Going. | Weekend z Going. w Bydgoszczy

Weekend z Going. w Bydgoszczy

Bydgoszcz

Spędźcie wspólnie z Going. cały weekend. Podpowiadamy, gdzie warto się pojawić, żeby świetnie się bawić i łyknąć nieco kultury.

Zaczynamy!

Po klęsce we Francji i Holandii europejscy nacjonaliści przyjeżdżają do Hardkorowa, aby na zaproszenie prof. Maxa debatować nad odzyskaniem inicjatywy wyborczej i planami opanowania świata.

Tego zespołu przedstawiać już dziś w Polsce nikomu nie trzeba. Od roku 2005 konsekwentnie pracuje ukazując światu nowe, absolutnie świeże spojrzenie na spuściznę słowiańskiej muzyki ludowej. To za sprawą tej piątki pasjonatów dowiedzieliśmy się o "polskim neofolku".

Kalina Jędrusik - aktorka, ekstrawagancka artystka, kobieta wamp, skandalistka – była barwnym rajskim ptakiem w szarej rzeczywistości PRL.

Legendy polskiej sceny gitarowej odwiedzą bydgoskie MCK. Trzeba tam być!

Na Lukewarm Ocean składa się pierwiastek psychodeliczny, spora doza garażowego rock'n'rolla i rozedrgane linie basowe.

Indywidualna ekspresja i charakterystyczny język poszczególnych muzyków wyznaczają kierunek i nurt wielowątkowej wypowiedzi, jest swoistą dokumentacją czasu „pierwszego spotkania” trzech odmiennych wyobraźni pełnego szacunku i wzajemnej estymy pozbawionej kompleksów.

W tym niezwykłym Kopciuszku rozmowa na trudne tematy, takie jak śmierć najbliższych, paniczny lęk przed upływem czasu i wszystkim tym, co nowe i inne, osłabia siłę złych emocji, bo to, co zostało wypowiedziane, traci niszczącą moc.

Wpadajcie do Tortugi, gdzie naładujemy Was pozytywną heavymetalową energią!

Promocyjny koncert trylogii Świt - Zenit - Zmierzch EP z udziałem Shelleriniego i Słonia.

Najnowsze trio Rafała Gorzyckiego to druga odsłona jego tryptyku triowego, który rozpoczął albumem Playing. Ensemble Tuning tworzą wyjątkowi muzycy: on sam, Kuba Ziołek i Tomasz Pawlicki.

Europejski Dzień Kina Artystycznego ma udowodnić, że kina są żywymi publicznymi miejscami spotkań kulturowych i pełnią ważną funkcję społeczną. Skierujemy uwagę zarówno na kino jako formę przekazu artystycznego, jak i na kino jako obiekt, bez którego ten przekaz byłby niemożliwy.

Maleo Reggae Rockers to jeden z najpopularniejszych i najbardziej aktywnych zespołów reggae w Polsce z ikoną polskiego reggae Darkiem Malejonkiem na czele.

Geneza grupy sięga roku 1968. Od tego czasu muzycy zaserwowali swoim fanom wiele muzycznych doznań. Łączyli gatunki muzyczne, eksperymentowaki instrumentalnie i łamal muzyczne standardy.

  kultury     going     spedzcie     lyknac     pojawic     caly     gdzie     nieco     swietnie     weekend     podpowiadamy     wspolnie     warto     zaczynamy     zeby     bawic