Prozak 2.0

Sprawdź wydarzenia

Prozak 2.0, Kraków

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Kraków, pl. Dominikański 6

zobacz na mapie

aktualne wydarzenia

 • Koncert

  Sobota, 5 października 2019, 20:00

  Prozak 2.0, Kraków, od 40 zł

  NNJL oraz Good Times Crew 5 października zapraszają na premierowy koncert Gedziula z albumem "Bohema" w Krakowie !Kiedy: 05.10.19Gdzie: Prozak 2.0 - Kraków, pl. Dominikański 6Otwarcie bramek: 20:00

 • Impreza

  Piątek, 1 kwietnia 2016, 22:00

  Prozak 2.0, Kraków, od 10 zł

  Going. rusza w Polskę! Zapraszamy na pierwsze z cyklu Launch Party, na którym zagra ZAMILSKA w najlepszym krakowskim klubie Prozak 2.0 dzięki współpracy z kolektywem Niestrudzeni Pielgrzymi Miłości.Popularność ZAMILSKIEJ wybuchła z dnia na dzień , gdy do sieci trafił jej pierwszy singiel ? Quarrel" . Jednym utworem był a w stanie skupić na sobie uwagę całego muzycznego środowiska, zdobywając świetne opinie zarówno w polskiej jak i zagranicznej prasie. Liczne koncerty zagrane jeszcze przed wydaniem debiutanckiej płyty rozgrzały powiększające się rzesze fanów. Swoim debiutanckim albumem UNTUNE, który ukazał się 26 maja, nie zawiodła pokładanych w niej oczekiwań . Wydawnictwo UNTUNE zdobyło uznanie wśród krytyków i publiczności a pomimo ciężkiego charakteru muzyki, płyta trafiła w gusta szerszego niż można oczekiwać grona odbiorców i została określona mianem otwartej oraz niezwykle tanecznej. Sama Natalia unika szufladkowania, stawia na spontaniczność i przełamuje wszelkie stereotypy. Koncerty, w które ZAMILSKA wkłada niespotykaną pasję i energię to żywiołowa dawka monstrualnego basu i potężnych bitów, wprowadzające publiczność w niezapomniany, taneczny trans.Going. to portal i aplikacja mobilna skupiająca wydarzenia kulturalne: koncerty, imprezy, spektakle, filmy oraz spotkania i inne eventy miejskie. W prostu sposób znajdziesz tu wszystko, co pomoże ci stworzyć plan idealny, by ruszyć w miasto! W kilku prostych kliknięciach można również kupić bilet na wybrane wydarzenia. Going. działa od roku w Warszawie. Od marca dostępny w Krakowie i kolejnych miastach Polski!

 • Impreza

  Piątek, 22 listopada 2019, 22:30

  Prozak 2.0, Kraków, TBA

  Na zewnątrz coraz chłodniej, więc tego dnia przeniesiemy się do gorącej afryki by powspominać gorące dni lata! Swoją selekcję inspirowaną etniczną afryką prezentować będzie Discox, wspierana przez Matthew Ka [-2] AFRICAsoundDiscoxMatthew KaDo 23:00: wejście FREE dla osób “biorących udział” w wydarzeniu.Po 23:00: 10/ 20 PLN.---It’s getting colder outside, so that date we’ll travel to warm Africa to have some of that hot, summer sun! This time it’ll be hosted by Discox, along with invaluable Matthew Ka [-2] AFRICAsoundDiscoxMatthew KaBy 11:00pm: FREE entry for Facebook “going” list.After 11:00pm: 10/ 20 PLN.

 • Impreza

  Środa, 6 kwietnia 2016, 22:00

  Prozak 2.0, Kraków, TBA

  Let's Jack....D!SCOTHEQUE!...I want your body, everybody wants your body, so let's jack.Come on, Let's Jack...Every Wednesday x Bass MusicDJs:BC / GANG$TEPPAZ / Kraków /https://www.facebook.com/projektlowcyhttps://www.facebook.com/GangsteppazOfficialLEEWAYY / Future Simple /https://www.facebook.com/mrleewaywstęp:do 24 - FREE // lista FB / where2B Krakówpo 24 - 10PLN? Bania Wyborowej - 3PLN? Tyskie 0,5l - 5 PLN? Wyborowa 0,7l - 66PLNLista FB / W2B ? WELCOME DRINKLegitymacja studencka ? TYSKIE FREE(vouchery do odbioru na wejśćiu)Rezerwacja loży:tel. 733 704 650Patronują nam:GANG$TEPPAZhttps://www.facebook.com/GangsteppazOfficialOIhttps://www.facebook.com/oi.kruEvent on where2B with guest list/Wydarzenie na where2B z listą gości: www.where2b.org/event/24913WSZYSTKIE PROMOCJE OBOWIĄZUJĄ PO DODANIU SIĘ DO LISTY GOŚCI.