Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Po zeszłorocznym sukcesie, na muzycznej mapie Łodzi ponownie zawita Letnisko na Księżym Młynie. W wyjątkowej scenerii, łodzianie będą mogli spotkać się z najciekawszymi polskimi artystami. Na scenę wraca COOL KIDS OF DEATH, festiwalowe wieczory zapełnią także BOKKA, KRÓL, MIKROMUSIC, IGO, HAPPYSAD, TYMEK I ZDECHŁY OSA. Gorące lato na Księżym potrwa aż do 27 sierpnia. W programie koncerty w każdą sobotę i kino plenerowe każdej niedzieli, a także wiele dodatkowych wydarzeń towarzyszących – szykuje się cudowne lato w mieście!

LETNISKO 2022 – Sprawdź wydarzenia!

FAQ

Gdzie mogę kupić bilety?

Bilety dostępne są wyłącznie u głównego partnera: Going, Empik bilety oraz w salonach Empik. Organizator nie prowadzi sprzedaży stacjonarnej w miejscu koncertu. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za bilety zakupione w nieautoryzowanych punktach sprzedaży.

Co robić, kiedy dokonałem/am zakupu biletów, ale nie ma go na mailu?

Czekamy na potwierdzenie realizacji przelewu przez Twój bank, co może zająć chwilę. Zdarza się, że bilety trafiają w folder SPAM – uprzejmie prosimy o dokładne sprawdzenie poczty e-mail. Jeśli bilet nie dotrze w ciągu 24h, skontaktuj się z nami przez formularz zgłoszeniowy.

Kupiłem kilka biletów dla znajomych, na których jest moje imię i nazwisko – czy wszyscy wejdą na koncert?

Tak, wszystkie osoby, dla których bilety zostały zakupione, wejdą na koncert o ile, nie zeskanowali biletów wcześniej. Każdy bilet posiada unikalny kod uprawniający do jednorazowego wstępu na teren imprezy.

Mój bilet nie pojawił się w aplikacji Going – co w takim przypadku?

Pamiętaj o wprowadzeniu przy zakupie biletu tego samego adresu mailowego, na który zostało założone konto w aplikacji GOING. W innym przypadku, bilet nie pojawi się w aplikacji. Jeśli nie posiadasz konta w aplikacji Going. – załóż konto przy użyciu tego samego adresu, który podany został podczas zakupu.

Czy muszę wydrukować bilet?

Ze względów ekologicznych, nie rekomendujemy drukowania biletów. Na bramce wejścia można pokazać bilet w formie elektronicznej na smartphonie.

Czy mogę zmienić dane na bilecie w sytuacji, kiedy wiem, że nie pojawię się na koncercie?

Użytkownicy aplikacji Going mają możliwość samodzielnej zmiany danych na biletach – usługa ta jest dodatkowo płatna. Więcej informacji w ogólnym FAQ.

Jestem osobą niepełnoletnią. Czy mogę wziąć udział w wydarzeniu?

Zgodnie z regulaminem wydarzenia, osoba małoletnia do lat 16 może uczestniczyć w festiwalu wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej. Osobowa powyżej 16 roku życia, a poniżej 18. musi posiadać pisemną zgodę opiekuna. Wypełnij formularz dla rodziców.

Czy na teren wydarzenia mogę wnieść sprzęt fotograficzny lub sprzęt wideo?

Nie, na teren wydarzenia można wnieść profesjonalny sprzęt foto-wideo pod warunkiem, że jesteś akredytowanym fotografem lub dziennikarzem. Niezbędnych odpowiedzi dotyczących akredytacji medialnych udziela organizator pod adresem: biuro@lcw.lodz.pl

Czy mając objawy choroby mogę wziąć udział w wydarzeniu?

Osoby, u których występują jakiekolwiek objawy infekcji, nie mogą wziąć udziału w festiwalu. Wydarzenie jest organizowane zgodnie z obowiązującymi zasadami sanitarnymi oraz wytycznymi Ministerstwa Zdrowia.

Czy na teren wydarzenia mogę wejść ze zwierzętami?

Nie, na teren wydarzenia nie można wejść ze zwierzętami ze względu na bezpieczeństwo uczestników, a także zwierzęcia.

Kiedy otrzymam kod zniżkowy do Kubota Store, partnera wydarzenia?

Wszystkie kody promocyjne na zakup produktów partnera, Kubota Store, zostaną wysłane pierwszego dnia roboczego po zakończonym wydarzeniu, na które został zakupiony bilet.