Going. | Weekend z Going. w Bydgoszczy

Weekend z Going. w Bydgoszczy

Bydgoszcz

Spędźcie wspólnie z Going. cały weekend. Podpowiadamy, gdzie warto się pojawić, żeby świetnie się bawić i łyknąć nieco kultury.

Zaczynamy!

Połączyła nas najpierw pasja szeroko pojętego żeglowania. I wspólnej zabawy. Z tej mieszaniny zajęć i zainteresowań narodziła się chęć wspólnego grania i śpiewania piosenki.

Twórcy Voices of the Cosmos wykorzystują oryginalne sygnały i dźwięki pochodzenia pozaziemskiego pozyskane za pośrednictwem radioteleskopów, nagrania archiwalne z misji kosmicznych i sygnały z przestrzeni kosmicznej.

Podczas europejskiej trasy Bisz & B.O.K będziecie mogli usłyszeć specjalnie przygotowany na tą okazję przekrojowy set zawierający najbardziej znane i lubiane utwory artystów.

Taneczne dźwięki przywiozą ze sobą Easy Lovers.

Szkolne dyskoteki, kasety magnetofonowe oraz plakaty z Bravo i Popcornu... W noc 15. czerwca wracamy właśnie do tych klimatów!

Lubisz tańczyć? W takim razie przygotuj się, bo najlepsza fiesta latina zbliża się wielkimi krokami!

Pierwsza, i powszechnie uznawana za najlepszą, grupa folk-metalowa w Polsce. Zespół kojarzony przede wszystkim z udziału w soundtracku do Wiedźmina 3.

Tak jak zapowiadalismy, jeszcze w 2017 roku światło dzienne ujrzy nasz debiutancki album dlugograjacy pt. "Hard Rock"!

Rabih Beaini to samotny głos w świecie muzyki elektronicznej. Niewiele osób potrafi zagrać tak wymagający i intrygujący koncert, podczas którego dark wave, krautrock, post wszystko i techno funkcjonują obok siebie jako jedna nawiedzona harmonia hardware’u. Mikołaja Trzaski nikomu nie trzeba przedstawiać - to ikona jazzowej awangardy w Polsce.

MÓZG-owe spotkanie z jakościową selekcją gatunków muzyki elektronicznej spod znaku Urban Trip. Tym razem "bardzo mocno" skupimy się na mocnych odmianach połamanych beatów takich jak np. hard drum and bass, jungle, neurofunk, crossbreed czy techstep.

Ikona polskiego rock&rolla i jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich kapel wraca na deski klubu Estrada stagebar z okrągłym jubileuszem! Już 17 grudnia formacja Muńka Staszczyka świętować będzie wraz z bydgoską publicznością swoje 35-lecie.

Łukasz Lotek Lodkowski w programie "W PUNKT" opowiada historie swojego dzieciństwa i nie tylko, dotykając bardzo uniwersalnych problemów.

  spedzcie     kultury     going     zaczynamy     bawic     caly     wspolnie     swietnie     pojawic     gdzie     zeby     podpowiadamy     lyknac     warto     nieco     weekend