Going. | Must see!

Must see!

Toruń

Mało czasu - dużo wydarzeń. Tak to już jest gdy mieszka się w Toruniu: trzeba wybierać bardzo dokładnie gdzie i kiedy iść, bo wiemy że wszystkiego co dobre zobaczyć się nie da, ale i tak trzeba spróbować. Dla ułatwienia planowania przygotowaliśmy Wam listę rzeczy wartych obejrzenia. Widzimy się na mieście!

Oddział Zamknięty to bez wątpienia jeden z klasyków polskiego rocka, bez którego prywatka odbyć się nie może. W naszym browarze zespół wystąpi w kameralnej, akustycznej odsłonie nie pozbawionej jednak mocnego rock'n'rollowego uderzenia.

Muzyczna armia Czesława Mozila, czyli zespół Czesław Śpiewa. Ich muzyka jest wypadkową nietuzinkowych żartów i biograficznych anegdot każdego z nich.

Po spotkaniu, a zatem ok. godziny 21:15, zapraszamy na koncert tria Brzoska/Marciniak/Markiewicz, gdzie znany z różnych projektów muzycznych katowicki poeta, Wojciech Brzoska, tym razem pojawi się w improwizowanej odsłonie między trąbką Marcina Markiewicza a gitarą Łukasza Marciniaka.

Lej Mi Pół rusza w trasę "Wszystkiego Najlepszego Marian Tour" i jak to ma w zwyczaju trasa, tradycyjnie będzie duża i będzie trwała conajmniej 3 lata albo 3 dni, tego nie wiadomo.

Eklektik MUSIC FEST to pięć odcieni rocka jednego wieczoru w jednym miejscu. Festiwal powstał z inicjatywy zespołu Eklektik.

TEDE – polski raper, autor tekstów i producent muzyczny, a także przedsiębiorca, aktor i osobowość telewizyjna.

Usłyszeć Taniec to niezwykłe #widowisko różnych form stepowania: flamenco, stepu irlandzkiego, amerykańskiego, tańca jazzowego oraz muzyki ethnojazzowej granej na żywo.

Artystka związana z wytwórnią Nextpop, wraz ze swoim brytyjskim zespołem przylatuje do Polski promować swój najnowszy, a zarazem przełomowy album I AM FINE.

Mesajah to jeden z najpopularniejszych obecnie artystów reggae w naszym kraju. Wraz z dziewczynami I Grades oraz chlopakami z Riddim Bandits stworzyli niepowtarzalne na polskim rynku reggae, muzyczne show.

Grażyna Szapołowska zaszczyci swoją obecnością #ForteArtusFestival 2017! Artystka zaprezentuje się toruńskiej publiczności od swojej artystycznej, mniej znanej, strony.

Trochę śmiechu, czytania w myślach, a może przewidywania przyszłości? Czemu nie!

  kiedy     duzo     rzeczy     obejrzenia     dobre     wszystkiego     mieszka     jest     miescie     malo     dokladnie     bardzo     gdzie     sprobowac     liste     wydarzen     wybierac     przygotowalismy     planowania     widzimy     toruniu     ulatwienia     trzeba     zobaczyc     wartych     wiemy     czasu