Stary Maneż

Sprawdź wydarzenia

Stary Maneż, Gdańsk

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 23

zobacz na mapie

aktualne wydarzenia

 • Koncert

  Czwartek, 22 października 2020, 18:30

  Stary Maneż, Gdańsk, od 89 zł

  Kamil Bednarek podbija polską scenę muzyczną od wielu lat. Nie inaczej będzie w tym roku, ponieważ końcówka roku zarezerwowana jest na jego nową trasę koncertową o nazwie "Bednarek Inaczej Tour 2020". Jak wskazuje nazwa, podczas tej trasy będzie można poznać nieco innego Kamila Bednarka. Artysta pojawi się m.in. na terenie Gdańska, gdzie 22 października o 18:30, w klubie Stary Maneż zagra koncert dla zebranej publiczności.Kamil w swoim nowym utworze "Bądź przy mnie" postawił na coś innowacyjnego i jak dotąd niespotykanego w swojej twórczości. Doświadczeni słuchacze mogą się więc zdziwić przekazem, który będzie płynął z jego nowego tekstu, ale warto posłuchać go z bliska w Gdańsku. Dotychczasowi fani artysty zobaczą go w zupełnie nowej odsłonie, a on sam przyznaje, że stworzenie tego wyjątkowego projektu muzycznego było dla niego sporym wyzwaniem. Na szczęście pomogli mu w tym inni artyści, w tym Maciek Mąka oraz Agnieszka Musiał. Bednarek nowy projekt przedstawił już w USA, gdzie publiczność była nim po prostu zachwycona, a bilety zostały wykupione w ekspresowym tempie.-- Going. --

 • Koncert

  Piątek, 11 grudnia 2020, 20:00

  Stary Maneż, Gdańsk, od 89 zł

  Te wspomnienia w moje głowie nie przestają tańczyćKrólowa dram rusza w swoją pierwszą trasę koncertową. #no sory tour to 8 niezwykłych koncertów w 7 największych miastach w Polsce. Nie będą to jednak typowe widowiska. sanah zabierze Was w bajkową podróż po krainie melodii, które trafią do serca każdego. Będą tiule, koronki, kwiaty, a przede wszystkim niezwykle intymne i wyjątkowe przedstawienie, jakiego w Polsce jeszcze nie było.BIO: Królowa dramsanah, została okrzyknięta jednym z najbardziej obiecujących debiutów dekady. Jest autorką takich przebojów jak „Szampan”, „Melodia” czy „no sory”, które pochodzą z jej pierwszego albumu „Królowa dram”. Krążek pojawił się na 1. miejscu OLiS zaledwie tydzień po premierze! Jej hit grały największe stacje radiowe w Polsce. Teledyski na jej kanale YouTube mają ponad 100 milionów wyświetleń. A to dopiero początek, sanah nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.Spotkaj się z sanah podczas Meet&Greet Podczas #no sory tour będziecie mieli możliwość wzięcia udziału w Meet&Greet z sanah. Będzie to wyjątkowe przeżycie w specjalnie stworzonej przestrzeni, oddające klimat twórczości artystki. Każdy z uczestników spotkania będzie miał możliwość zadania pytania podczas Q&A, jak również zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, które otrzyma w dwóch wersjach - polaroidu oraz cyfrowej. Na pamiątkę każdy z uczestników spotkania otrzyma również wyjątkowy plakat z autografem sanah oraz będzie mógł nabyć merch artystki bez kolejki.Data: 11.12.2020Miejsce: Stary ManeżDrzwi: 18:00start: 20:00Organizator: Follow The StepRegulamin: www.followthestep.com/regulaminUwaga! Informujemy, że zgodnie z decyzją organizatora nie ma możliwości przepinania biletów poprzez aplikację Going.

 • Koncert

  Niedziela, 20 grudnia 2020, 19:00

  Stary Maneż, Gdańsk, od 79 zł

  O DWÓCH TAKICH CO UKRADLI KSIĘŻYCZespół Lady Pank przygotował na przyszły rok dla swoich fanów nie lada niespodziankę. Będzie to cykl koncertów z piosenkami do filmu rysunkowego „O dwóch takich, co ukradli księżyc”, do którego Jan Borysewicz i spółka stworzyli muzykę ponad 33 lata temu.Koncerty będą połączone z projekcją tej kultowej bajki Kornela Makuszyńskiego. Premiera odbyła się w listopadzie podczas Festiwalu SoundEdit w Łodzi.„Na premierowym koncercie zobaczyliśmy rzeszę naszych fanów, dzisiejszych czterdziestolatków pamiętających ten film z czasów dzieciństwa, którzy przyprowadzili swoje dzieci. Sala była wypełniona do ostatniego miejsca, bawiły się dwa pokolenia fanów Lady Pank. To był wspaniały widok i znak, że ten film i muzyka w ogóle się nie zestarzały -  mówi Jan Borysewicz. Uznaliśmy również, że warto pokazać się z tym projektem szerszej publiczności. Na pierwszą połowę przyszłego roku zaplanowaliśmy więc cykl koncertów pod szyldem „O dwóch takich, co ukradli księżyc”.

 • Koncert

  Środa, 2 grudnia 2020, 20:00

  Stary Maneż, Gdańsk, od 55 zł

  Zespół Kwiat Jabłoni rusza w niezwykłą trasę po najlepszych polskich klubach. Podczas "Pożegnania z niemożliwym“ Kasia i Jacek Sienkiewicz po raz ostatni wykonają w całości materiał z pokrytej złotem debiutanckiej płyty. W 18 miastach będzie można usłyszeć dobrze znane single w nowych aranżacjach oraz pojawią się nowości i niespodzianki. To zwieńczenie ponad rocznego, intensywnego koncertowania w całej Polsce. Zespół ma za sobą cztery trasy, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem - dwie ostatnie zostały całkowicie wyprzedane w rekordowym czasie.