Czytasz
Pierwsza solowa trasa Igo staje się faktem!

Pierwsza solowa trasa Igo staje się faktem!

igo trasa

Połowa duetu Bass Astral x Igo i fundament formacji Clock Machine rusza w pierwszą solową trasę.

igo trasa
IGO TRASA 2022

Igo z pierwszą solową trasą – czekaliśmy <3

Wokalista znany z elektronicznego duetu Bass Astral x Igo, czy rockowego Clock Machine wyrusza w pierwszą solową trasę koncertową. Po setkach koncertów zagranych przez ostatnie 12 lat we wspomnianych projektach Igor Walaszek postanowił zadebiutować na scenie po raz kolejny – tym razem ze swoim solowym materiałem. Trasa koncertowa Igo obejmie 8 miast.

Oprócz premierowych utworów, wśród których znajdzie się „Helena” – pierwszy singiel Igo, którego premiera odbyła się na początku roku, usłyszycie też te znane z poprzednich projektów!

Igor Walaszek – znany pod pseudonimem Igo – to jeden z najbardziej rozpoznawalnych męskich głosów w Polsce. Pochodzi z Krakowa, gdzie w 2009 roku wraz z grupą przyjaciół założył rockowy zespół Clock Machine. Mimo swoich rockowych predyspozycji nie zamyka się wyłącznie w tym gatunku – szerszej publiczności dał się poznać jako połowa elektronicznego duetu Bass Astral x Igo. Ze wspomnianymi zespołami nagrał dotychczas siedem płyt, a jego dyskografię zamyka wydany w sierpniu 2021 roku album „Satellite”.

W 2019 roku Igor został, obok Katarzyny Nosowskiej, Krzysztofa Zalewskiego i Organka, członkiem Orkiestry Męskiego Grania. Rok później również zasilił jej skład, tym razem z Darią Zawiałow i Błażejem Królem. Wystąpił na takich festiwalach, jak Open’er Festival, Krakow Live Festival, Przystanek Woodstock, OFF Festival, czy Audioriver. Współpracował m.in. z Sokołem, Miuoshem, czy Sistars.

Sprawdź też
jimek

Trasa Igo solo – bilety już dostępne