Going. Box. Prezent bez pudła!

Znamy tych zajawkowiczów. Biegają po festiwalach, w nocy ich nie ma, bo siedzą w klubach i na koncertach. Trudno im kupić prezent. Na co się zdecydować? Z czego najbardziej się ucieszą?

Po miesiącach wyczerpujących analiz i laboratoryjnych badań doszliśmy do wniosku, że merch artystów, labeli i festiwali jest flex. To chodliwy temat, bo unikat. Limitowany. Dlatego poszliśmy o krok dalej. Stworzyliśmy tematyczne, limitowane Going. BOX. Wypełniamy je limitowanym merchem i innymi ciekawostkami, które warto mieć. Jak brandowane ciuchy, książki tematyczne, opaskę z festiwalu czy kolekcjonerski bilet. Going. BOX to prezent bez pudła!

W każdym boxie dodatkowo znajduje się karta podarunkowa Going., która jest przepustką do niezliczonych wydarzeń i festiwali. Muzycznych i filmowych. Spotkań, wystaw, imprez, targów. Można wymieniać i wymieniać. Obdarowany sam sobie wybiera, na co się wybierze. Na jedno wydarzenie, na kilka wydarzeń. Na wszystkie! Karta podarunkowa Going. to prezent, który zachęca do aktywnego spędzania czasu. To prezent, który aż krzyczy - w życiu liczą się doświadczenia!

Jeżeli szukasz unikatowego prezentu, który łączy ciekawostki i doświadczenia - sprawdź Going. BOX. Nasze Going. BOXy ciągle rozwijamy i aktualizujemy, więc zaglądaj tu regularnie.

Going. BOX

sprawdź dostępne opcje!

  • T-Shirt SB Maffija (rozmiar do wyboru), płyta CD „Hotel Maffija”, karta podarunkowa Going. o wartości 50 zł.

  • Książka „30 Lat Polskiej Sceny Techno”, worek, smycz, napój, karta podarunkowa Going. o wartości 50 zł.

  • Szalik UP TO DATE Festival, czapka SNOWFEST, karta podarunkowa Going. o wartości 100 zł.