Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Prozak 2.0

Sprawdź wydarzenia

Prozak 2.0, Kraków

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Kraków, pl. Dominikański 6

zobacz na mapie

Pigeon | Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL.
Use ctrl + wheel to zoom!

aktualne wydarzenia

 • Impreza
  Pod dachem

  Środa, 22 września 2021, 23:00

  Prozak 2.0, Kraków, Od 10 zł

  Nasze życie kolor ma jak Aperol' rapował Kizownik, więc nie pozostaje nam nic innego, jak odpalić ten numer i dorzucić Wam jeszcze więcej powodów do odwiedzin 2.0 w ten dzień!Co środę spodziewajcie się promki o smaku lata czyli schłodzony Aperol z naszego baru w wasze kieliszki. Całą noc za piętnastaka. A oprócz tego, za dekami mocna reprezentacja poziomu -1, też nie obrażą się gdy przyniesiecie im jednego.

 • Impreza
  Pod dachem

  Czwartek, 23 września 2021, 23:00

  Prozak 2.0, Kraków, Od 10 zł

  W weekendy wpadamy jak rakieta już w czwartki. Za poprawny start co tydzień odpowiadać będzie promo nie dla jeleni - Jägermeister czyli absolutny faworyt części naszej załogi barmańskiej (i rezydentów) tej nocy króluje na obu barach. Za dekami podwajami siły rezydentów i wierzymy, że razem dolecimy do kolejnego weekendu w całości!Promo:Jägermeister Shot (20ml) - 5 PLNJägerbomb (Jägermeister+Redbull) - 15 PLNLineup:29/07 - VIT. + BUBBLEGUN05/08 - ZEBRA + BUBBLEGUN12/08 - VIT. + BUBBLEGUN19/08 - BUBBLEGUN + VIT. + GOD.WIFI26/08 - ZESTY + ZEBRA

 • Impreza
  Elektronika
  Pod dachem

  Piątek, 24 września 2021, 23:00

  Prozak 2.0, Kraków, Od 10 zł

  The girls are back in town! Po dłuższej przerwie w mury 2.0 powraca najgorętsze muzycznie trio na polskiej scenie basowej - IGDJS czyli ZuzaOK, Neen Nah, Thirdeyedimention! Spodziewajcie się melanżu, na który najlepiej ubrać bikini i wziąć ze sobą ręczniki, bo dziewczyny nie zwalniają tempa ani przez minutę swoich setów. Supportować ich będzie nasza pikantna papryczka czyli łamacz serc - VIT., którego udało się nam wreszcie wyrwać z dłuuugiej trasy z Kukonem. Czy potrzeba więcej powodów by zameldować się tej nocy w 2.0? Chyba nie! ZuzaOK (IGDJs) Neen Nah (IGDJs) Bubblegun (IGDJs) VIT. (Prozak 2.0)ZASADY WEJŚCIA:Wstęp od 23:00 | Cena 20/30 PLN*/Karty klubowe 10 PLN | SelekcjaCena może ulec zmianie w zależności od ilości osób obecnych w klubie (restrykcje COVID-19).

 • Impreza

  Sobota, 25 września 2021, 23:00

  Prozak 2.0, Kraków, Od 10 zł

  Ten wieczór na poziomie -2 sygnowany jest przez trzecią edycję cyklu KAOS, gdzie brak zasad jest jedyną zasadą. Nie interesują nas granice między gatunkami muzycznymi, nie spodziewajcie się jednostajnego 4/4 całą noc.Jacek Sienkiewicz - ponad 22 lat doświadczenia, niezliczone sety DJskie i utwory wydane w topowych wytwórniach na świecie. Wszystko to sprawia, że każdy jego set jest niezapomnianą przygodą i czymś więcej niż zbiorem utworów. Wraz z nim za dekami Virtual Geisha, której mocne closingi stają sie landmarkiem 2.0 w tym sezonie!Jacek SienkiewiczVirtual GeishaSOCIAL:https://www.facebook.com/jacek.sienkiewiczhttps://soundcloud.com/recognitionhttps://www.facebook.com/virtualgeishakrkStart 23:59 w sobotę, koniec około 7:00. Soundsystem: Function1Wejście: 20/30 PLN - Karty klubowe 10 PLNNO PHOTO POLICY, RESPECT THE VIBEFor more info or english version, please check the event on the Resident Advisor's page.