Od Nowa

Sprawdź wydarzenia

Od Nowa, Toruń

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Toruń, Gagarina 37a

zobacz na mapie

aktualne wydarzenia

 • Koncert

  Czwartek, 16 maja 2019, 22:00

  Od Nowa, Toruń, od 30 zł

  Pablopavo urodzony 1978, pisarz, wokalista, autor tekstów piosenek i kompozytor. W roku 1993 założył z kolegami pierwszy zespół. Grał i śpiewał w zespołach: Saduba, Magara, Sedativa i Vavamuffin. Współtworzył również sound systemy: Zjednoczenie, istniejący do dziś i Ba-lan. W 2009 roku na rynku pojawił się debiutancki krążek formacji Pablopavo i Ludziki zatytułowany "Telehon", zebrał kilkanaście niezłych recenzji i, co ważniejsze, sporo słuchaczy. W marcu 2017 ukazał się 4 album pod szyldem Pablopavo i Ludziki. Płyta nosi tytuł "Ladinola" i jest anonsowana jako materiał popowy, ale umiarkowanie młodzieżowy. Koncert w Od Nowie odbędzie się na zakończenie 20. Majowego Buumu Poetyckiego.

 • Koncert

  Sobota, 5 października 2019, 20:30

  Od Nowa, Toruń, od 45 zł

  Clock Machine zaprasza na jesienną trasę koncertową promującą ich ostatni album "Prognozy".Wszystko co wiemy o przyszłości, to tylko chłodne prognozy. To w nich tkwią wszystkie nasze nadzieje i obawy. Mogą zwiastować wieczne słońce i szczęście, albo fatum i niekończący się, wściekły tajfun, niszczący wszystko co spotka na swej drodze. Zaufać im, czy może przejść obojętnie obok? A co, jeśli mówią prawdę o przyszłości? Co jeśli jest już za późno i na nic nie mamy wpływu?Wiosną bieżącego roku zespół Clock Machine wydał swój 4 długogrający album. Jest to płyta, która zadaje pytania i dogłębnie analizuje różne oblicza relacji międzyludzkich. Z piosenkami o próbach odnalezienia wspólnego języka z drugim człowiekiem. O słodkich sukcesach i gorzkich porażkach.

 • Koncert

  Piątek, 18 października 2019, 20:00

  Od Nowa, Toruń, od 45 zł

  Bitamina w Toruniu! Po festiwalowym lecie czas na bardziej intymne spotkania z muzyką Bitaminy. „Kwiaty i Korzenie” dla Ciebie.Otwarcie bram: 20:00Koncert: 21:00Bitamina została założona przez Amara i Mateusza, a niedługo potem dołączył do nich Piotr. Niezwykle uzdolnieni i aktywni artystycznie na różnych polach przypadli sobie do gustu. Bitamina powstała z przyjaźni trojga ludzi i z miłości do muzyki. Słychać to dokładnie w tekstach oraz produkcji bitów. Wrażliwość, z jaką trafiają do słuchacza jest zaskakująca, a wyśpiewywane emocje każdy odczuwa bardzo osobiście.Nie patrząc na modę i trendy nieustannie pracują nad swoją muzyką. Mimo iż zupełnie nie zabiegają o promocję i zaistnienie w social mediach, wokół tej trójki tworzy się rzesza bardzo oddanych fanów, którzy doceniają wrażliwość i szczerość grupy i które nie pozwalają im pozostać obojętnymi.Pamiętajcie, że legalne odsprzedanie lub odkupienie biletu w systemie Going możliwe są tylko poprzez aplikację Going.Obecnie użytkownicy mają możliwość samodzielnej zmiany danych na biletach w aplikacji Going. (zakładka Moje bilety -> przekaż bilet), co umożliwia podarowanie czy odsprzedanie biletu.Każdy bilet zakupiony w Going po ściągnięciu aplikacji i zalogowaniu będzie widoczny w aplikacji w zakładce "Moje bilety”.

 • Koncert

  Czwartek, 24 października 2019, 18:00

  Od Nowa, Toruń, od 70 zł

  KULT - koncertKult to jeden z najważniejszych polskich zespołów w historii. Grupa założona przez Kazika Staszewskiego od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, nieustannie pozostając przy tym wiernym sobie, swojej muzyce i oczywiście fanom. Kult jest jednym z najlepszych koncertowych zespołów w Polsce. Jesienna ,,pomarańczowa" trasa zespołu odbywa się tylko w kilkunastu wybranych miastach w Europie i ma status wydarzenia wręcz KULTowego, o czym nie trzeba przypominać toruńskim fanom tak licznie wypełniającym każde wydarzenie z udziałem zespołu.