Czytasz
Playlista: ekipa gutentag zachęca do tańca w pełnym słońcu

Playlista: ekipa gutentag zachęca do tańca w pełnym słońcu

Plener gutentag MaL impreza techno house dzień party MORE playlista

Gutentag nie jest jedynie „imprezą”, a w pełni zaangażowaną społecznością. Wspólny mianownik jest jeden – znakomita selekcja muzyczna.

Chcemy, aby każdy nasz event miał rangę kulturotwórczą, wnosił coś do głów i dusz słuchających, dawał im możliwość odkrycia nowego i poczucie wolności. Uważamy, że zawsze jest czas na dobrą muzykę. Jej miłośników nie jest wielu, ale lubią spędzać razem czas, dzielić się radością płynącą z jej doświadczania – niekoniecznie w nocy, bo dlaczego nie w słoneczny dzień? Przynosimy odpowiedź na te potrzeby.

Powstaliśmy nie po to, by uciec od naszych problemów podczas imprez, ale by być tu i teraz ze sobą, ale także z innymi w muzycznym doświadczeniu. Tak, muzyka jest dla nas jak religia, ale nie martw się, nie jesteśmy nawiedzeni, jesteśmy po prostu miłośnikami. Dbamy o siebie (nasze ciała i nasze „dusze”) oraz o siebie nawzajem. Zapraszamy bez względu na pochodzenie, religię, wiek, płeć, orientację. Nasze wydarzenia są dla odbiorców muzyki jako formy sztuki abstrakcyjnej i radości, która łączy ją jako wspólne doświadczenie.

Poniżej playlista od ekipy gutentag, która odpowiedni przygotuje Was do nadchodzącej imprezy:

B. Barac – Resilience

Romar – Melo

Tornado Wallace – Midnight Mania

Lhasa – Sexxor

Reptant – Hypnotik Psykotik

Marco Bernardi – Catman’s Going to Get You

Sprawdź też

Kontinum – Ultima Thule

Birds ov Paradise – Jet

Polar Inertia – Vertical Ice

Voices From The Lake Feat. Donato Dozzy & Neel – Drop 2

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone