Going. | Weekend z Going. w Toruniu

Weekend z Going. w Toruniu

Toruń

Spędźcie wspólnie z Going. cały weekend. Podpowiadamy, gdzie warto się pojawić, żeby świetnie się bawić i łyknąć nieco kultury.

Zaczynamy!

Nowy album już w głośnikach, a 13 października usłyszymy materiał w toruńskim NRD w ramach trasy #wdpddtour. Nie zabraknie również klasyków z wcześniejszych solowych płyt czy repertuaru Molesty.

Wielu osobom Piątek Trzynastego kojarzy się źle, ale nie Nam. W naszych progach jest to kolejna okazja do odpoczynku po ciężkim tygodniu i pretekst do dobrej zabawy.

Nowa płyta jest pełna osobistych i głębokich przeżyć. Piosenki pozostają jednak otwarte do interpretacji. Album zapowiada singiel „Światło nocne”- piosenka o tym, co widoczne i o tym co ukryte.

Jeden wieczór, trzy koncerty, trzy znakomite zespoły. Zagrają dla Was ważne nazwy polskiej sceny alternatywnej - The Kurws, MAPA i Columbus Duo.

W domu Pierra i Elisabeth panuje wesoła rodzinna atmosfera. Tak, do pewnego momentu będzie jak zawsze. Niestety, tym razem padnie to pytanie - "Czy macie już jakiś pomysł na imię?"

Jesienią tego roku Kortez wyruszy w trasę koncertową zapowiadającą jego drugą płytę. Będzie można spotkać się z nim w około trzydziestu miastach do których przyjedzie z towarzyszeniem kilkuosobowego zespołu.

Piranha Tourbooking zaprasza na koncert krakowskiej ekipy CF98, która niedawno obdarzyła polską scenę melodic punkową świetnym albumem "Story Makers"!

Toruńska hala Arena stanie się jedynym takim miejscem na ziemi, gdzie radość, śpiew oraz wszechobecna Euforia zawładnie ciałami tysięcy wspaniałych osób.

Janusz Radek wraca do Mój Toruń z nową #płyta! Projekt Poświatowska/Radek to subtelny klimat wierszy poetki oraz piękne i liryczne kompozycje Radka w zupełnie nowych elektronicznych aranżacjach.

Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy podczas kolejnej trasy koncertowej po Polsce zaprezentuje cieszące się niesłabnącym powodzeniem, barwne, rozśpiewane i roztańczone widowisko wzbudzające jak zawsze niekłamany zachwyt.

Zapraszamy po raz 11-ty. Tym razem giełda zawędrowała do kultowego już klubu NRD.

  swietnie     wspolnie     going     podpowiadamy     spedzcie     kultury     bawic     caly     nieco     pojawic     warto     gdzie     zeby     lyknac     weekend     zaczynamy