Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Sfinks700

Sprawdź wydarzenia

Sfinks700, Sopot

Zobacz
Sfinks700
informacje ogólne

Lokalizacja

Sopot, Mamuszki 1

Sfinks700 to mieszczące się przy sopockiej plaży imprezowe centrum Trójmiasta, które na stałe zapisało się na klubowej mapie Polski.

W latach dziewięćdziesiątych gdański SFINKS był pionierską przystanią muzyki techno. To jeden z pierwszych klubów w Polsce, który wprowadził ten gatunek na stałe do repertuaru.

zobacz na mapie

Pigeon | Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL.
Use ctrl + wheel to zoom!

aktualne wydarzenia

 • Koncert

  Sobota, 26 marca 2022, 19:00

  Sfinks700, Sopot, od 45 zł

  Po niespełna dwóch latach od premiery platynowego debiutu i świetnie przyjętej trasie "BANG DE DENG TOUR, Ero wraca z świeżym albumem i jeszcze mocniejszym materiałem koncertowym! Już 26 marca sprawdzimy formę reprezentanta JWP i nowy longplay "EROIZM" w sopockim Sfinks700.Tak o wydawnictwie mówi sam raper: "Album "Eroizm" to zbiór myśli, które się kłębiły w mojej głowie podczas lockdownowu jak i również jest to refleksja po solowym debiucie. Tym razem okrasiłem to większą ilością gości. Myślę, że śmiało mógłbym ten album nazwać „Dzieła wybrane" i mam nadzieje, że dobrze wybrałem...Jest to album o mnie i o nas... dla Was!

 • Impreza
  Elektronika
  Pod dachem

  Jutro, 23:00

  Sfinks700, Sopot, 30.00 zł

  Miłość – złożone, trudne do zdefiniowania zjawisko, często utożsamiane z uczuciem, które przejawia się w relacji do drugiej osoby (lub obiektu), połączonej z silnym pragnieniem stałego obcowania z nią, czemu może towarzyszyć pociąg fizyczny do osoby będącej obiektem uczucia. Zwykle jest okazywana przez próby uszczęśliwiania kochanej osoby.Już 12 lutego zapraszamy na sfinksowy koncert walentynkowy!Koncerty:MAIN: Fresh | An On Bast LIVE | IGGYFountain / Fresh B-Day: Hypno | Borrega | Ertelzachowaj dystans min. 1,5m od innych osób. Jeśli znajdziesz się blisko innych osób to zakryj usta i nos. Zakaz Tańczenia.obowiązkowa dezynfekcja rąk na miejscu.dbajmy o siebie i o innych - jeśli czujecie się podchorowani lub wiecie, że mieliście kontakt z osobą zarażoną - zostańcie tym razem w domu.wydarzenie odbywa się zgodnie z aktualnymi zaleceniami sanitarnymi.price -- 30 PLNzapisani na listę FB, do północy wchodzą za 20PLNdoormanno photo policyWystawa: Józef CzerwniawskiTERMIN – 12.02.2022START - 23:00• Info:S.F.I.N.K.S. 700Aleja Franciszka Mamuszki 181-718 SopotWstęp od 21 lat* z wyłączeniem studentów** liczba miejsc w lokalu bardzo ograniczona*** Organizator zastrzega sobie prawo do nie wpuszczenia wskazanych osób bez podania przyczyny.Dziękujemy za zrozumienie!

