Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

OSTATNI KONCERT W TYM ROKU

Projekty Art Brut 1 i 2 to hołd dla naszych korzeni muzycznych, czyli polskiej muzyki minionych dekad. Z końcem roku chcielibyśmy wspólnie z Wami hucznie pożegnać obie produkcje. Dlatego 18 grudnia przeniesiemy warszawski Torwar w lata 90te. Na jednej scenie wystąpią z nami Martyna Jakubowicz, Majka Jeżowska, Artur Rojek oraz zespół Wanda i Banda. Swoją obecnością wydarzenie uświetni także FUZI, twórca okładek obydwu płyt. FUZI będzie tego wieczoru dziarał na żywo na scenie zwycięzcę konkursu, o którym więcej niebawem. Możecie liczyć na repertuar z albumów Art Brut 1 i Art Brut 2 - w tym numery, których nigdy nie graliśmy na żywo. Jeden z nas będzie seplenił, a drugi w w w ciąż s się j jąkał. 18 grudnia, bądźcie z nami.

JAK KORZYSTAĆ Z BLIKA?

Masz pytania dotyczące zakupu biletów? Napisz na PRO8L3M@GOINGAPP.PL

FAQ

 • Czy wydarzenie jest dla osób zaszczepionych?
  Tak, wydarzenie jest wyłącznie dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19.
 • W jakiej formie są bilety?
  Bilety zakupione online są w formie elektronicznej - otrzymasz je mailowo. Nie musisz drukować załącznika, ściągnij aplikację Going. - wszystkie swoje bilety znajdziesz w zakładce “Moje bilety”. Przy wejściu pokaż bilet osobom z obsługi - przygotuj widoczny QR kod. Bilet jest imienny, przypisany do Twojego konta. Obsługa zastrzega sobie prawo do weryfikacji właściciela biletu na podstawie dowodu tożsamości, dlatego miej go ze sobą.
 • Dokonałem/-am zakupu biletu, ale nie mam go na mailu - co robić?
  Czekamy na realizację przelewu przez Twój bank. Czasem trwa to nieco dłużej. Jeżeli po upływie 24h (dnia roboczego) dalej nie otrzymasz biletu, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta naszego dystrybutora biletów poprzez formularz kontaktowy. Możliwe, że przy rejestracji e-mail został wpisany z błędem (literówką). Skontaktuj się z nami. Poprawimy Twoje dane oraz ponownie wyślemy bilet.
 • Czy koncert na pewno się odbędzie?
  W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników koncert organizowany jest zgodnie z aktualnymi zaleceniami Ministerstwa Kultury oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.
 • Czy będąc osobą niepełnoletnią mogę wziąć udział w wydarzeniu?
  Osoby niepełnoletnie do 16 roku życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu wyłącznie pod opieką opiekuna prawnego lub innej osoby pełnoletniej upoważnionej przez opiekuna prawnego i tylko na jej wyłączną odpowiedzialność. Osoby małoletnie (16 < 18 lat) są zobowiązane posiadać ze sobą podpisaną zgodę rodzica dotyczącą uczestnictwa dziecka w wydarzeniu oraz oświadczenie przedstawiciela ustawowego lub osoby przez niego upoważnionej o ponoszeniu pełnej odpowiedzialności za w/w osobę małoletnią. Link do oświadczenia: https://web.goingapp.pl/storage/app/media/zgoda-na-uczestnictwo-osoby-niepelnoletniej-w-wydarzeniu.pdf Każdy uczestnik bez względu na wiek zobowiązany jest do posiadania ważnego biletu wstępu.
 • Gdzie mogę przeczytać regulamin wydarzenia?
 • Mam objawy choroby - czy mogę uczestniczyć w koncercie?
  Nie, osoby u których występują objawy choroby wywołanej przez wirusa SARS-CoV-2 nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu i nie będą wpuszczane na teren Imprezy.
 • Jak działa kod biletowy?
  Bilety będą dostępne w serwisach empikbilety.pl, goingapp.pl oraz w aplikacji Going. Bilety zakupione w empikbilety.pl będą widoczne w koncie użytkownika aplikacji Going., dzięki czemu w szybki i prosty sposób można je przekazać innej osobie lub przedstawić do kontroli wchodząc na wydarzenie. Kod biletowy jest ważny tylko przy pierwszej weryfikacji, jakiekolwiek kopiowanie lub udostępnianie biletu osobom trzecim spowoduje utratę jego ważności i będzie traktowane jako próba oszustwa.
 • Czy zakupiony bilet mogę przekazać innej osobie?
  W celu przekazania biletu innej osobie należy skorzystać z funkcji PRZEKAŻ BILET w aplikacji Going. w zakładce Moje Bilety, lub na stronie https://goingapp.pl/moj-bilet. W przypadku trudności należy skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego: https://goingapp.pl/kontakt/formularz-kontaktowy
 • Czy mogę wyjść z wydarzenia i wrócić?
  Po wejściu na teren koncertu nie ma możliwości wyjścia i ponownego wejścia na teren wydarzenia.