Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Unsound zaprasza: festiwal Ephemera Warszawa

Twórcy Unsoundu zapraszają na 2. edycję festiwalu Ephemera. Pod koniec sierpnia w Warszawie odbędzie się 2. edycja Ephemery. W programie znajdą się wydarzenia muzyczne, performatywne i sztuki wizualne. Wydarzenia będą się odbywać od 26. do 29. sierpnia 2021 roku w różnych punktach na mapie miasta, łącząc ze sobą artystki, artystów, instytucje oraz miejsca ważne dla lokalnego życia kulturalnego. Ephemera się rozwija i tegoroczna edycja będzie większa niż ta z poprzedniego lata, choć ciągle ograniczona jest sanitarnymi obostrzeniami oraz limitami osób.

Uwaga: obecnie wszystkie wydarzenia festiwalu są przeznaczone dla osób, które zaszczepiły się przeciwko COVID-19. Jeśli jeszcze nie poddałaś/ nie poddałeś się szczepieniu, jest to idealny moment i okazja, by to nadrobić. Wymaganie to nie dotyczy osób, które z powodów zdrowotnych nie mogą poddać się szczepieniu. W takiej sytuacji prosimy o kontakt na adres ephemera@unsound.pl.

---

Produced by Unsound, the second edition of Warsaw’s multi arts festival Ephemera takes place in a city emerging from multiple pandemic lockdowns, bringing audiences and communities back together in physical spaces. With a focus on performance, Ephemera will continue to build a close connection with Warsaw’s cultural scene, engaging city institutions, artists and cultural activists, to create a compact multi-layered program tapping into the city’s vibrancy, blending the local with the international.

Note: all events currently require audiences to be vaccinated against COVID-19. If you are not yet vaccinated, you have time to get your shots. If you cannot get vaccinated for health reasons, please contact us at ephemera@unsound.pl

Wydarzenia / Events