 • Impreza
  Elektronika
  Pod dachem

  Piątek, 18 lutego 2022, 23:00

  Sfinks700, Sopot, 30.00 zł

  Cardio - ćwiczenia wytrzymałościowe dotleniające organizm, poprawiające pracę układu krążenia oraz kondycję organizmu. Trening cardio nazywany jest też treningiem tlenowym. Zwiększa ilość oddechów na minutę oraz przyspiesza tętno, co sprawia, że komórki i tkanki mięśniowe są lepiej dotlenione. Pozwala również dość szybko pozbyć się zbędnych kilogramów i poprawia nastrój poprzez wydzielanie tzw hormonów szczęścia, np. serotoniny, dopaminy, oksytocyny czy endorfiny.Kolejny rok - kolejne obiecanki cacanki:Zmiany i życiowa forma, rzucenie fajek, odstawianie alkoholu i niezdrowego żarcia. Nawet zakupiony karnet na siłownie oraz nowy zostaw treningowy i buty - ale nie użyte jeszcze ani razu. Rower stacjonarny w domu służy tylko jako wieszak na ciuchy, a orbitrek zniesiony do piwnicy, bo za dużo miejsca zajmował.Znamy ten scenariusz i wiemy jak Ci pomoc! Zapraszamy na wspólne zajęcia o charakterze sportowo-wytrzymałościowym, zapraszamy na Cardio!Instruktorzy głównej sali gimnastycznej:WeikumMaceukiJohn WaiterFontanna:Drugi DomKosmalskiBSHKHofmann▬ KoncertyMAIN: Weikum | Maceuki | John WaiterFontanna Drugi Dom: Kosmalski | BSHK | Hofmann▬ zachowaj dystans min. 1,5m od innych osób. Jeśli znajdziesz się blisko innych osób to zakryj usta i nos. Zakaz Tańczenia.▬ obowiązkowa dezynfekcja rąk na miejscu.▬ dbajmy o siebie i o innych - jeśli czujecie się podchorowani lub wiecie, że mieliście kontakt z osobą zarażoną - zostańcie tym razem w domu.wydarzenie odbywa się zgodnie z aktualnymi zaleceniami sanitarnymi.▬ price -- 30 PLNzapisani na listę FB, do północy wchodzą za 20PLN▬ doorman▬ no photo policy▬ Wystawa: Józef Czerwniawski▬ Art: Lep1ej: Maciek KupisTERMIN – 18.02.2022START - 23:00• Info:☞ http://sfinks700.com/S.F.I.N.K.S. 700Aleja Franciszka Mamuszki 181-718 SopotWstęp od 21 lat* z wyłączeniem studentów** liczba miejsc w lokalu bardzo ograniczona* Organizator zastrzega sobie prawo do nie wpuszczenia wskazanych osób bez podania przyczyny.Dziękujemy za zrozumienie!

 • Impreza
  Reggae / Dub

  Piątek, 25 lutego 2022, 23:00

  Sfinks700, Sopot, 30/40 zł

  Mocno stęskniliśmy się za sound systemowymi potańcówkami w Trójmieście, które są nie tylko okazją do posłuchania muzyki w odpowiednich warunkach, ale pretekstem do spotkania w gronie przyjaznych ludzi. Klimat sanitarny i polityczny wciąż nie sprzyja ani klubom ani organizatorom, a życie codzienne stało się jeszcze bardziej energochłonne, także od miesięcy sound system kurzy się w magazynie, płyty gniją w kejsach i bardzo byśmy chcieli to zmienić!Moonshine Recordings i Pandadread Sound System mają zaszczyt zaprosić na kolejny, po kilkukrotnie przekładanym Mad Professorze, zaległy KONCERT w ramach cyklu Dub Club Trójmiasto, na którym wystąpią:- duma nasza lokalna o zasięgu ponadnarodowym w dziedzinie produkcji muzyki dub/dubstep - Radikal Guru, któremu pandemia pokrzyżowała plany promocyjne ostatniego albumu “Beyond The Borders”,- stołeczny zespół pieśni i tańca radykalnego - Jah Love Sound System - tym razem bez sound systemu, a z autorskim materiałem w konwencji dub live mix,- niestrudzony promotor, wydawca i dj - Mack,- oraz emisariusze karaibskich dźwięków nad Bałtykiem - Pandadread w składzie bratrat i DHS, odpowiedzialni za brzmienie i selekcję na rozgrzewkę.Dub Club Trójmiasto #29 25.02.2022 piątek w składzie:Radikal GuruJah Love (live dub mix)Pandadread Sound SystemMackSfinks700, Sopot ul. Mamuszki 1Wsparcie: 30 zł przedsprzedaż / 40 zł w dniu imprezyStart: 23:00 - koniec: 5:00Uwaga!Koniecznie zapoznajcie się z odgórnymi obostrzeniami obowiązującymi przy wejściu do klubu:- wstęp od 21 lat (z wyłączeniem studentów)- liczba miejsc w lokalu bardzo ograniczona- lokal zastrzega sobie prawo do nie wpuszczenia wskazanych osób bez podania przyczyny.Dbajmy o siebie i o innych - jeśli czujecie się podchorowani lub wiecie, że mieliście kontakt z osobą zarażoną - zostańcie tym razem w domu. Dziękujemy za zrozumienie!