________Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

 • Koncert

  Piątek, 5 sierpnia 2022, 20:00

  Przystań na Lato, Rzeszów, od 49 zł

  Tego sierpnia wszystkie drogi prowadzą do Przystani na Lato w Rzeszowie !!Widzimy się w piątek na koncercie hip-hopowej legendy.Włodi - raper i producent muzyczny, jeden ze współzałożycieli Molesta Ewenement podbija polską scenę kawałkami ze swoich solowych produkcji. Fani klasycznego brzmienia z pewnością znają takie albumy jak "Wszystko z dymem" czy "Wszystkie drogi prowadzą do dymu".I PULA - 39 PLNII PULA - 49 PLNNie czekaj i zgarnij je już teraz - liczba miejsc ograniczona!Kiedy - 05.08.2022Gdzie - Rzeszów | Przystań na LatoStart - 20:00Wiek - 16+____________________Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

 • Koncert

  Piątek, 19 sierpnia 2022, 20:00

  Przystań na Lato, Rzeszów, od 65 zł

  Najpopularniejszy rapowy duet powraca z nowym albumem!Po ostatnim wielkim sukcesie płyty "Pokolenie X2", Rado i Astek postanowili tym razem zacieśnić współpracę z duetem The Returners i powierzyć im po raz pierwszy pełną produkcję swojego materiału.Czego możemy się spodziewać?Na pewno ogromu jakościowej muzyki, zarówno lirycznie jak i dźwiękowo, co zwiastuje już singiel "Nie znasz wad".To co, widzimy się pod sceną w Rzeszowie?I PULA - 55 PLNII PULA - 65 PLNNie czekaj i zgarnij je już teraz - liczba miejsc ograniczona!Kiedy - 19.08.2022Gdzie - Rzeszów | Przystań na LatoStart - 20:00Wiek - 16+____________________Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

 • Koncert

  Piątek, 26 sierpnia 2022, 20:00

  Przystań na Lato, Rzeszów, od 70 zł

  ???? Kaz Bałagane jako muzyk znany jest z bitów w klimacie sench trapu oraz cloudu. Na polskiej scenie muzycznej wyróżnia się przede wszystkim oryginalnymi tekstami. Skrywają w sobie głębszy i bardziej wartościowy przekaz. Już 26 sierpnia możesz posłuchać autorskich kawałków w trakcie jednego z jego solowych koncertów w Rzeszowie. Przyjdź i daj się porwać niepowtarzalnej charyzmie i wyróżniającej się barwie głosu tego artysty.???? I pula - 50 PLN???? II pula - 60 PLN???? III pula - 70 PLNNie czekaj i zgarnij je już teraz - liczba miejsc ograniczona!➡️ Kiedy - 26.08.2022➡️ Gdzie - Rzeszów | Przystań na Lato➡️ Start - 20:00➡️ Wiek - 16+____________________Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.