Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej
 • Jakie są ceny biletów?
  Od wtorku do czwartku: - normalny - 21 zł - ulgowy* - 16 zł - rodzinny - 66 zł (2 osoby dorosłe i 2 dzieci lub 1 osoba dorosła i 3 dzieci) - dziecięcy - 1 zł (dziecko do 3. roku, tj. do 36. miesiąca życia). Weekendowe – od piątku do niedzieli i w święta: - normalny - 26 zł - ulgowy* - 21 zł - rodzinny - 81 zł (2 osoby dorosłe i 2 dzieci lub 1 osoba dorosła i 3 dzieci) - dziecięcy - 1 zł (dziecko do 3. roku, tj. do 36. miesiąca życia). *Na podstawie stosownego dokumentu: dzieci powyżej 3. roku życia (powyżej 36. miesiąca życia), uczniowie, studenci (do 26. roku życia), doktoranci (do 35. roku życia), emeryci, renciści, posiadacze karty ISIC i EURO 26, osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie.
 • Czy obowiązują jakieś zniżki na zakup biletu?
  Osobom niepełnosprawnym oraz ich opiekunom przysługuje bilet ulgowy. - Posiadaczom Krakowskiej Karty Rodzinnej oraz Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem oraz Karty Dużej Rodziny przysługuje 20% zniżka na bilety. Posiadaczom Karty Krakowskiej przysługuje 20% zniżka na bilety. Skorzystanie ze zniżek możliwe jest wyłącznie w kasie Parku Krakowskich Legend. Nie ma możliwości skorzystania ze zniżek przy zakupie biletów online. Osoby niepełnosprawne obsługiwane są w kasie poza kolejnością.
 • Gdzie można kupić bilety?
  Bilety można zdobyć na dwa sposoby: - online pod linkiem: https://goingapp.pl/polecamy/park-krakowskich-legend - w kasie przed wejściem do Parku, od wtorku do niedzieli w godzinach 17:00-21:00. Bilety zakupione online upoważniają do wejścia osobną bramką i ominięcia ewentualnej kolejki do kasy.
 • Czy można zwrócić bilet?
  Bilety nie podlegają zwrotowi. Wyjątkiem jest sytuacja, w której wystawa zostałaby zamknięta z powodu trudnych warunków atmosferycznych lub z powodu nowych obostrzeń związanych z epidemią Covid-19.
 • Czy bilety są imienne?
  System sprzedaży biletów online wymaga podania imienia i nazwiska osoby kupującej i te dane pojawią się na bilecie. Nie oznacza to jednak, że tylko ta osoba może ów bilet wykorzystać. Może go wykorzystać dowolna osoba, a dowody tożsamości sprawdzane są na wejściu tylko wówczas, gdy wymagana jest weryfikacja ulgi. Oczywiście raz wykorzystany bilet przestaje działać.
 • Nie dostałem biletu na maila.
  Prosimy o sprawdzenie w folderze "SPAM", bilety mogły się tam zawieruszyć. Jeżeli korzystacie z gmaila, prosimy również o sprawdzenie innych folderów, w których grupowane są maile przychodzące. Jeżeli bilet nadal się nie odnalazł, prosimy o przesłanie maila z potwierdzeniem przelewu na adres e-mail: support@goingapp.pl
 • W jakim terminie można wykorzystać zakupione bilety?
  Bilety należy wykorzystać najpóźniej do 16 marca 2021.
 • Czy można rezerwować bilety?
  Nie ma możliwości rezerwacji. Istnieje tylko opcja zakupu.
 • Czy bilet na wtorek-czwartek można po dopłacie zamienić na bilet weekendowy?
  Niestety nie ma takiej możliwości. Prosimy uważnie dokonywać zakupu.
 • Czy trzeba przychodzić na konkretną godzinę?
  Nie ma takiej potrzeby. Większość atrakcji dostępna jest w dowolnym momencie. Pokaz mappingu na ścianach dziedzińca jest spektaklem emitowanym co kilkanaście minut.
 • Czy jest możliwość zakupu biletów ze zniżką Karty Krakowskiej?
  Tak. Bilety z 20% zniżką dla posiadaczy KK można nabyć wyłącznie w kasie Parku Krakowskich Legend.
 • Czy Karty Dużej Rodziny z innych miast także są uznawane?
  Tak. Jesteśmy otwarci na całą Polskę.
 • Do której godziny otwarte są kasy biletowe?
  Do 21:00, czyli na godzinę przed zamknięciem wystawy.
 • Czy bilet należy wydrukować?
  Bilet wystarczy pokazać na telefonie. Przed skanowaniem prosimy: - ustawić maksymalną jasność ekranu, - wczytać bilety z pliku pdf, - powiększyć kody kreskowe do szerokości około 3 cm.
 • Czy można przyjść z psem?
  Niestety nie. Ilość światła i dźwięku sprawia, że nie jest to dobre miejsce dla pupila. Poza tym, nie chcemy zeby nasze figury byly polem walki na psie zapachy.