Going. | Design 32

Design 32

Pobierz aplikację Going. i zagłosuj na najlepsze prace w konkursie Design 32!

Konkurs Design 32 „Najlepsze dyplomy projektowe Akademii Sztuk Pięknych 2017” jest organizowany przez Akademię Sztuk Pięknych w Katowicach a wystawa ma miejsce w Rondzie Sztuki – galerii ASP w Katowicach. W tym roku mamy przyjemność zaprosić na jego 8 edycję.


Celem Konkursu jest promocja najlepszych idei projektowych, młodych talentów i wsparcie działań zmierzających do ich zaistnienia na profesjonalnym rynku projektowym. Dla autorów wybranych prac już samo uczestnictwo w konkursie jest sukcesem a przyznane nagrody mogą znacząco pomóc im w rozpoczęciu kariery zawodowej. 

Jak zagłosować? Wystarczy, że pobierzesz aplikację Going. i korzystając z widoku któregokolwiek z naszych miast, znajdziesz zakładkę "Design 32".


Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 7 maja. Nagrodą jest udział dla autora zwycięskiego projektu w wystawie w ramach festiwalu Łódź Design w maju 2018 i indywidualna wystawa w Galerii + w Rondzie Sztuki w wybranym terminie.

Autorzy prac: Maria Baszak, Wiktor Buksza, Joanna Czaplewska, Maja Górowska, Karolina Koryniowska, Kamila Potocka, Dominika Graboś, Karol Janiak, Anna Jasiakiewicz, Aleksandra Jędrzejewska, Marek Kasperek, Barbara Knobloch, Daria Kondracka, Dominika Koszowska, Natalia Kozak, Beata Kozłowska-Olejniczak, Aliona Krysthofik, Igor Kubik, Agata Lagawiec, Kinga Limanowska, Piotr Madej, Antoni Skąpski, Joanna Muszyńska, Mateusz Waszak, Iwona Pieczara, Paulina Pikiel, Sylwia Powałek, Weronika Przybylska, Mateusz Sipiora, Aleksandra Szestowicka, Joanna Szyda, Anna Wieluńska, Karolina Wilk, Marlena Wiśniewska, Nina Woroniecka, Aleksandra Zajdel

Więcej szczegółów w naszej aplikacji i na stronie organizatora

Wystawa

Konkurs Design32 „Najlepsze dyplomy projektowe Akademii Sztuk Pięknych 2017” jest organizowany przez Akademię Sztuk Pięknych w Katowicach a wystawa ma miejsce w Rondzie Sztuki - galerii ASP w Katowicach. W tym roku mamy przyjemność zaprosić na jego 8 edycję. Celem Konkursu jest ...