Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Wyspa Tamka

Sprawdź wydarzenia

Wyspa Tamka, Wrocław

Zobacz
Wyspa Tamka
informacje ogólne

Lokalizacja

Wrocław, Wyspa Tamka 2

zobacz na mapie

Pigeon | Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL.
Use ctrl + wheel to zoom!

aktualne wydarzenia

 • Impreza
  House
  Elektronika

  Dzisiaj, 22:00

  Wyspa Tamka, Wrocław, 30.00 zł

  Niesieni na fali ???? croissantów wracamy z drugą edycją cyklu Eterique.Zaprosiliśmy Obsimo, który za DJką z niesamowitą mocą wciąga w taneczne spirale i poczucie zatracenia czasu.Miał przyjemność dzielić scenę w takimi jak: Rone, Thylacine, Molécule, Danger czy French 79.french touch etherique musiquefrench electro french house Line up:Obsimo:https://soundcloud.com/obsimoFranz Volt (Wyspa Tamka):https://soundcloud.com/franz-voltWix Coliina (Zajezdnia):https://soundcloud.com/jedzacawiaratax: 30 pln___________________PLUR! any form of violence is not respected !

 • Sport
  Free
  Pod dachem

  Poniedziałek, 20 czerwca 2022, 17:30

  Wyspa Tamka, Wrocław, Free

  Przybywamy uratować Was od złej mocy poniedziałkówPo intensywnym, pełnym wrażeń weekendzie spotkajmy się na jodze na Tamce! Odczarujmy razem początek tygodnia wchodząc w kontakt z ciałem i z oddechem, generując pozytywne emocje na cały tydzień.W tym roku YOGA BEAT, czyli praktyka przy muzyce wprowadzi nas w wakacyjny nastrój.Prowadzić Was będzie Lidia Pawela z @Joga_teraz, nauczycielka jogi i uważności z pasji do ruchu, radości i wolności.Spotkania będą odbywać się w poniedziałki o 17.30 na Tamce, weźcie ze sobą matę/ ręcznik/koc i uśmiechZajęcia są darmowe dla WSZYSTKICH ❤JOGOWELOVE!_____________________REGULAMIN ZAJĘĆ:Uczestnikiem zajęć Jogi na Wyspie Tamka może zostać osoba pełnoletnia, która nie ma przeciwwskazań do wykonywania ćwiczeń fizycznych objętych programem zajęć i ponosi pełną odpowiedzialność za stan swojego zdrowia podczas zajęć. W przypadku osoby niepełnoletniej – uczestnictwo w zajęciach jest możliwe tylko za pisemną zgodą rodziców/opiekuna lub pod ich opieką oraz po wyrażeniu zgody przez prowadzącego. W przypadku urazów, kontuzji, wszelkich poważnych problemów zdrowotnych oraz ciąży – należy przed zajęciami przynieść zgodę lekarza na wykonywanie ćwiczeń fizycznych objętych programem zajęć.Osoby z problemami zdrowotnym zobowiązane są poinformować o nich nauczyciela przed rozpoczęciem ćwiczeń, jak również w trakcie ich trwania, w razie zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności. Wyspa Tamka nie bierze odpowiedzialności za negatywne skutki dla zdrowia ćwiczeń, jeżeli osoba z problemami zdrowotnymi nie poinformuje nauczyciela o swoich problemach i nie ma zgody lekarza na uczestnictwo w tego typu zajęciach – podpisanej przez lekarza i osobę prowadzącą zajęcia. Nauczyciel ma prawo odmówić wstępu na osobie, co do której ma podejrzenia o przeciwwskazania lekarskie do ćwiczeń.W przypadku wystąpienia szczególnie niepokojących objawów w trakcie ćwiczeń (pogorszenie samopoczucia, nagły wzrost ciśnienia, mdłości, napięcie w oczach, bóle kręgosłupa, stawów lub chorych miejsc), należy przerwać wykonywane ćwiczenie i zgłosić dolegliwość prowadzącemu.Wszelkie wątpliwości co do praktyki można wyjaśnić z prowadzącym w czasie wolnym przed lub po zajęciach.

 • Impreza
  Techno
  Elektronika

  Piątek, 24 czerwca 2022, 22:00

  Wyspa Tamka, Wrocław, 30.00 zł

  Wyobraź sobie, że idziesz na imprezę na tamkę gdzie w końcu zamknięte pokoje nareszcie ktoś otworzyW dodatku masz gdzie tańczyć bo ktoś skumał, że imprezy na tamce na 3 sceny zawsze wychodziły najlepiej.A więc wchodzisz, lecisz do baru, popijasz szoty Dobrze wprawiony postanawiasz w pierwszej kolejności zobaczyć co dzisiaj będzie grane. Okej, klasycznie house na zewnątrz, przy barze dość mocno a w piwnicy przyjemniackie techno. Najwyższa pora przejść się po otwartych pokojach. Trafiasz na wystawę, okazuje się, że to ,,galeria u Agatki''. Poznajesz Agatę. W sumie spoko babeczka, czas lecieć. Trafiasz na jam session. Lecisz do baru po szybkie piwko i wracasz rozłożyć się na kanapie bo w sumie to fajnie grają. Poznajesz chłopaków z zespołu i lecicie do baru. Robisz kilku godzinny maraton tańca na każdej ze scen. Niestety resztę nocy pamiętasz dość zdawkowo. Budzisz się rano i widzisz, że masz na ręce wytatuowanego jednorożca. W sumie to ładny ale zastanawiasz się skąd on się znalazł u Ciebie na ręce. Kumpel Ci odpowiada, że w ostatnim pokoju robili tatuaże.Beach Sournoishttps://soundcloud.com/sournoisesMax Tolmachevhttps://soundcloud.com/max_tolmachevjeremiashhttps://soundcloud.com/jeremi-pollak⚫️ Harder ⚫️Paulina Pawlevnahttps://soundcloud.com/paulinapawlevnaKubokhttps://soundcloud.com/jakub-kubokTech-room29Ant0nhttps://soundcloud.com/ant0n95Szermihttps://soundcloud.com/szermrany_typF141https://soundcloud.com/f141tax: 30pln___________________PLUR! any form of violence is not respected !

 • Impreza
  Techno
  House
  Elektronika
  Pod dachem

  Sobota, 25 czerwca 2022, 22:00

  Wyspa Tamka, Wrocław, 30.00 zł

  Rudolf C:Współzałożyciel wytwórni Salt Mines oraz arcyciekawy muzyk, który w swoich utworach oraz setach house i techno wprowadza w trans. Jego ostatnia epka dla TSOL w muzycznym świecie okazała się totalnym sztosem. Podobnie zresztą jak jego płyta wydana przez Craigie Knowes czy remix dla Planet Euphorique. Gdy spojrzymy na cały line_up , jedno jest pewne tego wieczoru: KORBA!bar stage:Rudolf C (Salt Mines, Craigie Knowes)https://soundcloud.com/rudolf-chttps://www.facebook.com/RudolfCeeGrażyna Biedrońhttps://soundcloud.com/karolina-bachorowiczhttps://www.youtube.com/watch?v=h1UrV1ZLQa8Mazewski ( Brutaż, Gain Nysa )https://soundcloud.com/mazewskihttps://brutaz.bandcamp.com/album/trans-for-matebeach stage:Verlake all night long ( Laral Tapes, K- HoleTrax )https://soundcloud.com/verlakehttps://soundcloud.com/laraltapespowered by GAIN NYSA tax: 30pln___________________PLUR! any form of violence is not respected !