Going. | Distorted Festival

Distorted Festival

Warszawa

Jesienny cykl koncertów ukryty pod szyldem Distorted Festival to skupianie się na tym, co w muzyce ciekawe, wielowymiarowe i poszukujące. Sprawdźcie, jakie koncerty czekają Was w tym roku!

Distorted Festival prezentuje pierwszy w Polsce koncert nowego projektu Alexa Zhang Hungtaia, znanego wcześniej jako Dirty Beaches czy Last Lizard.

Blue Hawaii - kanadyjski duet, w skład którego wchodzą znana z BRAIDS Raphaelle ‘Ra’ Standell oraz Alexander ‘Agor’ Kerby, przyjedzie do Warszawy by promować swoje najnowsze dzieło „Tenderness”.

Wypełniające debiut tonące w reverbach, przelewające się aranże i VHS-owe stylizacje łatwo podpiąć pod wszechobecną nostalgię, ale „Tamagotchi” to rzecz na wskroś współczesna. Coals nasiąknęli może i starymi kasetami z folkiem i klipami z MTV, ale w takim samym stopniu jak trapami z końca internetu.

  ciekawe     jakie     roku     skupianie     poszukujace     sprawdzcie     koncerty     ukryty     wielowymiarowe     czekaja     muzyce     distorted     koncertow     festival     jesienny     cykl     szyldem