Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Online

Sprawdź wydarzenia

Online, Internet

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Internet

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.

zobacz na mapie

Pigeon | Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL.
Use ctrl + wheel to zoom!

aktualne wydarzenia

 • Inne
  Online
  Free

  Piątek, 31 grudnia 2021, 00:00

  Online, Internet, MORE

  Jeżeli chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie kultury i sztuki, to zajrzyj do naszego magazynu Going. MORE!Pomożemy wybrać smaczną szamkę w Twoim mieście, polecimy najświeższe single i filmy z całego świata oraz prześwietlimy najciekawsze wydarzenia online. Kliknij i dowiedz się więcej!

 • Warsztat
  Online
  Free

  Sobota, 1 stycznia 2022, 00:00

  Online, Internet, Free

  Nasze oczy są jak doskonałe kamery. Dzięki oczom widzimy swoje otoczenie, a osoby obdarzone "sokolim wzrokiem" potrafią dostrzec płomień świecy z odległości 2 km. Dzięki oczom możemy czytać książki, i podziwiać barwne ilustracje.Jak jest zbudowany ten niesamowity narząd? W jakiej drużynie grają oczy? Czemu nie widzimy świata na różowo? O tych i wielu innych ciekawostkach na temat wzroku dowiecie się z warsztatu LabIQ Dziecięce Laboratorium Nauki i Zabawy oraz ACOTO Pracownia Ciekawości, Nauki i Zabawy. Zapraszamy!"Patronem warsztatów jest Onet

 • Warsztat

  Sobota, 1 stycznia 2022, 00:00

  Online, Internet, Free

  Czy wiecie, że azot stanowi około 80% objętości powietrza? A spotkaliście się kiedykolwiek z azotem w stanie ciekłym? Podczas dzisiejszych zajęć ekspertki Centrum Nauki Leonardo da Vinci pokażą Wam serię eksperymentów z wykorzystaniem tej niesamowitej substancji! Zobaczcie co się stanie, gdy w pojemniku z ciekłym azotem zanurzymy różę, cytrynę czy balony!Pamiętajcie – doświadczenia zostały przeprowadzone w warunkach laboratoryjnych, przez wykwalifikowane prowadzące, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Nie próbujcie tego w domu!

 • Warsztat

  Sobota, 1 stycznia 2022, 00:00

  Online, Internet, Free

  Pewnie zdarzyło Wam się usłyszeć to słowo w telewizji czy radiu, przy okazji wyborów i innych ważnych wydarzeń politycznych – tylko co właściwie oznacza demokracja? Zapraszamy Was dziś na spotkanie z Babką od histy, podczas którego dowiecie się, jak możemy definiować demokrację i w jaki sposób stworzyć własną domową konstytucję!Zajęcia dla dzieci 7+