Going. | Must see!

Must see!

Bydgoszcz

Mało czasu - dużo wydarzeń. Tak to już jest gdy mieszka się w Bydgoszczy: trzeba wybierać bardzo dokładnie gdzie i kiedy iść, bo wiemy że wszystkiego co dobre zobaczyć się nie da, ale i tak trzeba spróbować. Dla ułatwienia planowania przygotowaliśmy Wam listę rzeczy wartych obejrzenia. Widzimy się na mieście!

Połączyła nas najpierw pasja szeroko pojętego żeglowania. I wspólnej zabawy. Z tej mieszaniny zajęć i zainteresowań narodziła się chęć wspólnego grania i śpiewania piosenki.

Podczas europejskiej trasy Bisz & B.O.K będziecie mogli usłyszeć specjalnie przygotowany na tą okazję przekrojowy set zawierający najbardziej znane i lubiane utwory artystów.

Pierwsza, i powszechnie uznawana za najlepszą, grupa folk-metalowa w Polsce. Zespół kojarzony przede wszystkim z udziału w soundtracku do Wiedźmina 3.

Rabih Beaini to samotny głos w świecie muzyki elektronicznej. Niewiele osób potrafi zagrać tak wymagający i intrygujący koncert, podczas którego dark wave, krautrock, post wszystko i techno funkcjonują obok siebie jako jedna nawiedzona harmonia hardware’u. Mikołaja Trzaski nikomu nie trzeba przedstawiać - to ikona jazzowej awangardy w Polsce.

MÓZG-owe spotkanie z jakościową selekcją gatunków muzyki elektronicznej spod znaku Urban Trip. Tym razem "bardzo mocno" skupimy się na mocnych odmianach połamanych beatów takich jak np. hard drum and bass, jungle, neurofunk, crossbreed czy techstep.

Ikona polskiego rock&rolla i jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich kapel wraca na deski klubu Estrada stagebar z okrągłym jubileuszem! Już 17 grudnia formacja Muńka Staszczyka świętować będzie wraz z bydgoską publicznością swoje 35-lecie.

Łukasz Lotek Lodkowski w programie "W PUNKT" opowiada historie swojego dzieciństwa i nie tylko, dotykając bardzo uniwersalnych problemów.

  mieszka     kiedy     wiemy     bydgoszczy     widzimy     dokladnie     ulatwienia     dobre     sprobowac     jest     wydarzen     wszystkiego     liste     miescie     obejrzenia     przygotowalismy     trzeba     zobaczyc     gdzie     bardzo     wartych     malo     duzo     rzeczy     wybierac     planowania     czasu