Online

Sprawdź wydarzenia

Online, Internet

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Internet,

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.

zobacz na mapie

aktualne wydarzenia

 • Warsztat

  Niedziela, 5 lipca 2020, 11:00

  Online, Internet, od 499 zł

  Wydarzenie odbędzie się online.Link do wydarzenia znajdziesz na bilecie, po dokonaniu zakupu.

 • Teatr

  Sobota, 6 czerwca 2020, 17:00

  Online, Internet, od 27 zł

  Znacie historię o Kopciuszku?Takiej interpretacji jeszcze nie widzieliście!Teatr Piasku Online zaprasza na ponadczasowy spektakl pt.: „Kopciuszek” - baśń opowiadającą o nadziei, miłości i cudzie, który może zmienić życie każdego z nas.Podczas transmisji na żywo zobaczycie artystyczną wersję baśni, przedstawioną za pomocą malowania piaskiem w wykonaniu Tetiany Galitsyny – zwyciężczyni programu „Mam Talent”, połączoną z grą aktorską.Poczujcie magię rozsiewaną przez ziarenka piasku i przeżyjcie ponownie historię Kopciuszka.Przekonajcie się, że wiara czyni cuda i daje nadzieję na lepszy los.Wydarzenia będą transmitowane na stronie online.teatrpiasku.plDo zobaczenia!

 • Warsztat

  Czwartek, 11 czerwca 2020, 12:00

  Online, Internet, od 400 zł

  Szkolenie poprowadzi Jakub “Cubics” Nowak, muzyk, kompozytor, podróżnik i farmer z wieloletnim stażem oraz Jędrzej Sadowski, doktorant w Instytucie Nauk Prawnych PAN w Warszawie. Szkolenie przeznaczone zarówno dla początkujących hodowców, dla tych, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z uprawą cannabis indoor jak i dla bardziej doświadczonych plantatorów, którzy chcieli by rozwiać wątpliwości dotyczące różnic w uprawie przy pomocy LED czy HPS. Krótkie filmy pokazywane w czasie szkolenia będą w języku angielskim z napisami i wyjaśnieniami prowadzącego.Zakres szkolenia:Cannabis - rodzaje, historia, miejsce w społeczeństwach:Rośliny fotoperiodyczne (Photoperiodic)Rośliny automatycznie kwitnące (Autoflowering)9 podstawowych parametrów według doktora Bruce’a Bugbee - prezentacja oraz krótki filmŚwiatłoTemperaturaWiatrWilgotnośćDwutlenek węglaTemperatura strefy korzeniowejWodaTlenSubstancje odżywczeSposoby uprawy - prezentacjaPraca na jeden, dwa lub więcej namiotów uprawowychPlony co 95 dni, czy może co 30?Sea Of Green (SOG) - Morze ZieleniScreen Of Green (SCROG) - Ekran ZieleniSuper Cropping Topping Fiming Trening LSTSprzęt: Dobór odpowiedniego sprzętu uprawowego w zależności od budżetu i oczekiwań efektu końcowegoŚwiatło - mity w sklepach ze sprzętem dla growerów - moduł z możliwością zadawania pytańParametry światła, sposoby mierzeniaWentylacjaJakość wodyPodstawowe przyrządy pomiaroweNajczęściej popełniane błędyJak nie szkodzić roślinom i nie poprawiać natury - moduł z możliwością zadawania pytań Interpretacja potrzebrośliny“Pożółkły mi końcówki liści i zawijają się do środka, czy tonadmiar potasu, czy niedobór azotu, a może zbyt wysokatemperatura lub odległość od źródła światła?”To i wiele innych pytań dotyczących interpretacji potrzeb i problemów naszych roślin - moduł z możliwością zadawania pytańWydarzenie realizujemy za pomocą platformy Clickmeeting. Wszystkie informacje techniczne zostaną wysyłane mailowo wraz z tokenem umożliwiającym zarejestrowanie się do pokoju webinarowego.Regulamin: http://konopneszkolenia.pl/regulamin-uczestnictwa.html

 • Teatr

  Sobota, 13 czerwca 2020, 17:00

  Online, Internet, od 27 zł

  Kolejny dzień akcji #zostanwdomu?Ułożyłeś już wszystkie puzzle?Zagrałeś już we wszystkie gry?Czas na coś innego. Teatr Piasku Online zaprasza na niezwykły spektakl „Mały Książę”* - show dla całej rodziny, transmitowane na żywo w Twoim domu. Ta pełna ciepła opowieść pokaże nam wszystkim ponadczasowe wartości i przypomni o potędze prawdziwej przyjaźni. Przeżyj niezapomniane emocje razem z nami.Podczas spektaklu zobaczycie pokazy malowania piaskiem i na wodzie w wykonaniu Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu „Mam Talent”, połączone z grą aktorów i muzyką.Rodzinna wyprawa do świata Małego Księcia już na Was czeka!Wydarzenia będą transmitowane na stronie online.teatrpiasku.plDo zobaczenia!