Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Stadion Śląski

Sprawdź wydarzenia

Stadion Śląski, Chorzów

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Chorzów, ul. Katowicka 10

zobacz na mapie

Pigeon | Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL.
Use ctrl + wheel to zoom!

aktualne wydarzenia

 • Sport

  Niedziela, 10 lipca 2022, 10:00

  Stadion Śląski, Chorzów, TBA

  10 lipca 20222 po raz kolejny spotkamy się w Kotle Czarownic podczas IV bieg z przeszkodami Szturm ŚląskiPrzygotujemy dla Was niesamowitą 6 kilometrową̨ trasę naszpikowaną 20 przeszkodami z wyznaczonym odcinkiem specjalnym. Lotna Premia to dodatkowa możliwość rywalizacji, a dla najlepszych będą czekały nagrody Do tego ponad 2000, które sprawdzą Waszą wytrzymałość Nie zwalniamy tempa i jak co roku wprowadzamy nowości Tym razem rozszerzamy kategorię drużynową: drużyny ELITE i OPEN będą osobno klasyfikowane i nagradzane. Jednak nie zapomnijcie o najważniejszym: w każdej drużynie musi znaleźć się przynajmniej 1 kobieta Jesteś ciekawy jak wygląda Stadion Śląski od środka?Chciałbyś poczuć smak rywalizacji na najszybszej bieżni świata?Obowiązują zapisy!

 • Koncert
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Sobota, 26 sierpnia 2023, 20:00

  Stadion Śląski, Chorzów, TBA

  Andrea Bocelli wystąpi na legendarnym Stadionie ŚląskimAndrea Bocelli - muzyczny ewenement, wyprzedający największe areny na całym świecie i Stadion Śląski, słynący z najgłośniejszych koncertów w Polsce, m.in. U2 czy Rolling Stones.To będzie jeden z największych koncertów ukochanego tenora w Polsce! Najpiękniejsze hity Andrei Bocellego wybrzmią w Chorzowie 26 sierpnia 2023 roku. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.* Bilety dla osób niepełnosprawnych na koncert można kupić tylko i wyłącznie, pisząc na adres e- mail: niepelnosprawni@biletserwis.pl

 • Koncert
  Pop
  Pod dachem
  Singer/songwriter

  Sobota, 25 czerwca 2022, 17:00

  Stadion Śląski, Chorzów, 59.00 zł

  Dawid Podsiadło wystąpi 25 czerwca 2022 roku na Stadionie Śląskim.---**Bilety niedostępne w Going. Sprawdź strony artystów i organizatorów.**---Po sukcesie koncertu na PGE Narodowym w Warszawie, Artysta wraca z nową odsłoną stadionowego widowiska.Partnerem koncertu jest Stadion Śląski.Organizatorem wydarzeń jest agencja Muzk, a producentem wydarzenia agencja East Eventz.Na wydarzenie obowiązują bilety imienne. Maksymalna liczba biletów dla jednego użytkownika to 6 sztuk.Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.