Letnia Scena Progresji

Sprawdź wydarzenia

Letnia Scena Progresji, Warszawa

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Warszawa, ul. Fort Wola 22

zobacz na mapie

aktualne wydarzenia

 • Koncert

  Jutro, 16:30

  Letnia Scena Progresji, Warszawa, od 40 zł

  Zapraszamy na specjalny finałowy koncert trasy Maty, promującej album pt. „100 dni do matury”.Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie oraz w aplikacji Going, a także w salonach Empik w całej Polsce.UWAGA! Wszystkie bilety zakupione na koncert mający odbyć 03.04.2020 r. zachowują swoją ważność. W sprawie zwrotów prosimy o kontakt z bileterią Going Bilety zakupione po 27.08.2020 nie podlegają zwrotowi!UWAGA!Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.Oświadczenie do pobrania:http://soldoutagencja.pl/oswiadczenie.phpUWAGA!W związku z COVID-19, przypominamy o konieczności wypełnienia oświadczenia uczestnika koncertu. Możecie wypełnić je online poprzez bileterię Going lub przynieść wypełnione na wydarzenie. Zdecydowanie usprawni to proces wpuszczania.Link do oświadczenia:https://drive.google.com/file/d/1MTApZbUq6646Dyt4WZCJQASW78Bs8HK5/view?fbclid=IwAR1kvVCPCJwUTOW1Sfbh_Arg7KwPXf66mJmOqlm5aJtkEiWtu8eWAR4PUaEZadbamy, by zachowane były wszystkie względy bezpieczeństwa.A Wy pamiętajcie o konieczności zakrywania ust i nosa. Nie zapomnijcie o maseczce, chyba że zostanie zachowana odległość nie mniej niż 2m od innych osób.

 • Koncert

  Piątek, 18 września 2020, 16:30

  Letnia Scena Progresji, Warszawa, od 60 zł

  Bedoes i Lanek prezentują: Opowieści z Doliny Smoków. Na koncercie gościnnie wystąpią: 2115 GANG.Zapraszamy na premierowy koncert Bedoesa oraz Lanka promujący album pt. „Opowieści z Doliny Smoków”.Doszły nas słuchy, że Waszą wioskę nawiedzają utopce, gule i meluzyny. Bedoes i jego towarzysze z 2115 już pędzą do Was z mieczami by złapać złe stwory. Wraz z nimi Warszawę odwiedzi kompania rycerzy. Wyczekujcie ich 04.09.2020 w warszawskiej Letniej Scenie Progresji! UWAGA! Wszystkie zakupione dotychczas bilety na koncert mający odbyć się 28.03.2020 r. zachowują swoją ważność! W sprawie zwrotów, prosimy o kontakt z bileterią Going do 30.08.2020 r. Bilety zakupione po 26.08.2020 nie podlegają zwrotowi! UWAGA! Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.Oświadczenie do pobrania:http://soldoutagencja.pl/oswiadczenie.phpNa miejscu stanie specjalne smocze stoisko poświęcone Bedoesowi. W sklepie z pełnym asortymentem będzie można kupić płyty i ubrania w promocyjnych cenach!Dodatkowo, będziecie mogli napić się jagerowych drinków w specjalnie przygotowanej na tę okazję Strefie JeleniaAKREDYTACJE MEDIA/FOTO:Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: ola@soldoutagencja.plSponsorów i patronów medialnych prosimy o kontakt mailowy: magda@soldoutagencja.pl

 • Koncert

  Piątek, 18 września 2020, 19:00

  Letnia Scena Progresji, Warszawa, od 85 zł

  Jeźdźcy PostApokalipsy: Nocny Kochanek i Zacier otworzą sezon koncertowy w Progresji!Koncert Jeźdźcy Postapokalipsy: Nocny Kochanek + Zacier odbędzie się 18 września 2020 roku w nowych zielonych i muzycznych okolicznościach przyrody.Progresja zaprasza na nową plenerową scenę letnią. Wiemy, że tęsknicie za koncertami tak samo jak my. Wiemy również, że koncerty w zamkniętych pomieszczeniach to ryzyko dla zdrowia, dlatego też znaleźliśmy idealne rozwiązanie na powietrzu w pobliżu klubu.Letnią strefę koncertową budujemy na pobliskim terenie należącym do Polskiego Holdingu Obronnego. Wejście znajduje od strony parkingu, na którym w zeszłym roku organizowana była scena festiwalowa goszcząca takie imprezy jak: Prog in Park czy zaplanowane na ten rok: Metalmania, Amon Amarth.Nowa scena usytuowana jest wśród większej ilości zieleni i stanowi doskonałą odskocznię od miejskiego ruchu, zgiełku i betonu. Chcemy, żeby nasze koncerty były przede wszystkim przyjazne i bezpieczne.Zachowujemy wszelkie środki ostrożności, w tym najważniejszy, czyli dystans społeczny. Nie chcemy tłoczyć Was na małej przestrzeni, gdzie ktoś może poczuć się niekomfortowo. Przewidzieliśmy 5m2 powierzchni na osobę. Do tego dochodzi przestrzeń, na której stanie scena, strefa gastronomiczna i chillout.Prosimy jednocześnie naszych gości o zachowanie wszystkich rekomendacji sanitarnych ogłaszanych przez Rząd takich jak: korzystanie z dostępnych na terenie żeli dezynfekujących, noszenie maseczek w miejscach gdzie nie zachowany jest dystans społeczny (m.in. w kolejce do baru).

 • Koncert

  Sobota, 19 września 2020, 19:00

  Letnia Scena Progresji, Warszawa, od 79 zł

  Natalia Przybysz – jeden z najciekawszych kobiecych głosów na rodzimej scenie muzycznej, ale także kompozytorka i autorka tekstów, wystąpi już 19 września na Letniej Scenie Progresji!Wokalistka dała się poznać w roku 2001, kiedy to wraz z siostrą Pauliną zadebiutowały współtworząc Sistars. Zespół okazał się fenomenem, kreującym nową jakość na polskim rynku, zdobywającym nagrody, przychylne recenzje dziennikarzy i szczyty list przebojów, ale przede wszystkim serca słuchaczy. Następnym etapem w karierze Natalii Przybysz była kariera solowa, która trwa do dziś.5 płyt, niezliczona ilość koncertów i fanów – takie doświadczenie jest gwarancją, że każdy występ artystki to niezapomniane chwile z muzyką na najwyższym poziomie. Jej unikalny głos nie pozwala przejść obok siebie obojętnie i już od lat przyciąga kolejne grupy oddanych fanów.Ostatni album Natalii „Jak Malować Ogień” ukazał się jesienią zeszłego roku i zdobył tak samo przychylne recenzje słuchaczy i dziennikarzy. Krążek wypełniony jest emocjami i idealnym zgraniem zespołu, które zwłaszcza słychać na doskonałych koncertach.Letnia sceneria koncertu to idealne miejsce, żeby obcować z tą piękną muzyką i odczuć pełnię jej lekkości oraz szczerości.Serdecznie zapraszamy!