Quebonafide bilety

SPRZEDAŻ REGULARNA

KUP BILET

QUEBONAFIDE PSYCHO RELATIONS - Ostatnia Trasa Koncertowa 2022

Bilety na trasę 𝖯𝖲𝖸𝖢𝖧𝖮 𝖱𝖤𝖫𝖠𝖳𝖨𝖮𝖭𝖲 dostępne w Going.!

“Podjąłem decyzję, że trasa koncertowa, którą zagramy w przyszłym roku będzie ostatnią trasą koncertową jaką zagram jako Quebonafide. Nie chciałbym żebyście odczytali to jako jakąś intrygę lub kolejną grę z mojej strony. Oczywiście zamierzam Was jeszcze chwilę wodzić za nos, ale ta konkretna sytuacja absolutnie tego nie dotyczy. Nie zostaje mi więc nic innego niż zaprosić wszystkich państwa na koncerty pożegnalne postaci, która towarzyszyła Wam i Wy jej przez ostatnie kilka lat. Nie chcę się rozpisywać jak spektakularne wydarzenie to nie będzie, bo to nie ma sensu. Po prostu przyjdziecie i zobaczycie” - Quebonafide.

Czy kolaboracja z „Benz-Dealera” to koniec, czy dopiero początek? Wierzymy, że Quebonafide jeszcze nie raz nas zaskoczy.

KUP BILET

QUEBONAFIDE - PSYCHO RELATIONS
WYBIERZ:

7
MAJ

COS Torwar Warszawa

dodatkowy koncert

8
MAJ

COS Torwar Warszawa

12
MAJ

Hala Stulecia Wrocław

15
MAJ

MTP Poznań (Pawilon 3A)

21
MAJ

Netto Arena Szczecin

27
MAJ

ERGO Arena Gdańsk

FAQ

Gdzie mogę kupić bilety?

Oficjalnymi dystrybutorami biletów są: Going., Empik Bilety. Bilety zakupione z innych źródeł niż oficjalni dystrybutorzy NIE GWARANTUJĄ WEJŚCIA NA KONCERT! Odradzamy dokonywanie jakichkolwiek zakupów poprzez serwisy społecznościowe, portale aukcyjne oraz serwisy zajmujące się odsprzedażą biletów. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za bilety zakupione w nieautoryzowanych punktach sprzedaży. Jedyną bezpieczną formą odsprzedaży biletów są narzędzia autoryzowanych punktów sprzedaży.

Czym jest bilet SAFE PASS i STANDARD?

W związku ze zniesieniem w dniu 1.03.2022 części obostrzeń covidowych (w tym limitów uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych), podczas koncertów Quebonafide z trasy Psycho Realtions, nie będą obowiązywać Unijne Certyfikaty Covid.

Zakupione do tej pory bilety (kat. safe pass / kat. standard), zachowują ważność i uprawniają do wstępu na teren koncertu.

Czy w związku z podziałem na pule SAFE PASS i STANDARD na wydarzeniu będzie obowiązywał podział na strefy?

Nie, na wydarzeniu nie będzie obowiązywał podział na strefy dla zaszczepionych i niezaszczepionych. Wszyscy uczestnicy będą bawić się razem.

Mam bilet na trasę Quebonafide Romantic Psycho Experience. Czy mogę go wymienić na nową trasę?

Wymiany biletów na poprzednią trasę Quebonafide z pierwszeństwem wyboru miejsca na NOWĄ trasę Psycho Relations były możliwe od 14.10 do 17.10. Osoby, które jeszcze nie wymieniły swoich biletów mogą to zrobić w ramach dostępnych pul sprzedażowych. Jeżeli nie jesteś pewny/a, czy Twój bilet został wymieniony - skontaktuj się z nami za pomocą FORMULARZA KONTAKTOWEGO. W przypadku decyzji o zwrocie biletu prosimy o kontaktu za pomocą FORMULARZA ZWROTÓW.

Czy mogę przekazać bilety innym osobom w aplikacji Going.?

Bilety nie są imienne. Nie ma konieczności przepinania danych na bilecie.

Bilet został wymieniony/zakupiony, ale nie mam go na mailu – co w takim przypadku?

Jeśli od prawidłowo zaksięgowanej transakcji lub wymiany miną 24 godziny, a bilet nie pojawi się na wskazanej przy zakupie skrzynce mailowej, skontaktuj się z nami poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ. Formularz zgłoszeniowy koniecznie wybierając temat zapytania „Mój bilet nie dotarł”. Przed wysłaniem zapytania zachęcamy do sprawdzeniu folderu SPAM.

