Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Dla Waszej wygody zebraliśmy najczęściej zadawane przez Was pytania i odpowiadamy na nie w naszej goingowej formule. Mamy nadzieję, że pomogliśmy. ;)

Jeżeli szukacie poważnego FAQ lub mimo wszystko chcecie się skontaktować z naszym działem supportu - przewińcie na dół strony.

WCHODZENIE KILKU OSÓB NA JEDNO NAZWISKO

Gdy kupujesz kilka biletów, podajesz nam tylko swoje dane. Spokojnie, nie oczekujemy, że wykorzystasz wszystkie bilety lub przyjdziesz na koncert ze swoimi klonami. Zasada jest jedna: wszystkie osoby, dla których masz bilety, muszą przyjść razem z Tobą. Ty ich wpuszczasz. Na swoje nazwisko. Jeżeli wiesz, że będziecie wchodzić osobno - możesz im przekazać bilet. Sprawdź poniżej, jak łatwo to zrobić.

PRZEKAZYWANIE BILETÓW

Jeśli chcesz przekazać komuś bilety (czyli zmienić na nich nazwisko) sprawdź na stronie wydarzenia czy Organizator wyraża zgodę na zmianę danych, a następnie:

  • pobierz apkę Going.

  • załóż na niej konto lub zaloguj się mailem, podanym przy zakupie biletów

  • przejdź do zakładki “Bilety”

  • kliknij w bilety, które chcesz przekazać lub rozdzielić

  • rozdzielenie jest wtedy, kiedy nie chcesz przekazywać wszystkich biletów, ale zostawić coś dla siebie.

  • kliknij w PRZEKAŻ BILET

JAK MOGĘ ZWRÓCIĆ BILET NA WYDARZENIE ODWOŁANE LUB PRZENIESIONE

Jeśli wydarzenie zostało przełożone (a Ty nie chcesz czekać) lub odwołane (więc nie ma na co czekać), możesz zwrócić swój bilet. Jak? Skontaktuj się z nami przez formularz zwrotu. W innym przypadku nie przysługuje Ci prawo do zwrotu. Takie mamy prawo.

OPCJA ZACHOWAJ BILET

Przełożyli Ci wydarzenie. Nowa data Ci pasuje, więc chcesz iść na swój koncert. W większości przypadków bilet zachowuje ważność i nic nie musisz robić. Gdyby jednak było inaczej, dostaniesz od nas specjalnego maila, z informacją, że musisz go wymienić. W tym celu udaj się na stronę wydarzenia w Going. i podążaj za instrukcją, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez ten proces.

OŚWIADCZENIE DLA OSÓB NIEPEŁNOLETNICH

Jeśli masz 16 lub 17 lat, możesz wejść na wydarzenie pod warunkiem, że pokażesz na wejściu oświadczenie, wypełnione przez Twoich rodziców lub opiekunów prawnych.

Jeśli nie masz jeszcze 16 lat (o ile organizator nie podejmie innej decyzji - napisane to jest w opisie wydarzenia), musisz pojawić się na wydarzeniu z osobą pełnoletnią, która będzie Twoim opiekunem na miejscu. W komplecie zabierz ze sobą oświadczenie, wypełnione przez Twoich rodziców lub opiekunów prawnych.

To oświadczenie wydrukuj, bo musisz je złożyć na bramce.

JAK UŻYĆ VOUCHERA GOING.

Voucher Going. daje Ci możliwość zakupu dowolnych biletów i fantów (patrz: Going. BOX) na naszej stronie. Jest ważny 12 miesięcy od daty wydania. Datę wydania znajdziesz w mailu, w którym przyszedł Twój voucher. Jak z niego skorzystać? Zacznijmy od tego, że musisz być na stronie wydarzenia i kliknąć KUP BILET. Następnie, zanim zrobisz cokolwiek innego, zjedź niżej i kliknij w “Mam kod rabatowy lub voucher Going.”.

Masz inne pytanie?

Przeczytaj nasz FAQ. Jeżeli i tam nie znajdziesz odpowiedzi, napisz do nas przez formularz kontaktowy.

Nasz Support zrobi wszystko, żeby odpowiedzieć Ci jak najszybciej. Czas odpowiedzi zależy od ilości oczekujących przed Tobą zgłoszeń. Prosimy o cierpliwość!