Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Sprawdź wydarzenia

Vertigo Jazz Club & Restaurant, Wrocław

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Wrocław, Oławska 13

zobacz na mapie

Pigeon | Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL.
Use ctrl + wheel to zoom!

aktualne wydarzenia

 • Koncert
  Jazz
  Polskie
  Pod dachem

  Niedziela, 23 stycznia 2022, 19:00

  Vertigo Jazz Club & Restaurant, Wrocław, 30/40 zł

  KGHM & Vertigo Presents: Scena Polskiego Jazzu:Chojnacki Miguła ContemplationsZespół wykonujący muzykę autorską zakorzenioną w jazzie, inspirowaną muzyką ludową pochodzącą z różnych zakątków świata.Skład:Jan Chojnacki - trąbka,Filip Miguła - piano.Bilety są w cenie 30 zł. Oprócz zakupu biletu możliwa jest również rezerwacja stolika - wynosi 10 zł od osoby i w jej ramach otrzymują Państwo powitalny drink.

 • Stand-up i impro
  Pod dachem
  Performance

  Wtorek, 25 stycznia 2022, 20:00

  Vertigo Jazz Club & Restaurant, Wrocław, 30.00 zł

  Improwizowany spektakl komediowy! Bez scenariusza, tworzony na oczach widowni!Są różne prace na świecie i żadna nie hańbi, to fakt. Ale ilu pracowników, tyle podejść do wartości typu: pracowitość, lojalność, skrupulatność, punktualność. Podczas spektaklu zainspirujemy się Waszym historiami z miejsc pracy. Jeśli miałaś/eś zły dzień w robocie, to przyjdź i opowiedz nam o tym!Kto? Teatr Improwizacji ImprokracjaCo? Ze mną się nie napijesz?Gdzie? Vertigo Jazz Club & RestaurantKiedy? 25.01 (wtorek)O której? 20:00Za ile? 30 złWstęp na spektakl dla widzów 18+.Wydarzenie odbywa się z zachowaniem wszystkich obecnych norm reżimu sanitarnego:- dostępnych będzie 30% miejsc na widowni bez certyfikatów Covid- podczas spektaklu obowiązuje nakaz noszenia maseczki.............................................................Teatr Improwizacji IMPROKRACJA to najstarszy i najbardziej doświadczony teatr improv na Dolnym Śląsku. Utrzymuje się w ścisłej czołówce pierwszych grup w Polsce, które prezentują ten rodzaj teatru. Spektakle opierają się na komediowych scenach improwizowanych, które tworzone na żywo i bez scenariusza zaskakują publiczność jak i samych aktorów.

 • Koncert
  Rock
  Jazz
  Punk/HC
  Polskie
  Pod dachem

  Poniedziałek, 17 stycznia 2022, 20:00

  Vertigo Jazz Club & Restaurant, Wrocław, 30.00 zł

  The Stingers to połączenie muzyków z ogromnym doświadczeniem i świeżej krwi dolnośląskiej sceny muzycznej. Ich koncert to podróż przez punk, rock, jazz i pop, czyli wszystkie gatunki wykonywane przez Stinga solo, i z zespołem The Police. Można się spodziewać odświeżonych wersji przebojów i kilku mniej znanych numerów - na pewno nie będą się Państwo nudzić.Skład:Bartłomiej Opyrchał - perkusja,Radek Żmurko - gitara,Michał Chomicki - gitara,Sebastian Biesiadecki - gitara basowa,Wojtek Matyja - wokal.Bilety są w cenie 30 zł. Oprócz zakupu biletu możliwa jest również rezerwacja stolika - wynosi 10 zł od osoby i w jej ramach otrzymują Państwo powitalny drink.

 • Koncert
  Pod dachem

  Piątek, 21 stycznia 2022, 17:00

  Vertigo Jazz Club & Restaurant, Wrocław, 40/60 zł

  Najwięksi giganci jazzu odchodzą, a wartość cyklu Directions in Music prezentowanego od 2010 roku przez Pawła Kaczmarczyka rośnie i nabiera nowego znaczenia. Pianista zaprasza czołowych muzyków młodego pokolenia oraz muzycznych weteranów, by wspólnie uczcić pamięć o ikonach tej sceny.Tym razem do tria Pawła Kaczmarczyka dołączy Rafał Sarnecki, a tytułowym kierunkiem koncertu będzie muzyka z repertuaru Granta Greena.Będzie to pierwszy koncert z cyklu Directions In Music.Skład:Rafał Sarnecki - gitara,Paweł Kaczmarczyk - fortepian,Alan Wykpisz - kontrabas,Grzegorz Pałka - perkusja.Bilety są w cenie 40 zł (I pula) 60 zł (II pula). Oprócz zakupu biletu możliwa jest również rezerwacja stolika - wynosi 10 zł od osoby i w jej ramach otrzymują Państwo powitalny drink. Rezerwacja obejmuje wyłącznie czas trwania koncertu Directions in Music.