Mój bilet nie pojawił się w aplikacji Going. – co w takim przypadku?

Pamiętaj, aby przy zakupie/wymianie biletu wprowadzić ten sam adres mailowy, na który zostało założone konto w aplikacji Going. W innym przypadku bilet nie pojawi się w aplikacji. Jeżeli nie masz konta w aplikacji Going. - załóż konto na ten sam adres e-mail.

Czy po skasowaniu biletu na bramkach mogę wyjść z wydarzenia i wrócić?

Nie ma możliwości wyjścia i powrotu na wydarzenie po zeskanowaniu biletu przez obsługę na bramkach. Wyjście z terenu wydarzenia jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału w wydarzeniu.

Czy muszę wydrukować bilet?

Na wejściu na wydarzenie możesz okazać obsłudze: bilety wysłane automatycznie po zakupie/wymianie (kod kreskowy przy kodzie biletu) lub kod QR w aplikacji. Wydruk biletu nie jest konieczny.

Na wszelki wypadek zrób także zrzut ekranu kodu QR (z aplikacji lub wysłanego PDFa z biletem) w razie braku dostępu do Internetu na terenie wydarzenia.

Czy będąc osobą niepełnoletnią mogę wziąć udział w wydarzeniu?

Zgodnie z regulaminem wydarzenia, osoby niepełnoletnie do 16 roku życia mogą uczestniczyć w imprezie wyłącznie pod opieką opiekuna prawnego lub innej osoby pełnoletniej upoważnionej przez opiekuna prawnego i tylko na jej wyłączną odpowiedzialność. Aby osoby małoletnie (od 16 do 17 lat) mogły wejść na Teren Imprezy, muszą mieć ze sobą następujące dokumenty:

  • ksero dowodu tożsamości rodzica (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport)
  • ksero dowodu tożsamości rodzica (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport)
  • podpisana zgoda rodzica dotycząca uczestnictwa dziecka w Imprezie oraz oświadczenie przedstawiciela ustawowego lub osoby przez niego upoważnionej o ponoszeniu pełnej odpowiedzialności za w/w osobę małoletnią. Link do oświadczenia: TUTAJ

Każdy uczestnik bez względu na wiek zobowiązany jest do posiadania ważnego biletu wstępu.

Mam objawy choroby – czy mogę uczestniczyć w koncercie?

Osoby, u których występują objawy choroby wywołanej przez wirusa SARS-CoV-2 nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu i nie będą wpuszczane na teren koncertu.

Kupiłem/-am bilet na koncert z trasy PSYCHO RELATIONS, czy mogę go zwrócić?

Bilety na wydarzenie PSYCHO RELATIONS nie podlegają zwrotowi zgodnie z regulaminem sprzedaży zaakceptowanym przy zakupie biletów oraz artykułem 38 ustawy o prawach konsumenta - to katalog wyłączeń od prawa odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość w punkcie 12 znajduje się lista usług objętych wyżej wymienionym wyłączeniem w tym usługi rozrywkowe i kulturalne.

Przy nazwie wydarzenia pojawił się dopisek SOLD OUT. Czy będą jeszcze dostępne bilety/ możliwość wymiany?

Jeśli przy danym mieście z trasy pojawi się napis SOLD OUT, nie będzie już możliwy zakup biletów, ani wymiana.

Czy muszę kupować bilet dla dziecka?

Tak. Każdy uczestnik wydarzenia musi posiadać bilet wstępu, bez względu na wiek. Zasady udziału osób niepełnoletnich w wydarzeniu znajdziesz: TUTAJ

Mam już bilet na tę trasę, ale chciałbym się wybrać na więcej dobrego rapu.

Jeżeli szukasz najlepszych koncertów, odwiedź stronę Going. lub pobierz naszą aplikację. Codziennie wybieramy najlepsze wydarzenia, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Jeżeli szukasz rekomendacji - napisz do nas na Facebooku lub Instagramie.

Czy Quebonafide naprawdę kończy karierę?

Internet huczy od spekulacji na temat zakończenia kariery przez Quebonafide. Tak, mamy potwierdzenie - to ostatnia trasa koncertowa Quebo. Mamy jednak nadzieję, że Kuba Grabowski nie przestanie tworzyć linijek i kolaboracja z Tommym Cashem to dopiero początek czegoś wielkiego. Ale to tylko spekulacje. Czytaj regularnie nasz magazyn Going.MORE lub pobierz naszą aplikację, a na pewno nic Cię nie ominie.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie skontaktuj się z nami przez FORMULARZ.