Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Teatr Muzyczny w Łodzi

Sprawdź wydarzenia

Teatr Muzyczny w Łodzi, Łódź

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Łódź, Północna 47/51

zobacz na mapie

Pigeon | Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL.
Use ctrl + wheel to zoom!

aktualne wydarzenia

 • Koncert

  Poniedziałek, 17 października 2022, 19:00

  Teatr Muzyczny w Łodzi, Łódź, od 120 zł

  Nowy program występów Narodowej Perły Gruzji jest jak gruziński stół, obficie zastawiony wieloma potrawami, zgodnie z kaukaską tradycją gościnności. Nie brak tam muzyki instrumentalnej, upajającej jak gruzińskie wino.Ostry, dobrze przyprawiony szaszłyk z mięsa i warzyw – to taniec wojenny Chorumi, na który składają się kolejne fazy walki (zwiad, nadejście wroga, bitwa, świętowanie zwycięstwa). Kobiecą grację i zwinność, przypominającą krystalicznie czystą wodę z górskich potoków, będzie można podziwiać w tańcu Narnari. Pojawią się i owoce, noszone na głowach przez ulicznych sprzedawców w tańcu miejskim Kintauri, wprost z ulic starego Tbilisi. Wyrafinowane gusta pań zaspokoi słodycz tańca Osuri, w którym mężczyźni tańczą na palcach przed kobietami… Nie zabraknie też popisowego dania, a więc tańca z… nie, nie z szablami, z mieczami! Ów taniec, jeden z najbardziej archaicznych, o nazwie Parikaoba to choreograficzne przedstawienie szermierczych pojedynków, tak zaciętych, że z mieczy i tarcz dosłownie sypia się skry.To wszystko, a nawet więcej, pragną ofiarować publiczności w postaci muzyki, tańca i śpiewu artyści Narodowej Perły Gruzji podczas dwugodzinnego spotkania z egzotyczną i fascynującą kultura Kaukazu.

 • Koncert

  Niedziela, 20 listopada 2022, 16:30

  Teatr Muzyczny w Łodzi, Łódź, od 120 zł

  Potrafią wszystko (nic dziwnego - jest ich aż DZIESIĘCIU!): śpiewać piosenkę podczas deszczu, martwić się ostatnią niedzielą, czarować głosem pojedynczo i w grupie... Co więcej - dobierają sobie repertuar w taki sposób, że są w stanie wcielić się nie tylko we Franka Sinatrę z jego ciepłym barytonem, ale nawet w Edith Piaf, widzącą życie w różowych barwach. Śpiewają o kobietach, o miłości, o poranku, o wieczorze, o mamie, o zakrętach w biografii, nie boją się żadnych wyzwań wokalnych - wszystko po to, aby udowodnić na koniec, że "We Are The Champions".

 • Koncert

  Poniedziałek, 5 grudnia 2022, 18:30

  Teatr Muzyczny w Łodzi, Łódź, od 120 zł

  ALEJA ROCKA – to wspaniałe przedstawienie, które zgromadziło na jednej scenie orkiestrę symfoniczną, chór i zespół rockowy, solistów i tancerzy. Oto muzyka – aleja największych rockowych przebojów – nie tylko zabrzmi, ale przemieni się w spektakl do oglądania. Każdy z widzów będzie miał możliwość włączenia się w ten niezwykły performance – unosząc się na rockowej fali świetlnej i dźwiękowej, zanurzy się w oceanie muzyki.. Tak jak szybko zmieniają się światła na scenie, tak będą przed nami migotać, błyszczeć i rozświetlać się emocje, wrażenia, uczucia. Wszyscy widzowie staną się uczestnikami niesamowitego show z nowoczesnymi wizualnymi i świetlnymi efektami specjalnymi. A zatem start, odpalamy reflektory i włączamy mikrofony – czas na naładowanie energią! Repertuar:1. Come Together – The Beatles 2. Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band – The Beatles 3. Lady Madonna – The Beatles 4. Hey Jude – The Beatles 5. Oh Darling – The Beatles 6. Proud Marry - Tina Turner 7. The best - Tina Turner 8. Rock&Roll - Led Zeppelin 9. Whole Lotta Love - Led Zeppelin 10. Stairway To Heaven - Led Zeppelin 11. Knonkin' on heaven's door - Bob Dylan 12. Another Brick In The Wall - Pink Floyd 13. A Whiter shade of pale - Procol Harum 14. Smoke on The water - Deep Purple 15. Aerosmith – I don’t want to miss a think 16. The Final Countdown – Europe 17. Imagine – The Beatles 18. She Loves You – The Beatles 19. Let it be – The Beatles 20. All You Need Is Love - The Beatles 21. The long And winding road - The Beatles 22. Bring me to life - Evanescence 23. Highway To Heel - AC/DC 24. Black Night - Deep Purple 25. Zoombie - The cranberries 26. Shallow - Lady Gaga 27. We will rock You – Queen 28. Love of my Love – Queen 29. We Are The Champions – Queen 30. Radio Gaga - Queen 31. Show must go on –Queen 32. Its my Life - Bon Jovi 33. Sailing - Rod Stewart

 • Koncert
  Pop
  Polskie
  Pod dachem

  Jutro, 19:00

  Teatr Muzyczny w Łodzi, Łódź, od 100 zł

  Zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland oraz świeży triumfator polskich preselekcji do konkursu Eurowizja 2022, które odbędą się w maju we Włoszech. Krystian wystąpi w nim z piosenką „River” i według bukmacherów oraz znawców Eurowizji jest jednym z faworytów tegorocznej edycji konkursu.Wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Jego wygrana w telewizyjnym show dała mu przepustkę do ogromnej popularności i pozwoliła nagrać debiutancki album pt. „OCHMAN”, który w listopadzie 2021 r. zadebiutował na 6. miejscu listy bestsellerów muzycznych. Ochman został okrzyknięty objawieniem muzycznym roku, a jego pierwszy autorski utwór „Światłocienie” osiągnął ponad 5,5 mln. Odsłon na YouTube i zanotował ponad 300 tys. streamów w tydzień debiutując na Top200 Spotify. Singiel osiągnął status złotej płyty.Kolejnym sukcesem Krystiana Ochmana była wygrana w konkursie Premier 58. KFPP w Opolu z utworem „Prometeusz”. Ponadto jako jeden z dwóch polskich artystów wziął udział w międzynarodowej akcji The Circle Sessions, gdzie zaprezentował dwa utwory: „Lights In The Dark” i „Ten sam ja”.Krystian urodził się i wychował w USA. Przełomowym momentem w jego artystycznym życiu było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy słynny dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował podjęcie studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach. Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w tworzeniu własnego repertuaru.Każdy koncert to przejmujące, pełne wokalnego kunsztu i energii widowisko. Wokaliście towarzyszy zespół znanych i cenionych instrumentalistów.Bilety niedostępne w Going. Sprawdź strony artystów i organizatorów.