P23

Sprawdź wydarzenia

P23, Katowice

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Katowice, Porcelanowa 23

zobacz na mapie

aktualne wydarzenia

 • Koncert
  Polski rap
  Polskie
  Pod dachem
  Trasa

  Czwartek, 20 maja 2021, 18:00

  P23, Katowice, od 60 

  Sokół - Eskimo Tour - KatowiceSokół wraca z nowym materiałem. Będziecie musieli po tym odśnieżać.

 • Koncert

  Czwartek, 16 kwietnia 2020, 19:00

  P23, Katowice, od 40 

  Rasmentalism rusza w trasę po największych polskich miastach tuż po premierze najnowszego, piątego albumu pt. GENIUSZ. Wasz ulubiony koncertowy tercet zagra premierowo live wersje numerów z GENIUSZA uzupełnione kilkoma starszymi klasykami.Zapraszamy do P23 na hałas, taniec i bycie sobą.

 • Koncert
  Elektronika

  Środa, 10 czerwca 2020, 22:00

  P23, Katowice, od 30 

  Od samego początku jego muzycznej ścieki zauważany był przez największe magazyny, jak Mixmag, Groove Magazine czy DJ Mag, gdzie niejednokrotnie nominowany był w kategorii artysty roku. Prowadzi swój label, który podobnie jak jego produkcje, można rozpoznać po agresywnych, ciężkich brzmieniach gatunku techno. To będzie jego drugi występ w P23, ale już teraz jesteśmy pewni, że utrzyma poziom, który sam tak wysoko podniósł swoim poprzednim setem w Katowicach.

 • Impreza

  Piątek, 26 czerwca 2020, 22:00

  P23, Katowice, od 35 

  Cykl imprez In Unity powraca ze świeżą mieszanką połamanych brzmień w postaci plenerowego wydarzenia w P23! Z tej okazji swoje siły podczas występu live połączą Chino i Bios, a dopełnieniem w postaci mixu gatunków electro, break, acid, techno będzie didżej set od rezydenta klubu, czyli DCB. Całość poprzedzi nadzieja lokalnej, młodej sceny - Holoe!- Chino live- biøs live- DCB- HoloeJoin the Unity.Wydarzenie będzie miało miejsce w plenerowej odsłonie P23, na specjalnie zadaszonym dziedzińcu Fabryki Porcelany. Limit uczestników oraz zasady sanitarne zgodne z aktualnymi obostrzeniami Rady Ministrów. Wszystkich uczestników obowiązuje ścisłe przestrzeganie regulaminu wydarzenia