Piękna Pszczoła

Sprawdź wydarzenia

Piękna Pszczoła, Lublin

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Lublin, Plac Teatralny 1

zobacz na mapie

aktualne wydarzenia

 • Impreza

  Niedziela, 21 kwietnia 2019, 21:00

  Piękna Pszczoła, Lublin, TBA

  KIANO lubi i gra muzykę lat 80 - tych, 90-tych i współczesnych. Pełny miks. Jabbar lubi żurek, Trener biały barszcz. Jabbar zajada się piklami, Trener woli kiszonki. Jabbar uwielbia sałatkę jarzynową, Trener- warzywną z majonezem. Jabbar jest fanem szarlotki, Trener jabłecznika. To co ich łączy to wspólna pasja do spożywania wszelakiej maści napojów. Przyłączcie się do nas w tę Wielką Piękną Noc. W ten świąteczny wieczór degustujmy i tańczmy do rana. Weźcie ze sobą ciasta i inne wypieki. W Pięknej Pszczole spożywanie własnego jedzenia jest mile widziane. Alkohol i inne napoje sprzedajemy my.

 • Impreza

  Piątek, 3 maja 2019, 19:00

  Piękna Pszczoła, Lublin, TBA

  Nasz piękny taras otwieramy zaraz, czyli jak wszystko pójdzie po naszej myśli (pogoda, produkcja, zezwolenia, pozwolenia, przyłącza i pnącza) to już 3 maja. Z tej okazji, tak jak rok temu zaczynamy imprezę w pięknych okolicznościach przyrody, hity wytańczymy w klubie, a wschód słońca obejrzymy tam, gdzie kto będzie mógł i chciał :)Rezerwacja stolików, kanapek i krzesełek piekna@pieknapszczola.pl, ☎ 696 43 23 53.

 • Impreza

  Sobota, 4 maja 2019, 19:00

  Piękna Pszczoła, Lublin, TBA

  Jeżeli w piątek "zachorujemy" do wtorku, to przed nami 8 dni weekendu. Pszczoły na tarasie już zaczynają działać, podobnie jak nasi barmani. Before na dachu, middle w środku, after gdzie się uda. Najlepsze drinki, najlepszy widok, najlepsza muzyka. Jednym słowem: #najgorszyklubwmiescie Rezerwacja stolików, kanapek i krzesełek piekna@pieknapszczola.pl, ☎ 696 43 23 53.

 • Impreza

  Piątek, 20 września 2019, 21:00

  Piękna Pszczoła, Lublin, TBA

  Żegnamy wakacje i najgorszy klub w mieście.Witamy nowy sezon i wracamy - OdNowa!