Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Going. JADOM

czyli PODCAST O TYM, CZEMU WARTO WYCHODZIĆ NA PODWÓRKO

Nowy podcast o wydarzeniach. Miejski przewodnik. Rozmowy o koncertach, poglądach, wystawach, książkach i filmach. Z osobami tworzącymi w internecie i poza nim. Audio i wideo.

Odcinek 2 - Dziarma

W nowym odcinku JADOM. Jagoda Gawliczek i Bartek Mindewicz rozmawiają z DZIARMĄ chwilę po wydaniu jej nowej płyty. Z gadki dowiecie się trochę o życiu prywatnym artystki, terapii, pieskiej miłości a nawet tarocie. Tune in. JADOM!

Zobacz wydarzenia z odcinka

Odcinek 1 - ŚLEDŹ 535

Pierwszy odcinek JADOM w formie miejskiego przewodnika. Bartek porozmiawiał z ŚLEDŹ535, twórczynią internetową i influencerką, która poza tworzeniem błyskotliwych TikToków i angażujących stories, mnóstwo czasu spędza na podwórku. Koncerty, wydarzenia kulturalne, dobre jedzenie oraz sposoby na wypchnięcie się z domu zimą - w odcinku znajdziecie sporo rekomendacji. Pogadaliśmy też o ciekawych pomysłach na świąteczne prezenty. Posłuchajcie!

Zobacz wydarzenia z odcinka

Odcinek Specjalny - Tede

Wywiad z TEDE z okazji 20-lecia jego pierwszego, kultowego albumu. Czemu 20 lat temu w Katowicach ludzie bawili się na koncertach, a w Warszawie stali na baczność? Jak brzmiał S.P.O.R.T. w Nowym Jorku dwie dekady temu? Czy bity da się tworzyć układając sekwencje cyfr? Wszystkie odpowiedzi w wywiadzie!

Autor: Bartosz Mindewicz

Goingowy kreator, radiowiec, autor cyklu Stare Piosenki Nocą i miejski aktywista. Kompulsywnie wsuwa kulturę - od filmów noir i korzennego bluesa, po Chłopakow z baraków i DJ Hazela.

fot. Filip Zubowski