Going. | Must see!

Must see!

Bydgoszcz

Mało czasu - dużo wydarzeń. Tak to już jest gdy mieszka się w Bydgoszczy: trzeba wybierać bardzo dokładnie gdzie i kiedy iść, bo wiemy że wszystkiego co dobre zobaczyć się nie da, ale i tak trzeba spróbować. Dla ułatwienia planowania przygotowaliśmy Wam listę rzeczy wartych obejrzenia. Widzimy się na mieście!

Piosenki disco polo nie tylko cieszą się dużą popularnością, ale też wzbudzają w wielu słuchaczach niezwykle silne emocje: radość, smutek, szczęście i melancholię. Emocje wywoływane przez ten rodzaj muzyki nie są mniej wartościowe czy też mniej godne uwagi niż emocje wzbudzane przez inne gatunki.

Galeria Miejska bwa jest ponownie partnerem FONOMO Music & Film Festival. W ramach tego festiwalu w Galerii odbędą się dwa pokazy: Myriam Bleau i BNNT

„Rejs” to kultowy film. Jest czymś więcej niż sentymentalnym powrotem do czasów PRL-u. To statek pijany Polaków. To pijana w swoim ogłupieniu i zapętleniu Polska.

Początek nowego sezonu zabrzmi tradycyjnie wielkimi dziełami. „Vier letzte Liede” to ostatnie kompozycje już 84-letniego R. Straussa, które ukończył niecały rok przed swą śmiercią, a prawykonania których nigdy nie był świadkiem.

Jubileuszowa trasa grupy Proletaryat na XXX-lecie istnienia.

Spektakl Macieja Kuźmińskiego dla Teatru Tańca Caro to złożony z okruchów wspomnień kalejdoskop obrazów, który ukazuje człowieka zawieszonego w przestrzeni, gdzie czas nie płynie linearnie.

Kapela powstała w 2008 roku w Paryżu. When Reasons Collapse to kombinacja deathcore / metalcore z brutalnym, żeńskim wokalem w melodyjnym wydaniu.

Zapraszamy na koncert promujący nowy album Grubsona - "GATUNEK L", który ukaże się 29 września 2017. Pierwszym singlem promujacym wydawnictwo jest utwór "Rudeboy Stance", którego współautorem jest OER.

Film Photon jest swoistym podsumowaniem ludzkiej wiedzy na temat życia i ewolucji. Wizualizuje to, co wiemy dziś na temat procesu tworzenia się materii.

Oddając hołd klasyce rocka końca lat 60., czego dowodem są silne wpływy The Beatles i sceny psychodelicznej, The Fruitcakes tworzą muzykę niesamowicie dopieszczoną harmonicznie. Obranie tej drogi zaowocowało brzmieniem melodyjnym, pełnym wysublimowanych smaczków i nieoczywistości.

  zobaczyc     rzeczy     trzeba     obejrzenia     jest     gdzie     wybierac     planowania     ulatwienia     wartych     duzo     przygotowalismy     mieszka     wiemy     liste     czasu     wszystkiego     dokladnie     bydgoszczy     wydarzen     dobre     miescie     kiedy     malo     sprobowac     widzimy     bardzo