Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Ulica Elektryków

Sprawdź wydarzenia

Ulica Elektryków, Gdańsk

Zobacz
Ulica Elektryków
informacje ogólne

Lokalizacja

Gdańsk, Elektryków 1

W samym sercu gdańskiej stoczni, w industrialnym otoczeniu znajduje się miejsce tętniące życiem.

Miejscówka muzyczno-gastronomiczną, której wyjątkowość docenią przede wszystkim osoby lubiące postindustrialne klimaty i… duże statki.

Co prawda nie jest to klub, a miejsce na świeżym powietrzu, ale właściciele dbają o oprawę muzyczną. Świadczy o tym ściąganie do swojego portu nazwisk i ksywek reprezentujących przeróżne muzyczne kierunki – od dobrego techno po solidny post club. W rozświetlonych portowych hangarach można sobie nieźle podjeść, a pod chmurką potańczyć.

Muzycznie jest różnorodnie, kulinarnie jest w czym wybierać, a kto odmówiłby sobie dobrej zabawy z widokiem na coś więcej niż piwniczny sufit?

zobacz na mapie

Pigeon | Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL.
Use ctrl + wheel to zoom!

aktualne wydarzenia

 • Impreza
  Elektronika
  Polskie

  Piątek, 24 września 2021, 20:00

  Ulica Elektryków, Gdańsk, 0/20 zł

  Przed nami ostatni piątek sezonu SUPERNOVA Let's Go!ELEKTRYKÓWSpecjaliści od ruchu pomogą Wam złapać odpowiedni elektroniczny rytm. Move Move czyli Cyryl i Ola Teks zapraszają na astro podróż od delikatniejszych brzmień house po mroczne i potężne techno.PLENER 33Przejmują nasi ludzie z HYPETALK. Czyli wiecie co z tym robić...B90ICI COLO Take OverPLENUMOstatni z cyklu wernisaży Ulica Elektryków x Bombay Sapphire. Grafiki Natalii Pawlak - autorki tegorocznej identyfikacji wizualnej Pleneru 33 dołączą do prac Patrycji Podkościelny, Alicji Lesiak, Mateusza Króla, Ady Zielińskiej, Pauliny Hanzel i Małgorzaty Pawińskiej, Aleksandry Ołdak i Poli Augustynowicz.W4 Food SquatJeśli jeszcze nie spróbowaliście któregoś ze specjałów W4: to jest ten moment! Naturalne winko ze specjalnej selekcji Terroirystów, kolorowe szprycerki Nie Przelewki cieszące oko, pizza bianca z Pizza Trucka, fryty z Carmnika, tacosy Panczo, miska mocy Nie/Mięsnego, funky street food ŁĄ BUS, a może hot dog House of Seitan? Jedzcie i pijcie, nim złapiecie fomo!Drizzly GrizzlyPrzytulna atmosfera, świetny bar i klimat na chill.WSTĘP FREE DO 22:00 | 20 PLN PO 22:00 | 18+ POLICYSUPERNOVA Elektryków świeci pełnym blaskiem do końca września! Ładujcie akumulatory, zabierajcie ulubionych kosmitów i wpadajcie do nas!DBAJMY O SIEBIE NAWZAJEM!W trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo, w kompleksie SQUARE przez cały czas trwania wydarzenia znajdować się będzie nie więcej niż 1 osoba na 5 m2 powierzchni dostępnej dla uczestników. Zachowaj dystans min. 1,5m od innych osób. Jeśli znajdziesz się w pomieszczeniu, zakryj usta i nos. Na wejściu do każdej z naszych przestrzeni prosimy o dezynfekcję rąk.

 • Impreza

  Sobota, 25 września 2021, 20:00

  Ulica Elektryków, Gdańsk, TBA

  25 września zamykamy wakacyjną odsłonę Ulicy Elektryków. Natura jednak nie znosi próżni i tego dnia nasze zamknięcie będzie po raz pierwszy otwarciem czegoś zupełnie nowego...Jesteście gotowi?LINE UP - TBAMORE INFO -- TBA