Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Wyspa Tamka

Sprawdź wydarzenia

Wyspa Tamka, Wrocław

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Wrocław, Grodzka 1

zobacz na mapie

Pigeon | Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL.
Use ctrl + wheel to zoom!

aktualne wydarzenia

 • Impreza
  Techno
  W plenerze

  Jutro, 22:00

  Wyspa Tamka, Wrocław, 20.00 zł

  Nim do końca roztopi nas letnie słońce i zmyje fala zmian klimatycznych - przeżyjmy to mocno i krzyczmy głośno w nocne niebo.MANOID - live performer, producent i dziecko jednej z ostatnich europejskich puszczy, jak sam o sobie pisze.Laureat I miejsca w plebiscycie Munoludy w kategorii wydarzenie roku (AFTERHUMAN AFTERPARTY), którego jeszcze w tym sezonie usłyszycie na niewątpliwie legendarnym wydarzeniu: Boiler Room x Instytut Festiwal.Jego twórczość to napakowany emocjonalnie ładunek elektromagnetyczny, który lawirując na pograniczu techno, trance i ambientu zresetuje wszystkie podzespoły pozwalając przeżyć nam ten moment na parkiecie razem z nim. Łączy dźwięki otaczającego nas świata ze światem brzmień elektroniki, co daje jego występom wyjątkowego charakteru.https://soundcloud.com/manoid-musicNone the less - tego dnia, na parkiecie wszyscy poczujemy się nieco Guiltee z selekcją jaką zaserwuje nam reprezentant kolektywu Massif - znanego wszystkim lokalnym i mniej lokalnym brejkowym wyjadaczom. THEY ARE MASSIF, WE ARE ‘EMhttps://soundcloud.com/guil-teeI jakby tego było mało, wariację artystyczną dopełniamy setami dwóch naczelnych prestidigitatorów naszej załogi - ojców, braci i dzieci familii 420fm w składzie:DJ Hes0yam b2b Atari Baby oraz Tuptash, którzy zajmą się przygotowaniem gruntu pod dalsze eksploracje.

 • Impreza
  House
  W plenerze

  Sobota, 31 lipca 2021, 22:00

  Wyspa Tamka, Wrocław, 20.00 zł

  Nie możecie potańczyć ze znajomymi na jednym dancefloorze, bo macie inny gust muzyczny? Nie dogadujecie się co do BPM'ów? To nie problem!Na silent disco do wyboru 3 różne kanały, tańczycie gdzie chcecie, a muzyka nigdy nie jest za cichohouse, deep house, minimal, chillhttps://soundcloud.com/mcjkzkpolskie hity, 80s/90s, italo, discohttps://soundcloud.com/dyyunehardcore, gabber, hardtrance, harddancehttps://soundcloud.com/bravogrlwynajem słuchawek - 20zł (płatność tylko gotówką)

 • Festiwal
  House
  Elektronika
  W plenerze

  Sobota, 4 września 2021, 18:30

  Statek Nereida / Wyspa Tamka, Wrocław, od 20 zł

  Ahoj Piraci! Wracamy na Odrę z kolejnym Boat’em!Mamy przyjemność zaprosić was na jedno z wydarzeń towarzyszących Visions Fest 2021, płyniemy naszym ulubionym muzycznym wodnym dreamlinerem - Statkiem Nereida.Tradycyjnie po Rejsie przenosimy się na After Party! Tak jak obiecaliśmy na statek wraca do nas LuLu Malina. Na nasze zaproszenie pojawi się również Ane reprezentantka XLNT, a całość dopełnią reprezentanci Visions.Wskakujcie na Pokładu Statku razem z nami :)