Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Ephemera Festival 2022

Ephemera to tworzony i produkowany przez zespół Unsoundu festiwal, który w tym roku odbędzie się między 16 a 19 czerwca w Warszawie.

„Celem Ephemery jest łączenie różnych środowisk artystycznych Warszawy i nie tylko, poprzez eksperymentalną muzykę, performans i projekty interdyscyplinarne” – tłumaczą twórcy festiwalu Gosia Płysa i Mat Schulz. „Pierwsze dwie edycje Ephemery były pandemiczne, tegoroczne wydarzenie odbywa się w czasie wojny w Ukrainie. To wszystko oczywiście wpływa na kierunek, w jakim rozwija się festiwal, ale jest także przypomnieniem o kluczowej roli kultury jako miejscu reakcji i schronienia”.


Curated and produced by the makers of Unsound, the program for the third edition of Warsaw’s Ephemera Festival has been unveiled, taking place between 16th - 19th June.

“Ephemera aims to connect different Warsaw communities through radical experiments in music, sound, performance and interdisciplinary projects,” say directors Małgorzata Płysa and Mat Schulz. “The first two years of the festival took place during the Covid-19 pandemic’s peak, this year’s edition in the face of the war in Ukraine. These events have affected the way the festival has developed, but also remind us how culture is an important place of refuge – and response.”

Karnet Ephemera - Ephemera Pass

Karnet obejmuje wstęp na koncerty i performanse w miejscach festiwalowych, jak Komuna Warszawa, Teatr Studio, UCK Alternatywy oraz Jasna 1. Karnet nie obejmuje wejścia na warsztaty i nie gwarantuje miejsca w przypadkuu wyczerpania się puli miejsc na wydarzenia bezpłatne wchodzące w skład programu festiwalu.

Wydarzenia / Events