Going. | Weekend z Going. w Toruniu

Weekend z Going. w Toruniu

Toruń

Spędźcie wspólnie z Going. cały weekend. Podpowiadamy, gdzie warto się pojawić, żeby świetnie się bawić i łyknąć nieco kultury.

Zaczynamy!

Każdy z koncertów obecnej trasy Natalii jest koncepcyjnym widowiskiem, podczas którego obok nowej muzyki ważną rolę odgrywa nietypowa oprawa.

Jeden z ostatnich przystanków wielkiej trasy Białasa i Lanka to Toruń!

Raz na milion lat – w hołdzie Ciechowskiemu to projekt unikatowy, który ma po raz kolejny wydobyć z muzyki Republiki poezję. Artyści dokonają tego skupiając się na eksponowaniu improwizacyjnego potencjału zaklętego w piosenkach.

Szykujemy dla Was pełną magii noc, w rytmie najlepszych k-popowych kawałków. Może i na dworze będzie mroźno ale na parkiecie na pewno będzie panował upał.

Jak przystało na piątek, czyli początek weekendu, warto wychylić się z domu. Musicie jednak uważać, bo z tej okazji przygotowaliśmy dla Was pułapkę, w którą z całą pewnością chcecie wpaść.

Po pełnych energii występach na największych festiwalach i w największych klubach LemON rusza w najbardziej emocjonalną, intymną i liryczną trasę w swojej pięcioletniej karierze.

Jak co roku na deskach sceny w Od Nowie wystąpią artyści, którzy zagrają i zaśpiewają swoje wersje utworów Grzegorza Ciechowskiego i Republiki.

HipHopHeadz oraz Agencja Muzyczna CRAVE zapraszają na jedyny w Polsce koncert premierowy legendy hip-hopu z USA i największej postaci w historii bostońskiej sceny.

Koncerty weluru określamy raczej jako widowisko. Jest odbiorca - jest nadawca, jest tworzywo komunikacyjne. Dążymy do indukcji tego co kłuje i nas przerasta, tego co ulotne i przede wszystkim pozalingwistyczne.

House Every Weekend to impreza poświęcona muzyce house w każdej odmianie, od inspiracji brzmieniami Afryki, przez Kubę i Bałkany po tradycyjny deep i tech house.

To doskonały spektakl i fantastyczny, a wręcz mistrzowski debiut reżyserski popularnego i lubianego aktora Pawła Wawrzeckiego, którego wieloletnie komediowe doświadczenie aktorskie zaowocowało tym przezabawnym spektaklem komediowym.

W grudniu toruńska Grupa Teraz obchodzi urodziny. A najlepiej obchodzić je w gronie przyjaciół, świętując wystawieniem nieprzewidywalnego spektaklu. Jakiego? O tym dowie się publiczność na dokładnie 31 sekund przed rozpoczęciem.

Spektakl jest muzyczną próbą zbudowania kulturalnego „mostu powietrznego” pomiędzy stolicami naszego województwa Toruniem i Bydgoszczą. Lot nie przebiega oczywiście po linii prostej.

  gdzie     pojawic     spedzcie     caly     swietnie     zeby     kultury     nieco     zaczynamy     warto     wspolnie     going     podpowiadamy     bawic     weekend     lyknac