Stary Klasztor

Sprawdź wydarzenia

Stary Klasztor, Wrocław

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Wrocław, Purkyniego J. E. 1

zobacz na mapie

aktualne wydarzenia

 • Koncert

  Środa, 27 stycznia 2021, 20:00

  Stary Klasztor, Wrocław, od 30 zł

  COLDPLAY akustycznie w Starym Klasztorze!W środę 28 października zapraszamy do Starego Klasztoru na wyjątkowy koncert, podczas którego wyruszymy w podróż przez szerokie wody akustycznych melodii, interpretując największe przeboje grupy COLDPLAY!!Na tym jednak nie koniec! Dla bardziej wymagających słuchaczy zrobimy ukłon również w stronę mniej popularnych, ale równie pięknych utworów tej brytyjskiej grupy.Przez wieczór poprowadzi Was wrocławski gitarzysta i wokalista — Wojtek Kiełbasa, z którym niejednokrotnie mieliśmy już do czynienia na naszej scenie Do zobaczenia już niebawem! Pamiętajcie by zabrać ze sobą dawkę pozytywnej energii i chęć do śpiewania!28.10.2020 r. godz.20.00 klub muzyczny Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1COLDPLAY akustycznie bilety: 30 zł – przedsprzedaż, 35 zł - w dniu koncertu

 • Koncert

  Wtorek, 8 października 2019, 20:00

  Stary Klasztor, Wrocław, od 45 zł

  Margaret - Gaja Hornby Tour w Starym Klasztorze!Klub Stary Klasztor zaprasza 8 października na koncert Margaret w ramach trasy koncertowej "Gaja Hornby Tour "
Podczas koncertu Margaret wykona piosenki z najnowszej płyty pt."Gaja Hornby" 
Nowy krążek to polskojęzyczny debiut fonograficzny Margaret i tym samym odsłona jej muzycznego alter ego. Ta muzyka  to wybuchowa mieszanka i najświeższe trendy w muzyce, zaskakujące frazy, szczere teksty -  Urban pop jakiego w Polsce jeszcze nie było. 
Płytę promują: tytułowy utwór "Gaja Hornby", letni hit "Serce Baila" oraz najnowszy, zachowany w stylistyce afrobeat/pop, singiel „Chwile bez słów".

 • Koncert

  Czwartek, 17 października 2019, 19:00

  Stary Klasztor, Wrocław, od 79 zł

  New Model Army zapowiedzieli nową płytę i ogromną trasę koncertową, na której znajdzie się 5 przystanków w Polsce. Zapraszamy na koncerty w Poznaniu, Gdyni, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie – już w październiku!Sprzedaż biletów na koncerty wystartuje w czwartek, 16 maja o godzinie 11:00.New Model Army to kultowy zespół, powstały w 1980 roku w Bradford. Autorzy takich kawałków jak "Vagabonds", "51st State", czy "Small Town England" sprzedali już ponad półtora miliona egzemplarzy płyt, mimo że ich single nigdy nie trafiały na listy przebojów. Za najlepsze albumy w dyskografii New Model Army uznaje się "No Rest For The Wicked" oraz "Thunder and Consolation", a ich koncerty charakteryzują się starannymi aranżacjami dopracowanymi do perfekcji. W 2010 roku zespół świętował trzydziestą rocznicę istnienia.New Model Army zapowiedzieli nową płytę – krążek zatytułowany „From Here” ukaże się 23 sierpnia 2019 roku. Wszystkie utwory zostały napisane w 2 miesiące, a muzycy nagrywali je przez 9 dni, pracując w pięknie położonym Ocean Sounds Recordings, znajdującym się na norweskiej wyspie Giske.

 • Koncert

  Środa, 23 października 2019, 20:30

  Stary Klasztor, Wrocław, od 45 zł

  Junior Kelly - gwiazda reggae z Jamajki zagra we Wrocławiu!Junior Kelly - jeden z najważniejszych reprezentantów muzyki reggae wystąpi 23 października w Starym Klasztorze!Dla fanów jamajskich rytmów ten koncert to pozycja obowiązkowa!Junior Kelly - jeden z czołowych światowych Ambasadorów Reggae. Wysoki, z burzą dreadów na głowie, jest oddanym rastafarianinem z prawdziwym poczuciem muzycznej misji, którą manifestuje poprzez jakość swoich kontemplacyjnych tekstów, różnorodność ważnych tematów które podejmuje i inspirujące przesłanie.Czołowy jamajski piewca społecznej świadomości i sprawiedliwości powraca do Polski ze swoim 10-tym albumem “Urban Poet”. Oprócz muzyki reggae na płycie “Urban Poet” znajdziemy dancehall, r’n’b, soul oraz jazz, ukazujące rozwój i dojrzałość tego artysty. Junior Kelly pojawił się również jako gość Kamila Bednarka na jego przebojowym albumie „Oddycham…”.
Junior Kelly urodził się w 1969 roku jako najmłodsze z pięciorga dzieci i dorastał w Kingston. Jest częścią bardzo muzycznej rodziny – jego ojciec i dziadek grali na banjo a matka śpiewała w miejscowym kościele. Jego nieżyjący brat Jim Kelly był DJ’em i otworzył mu trochę drzwi w świecie reggae i dancehall. Po jego tragicznej śmierci Junior Kelly zdecydował się kontynuować muzyczną tradycję rodziny w swoim własnym stylu.Zdobywał doświadczenie zarówno w studio, jak i grając trasy i festiwale na całym świecie. Już od lat 90-tych uczestniczył w kluczowych imprezach jak jamajski Reggae Sun Splash. Potem wyjechał do USA by występować i nagrywać single.
Wyjątkowo związany jest z Wrocławiem – tutaj miały miejsce jego koncerty w 2007, 2013, w 2015 na One Love Sound Fest oraz ostatni – na Rototom & Friends w Starym Klasztorze w 2016 roku.