Going. | Must see!

Must see!

Toruń

Mało czasu - dużo wydarzeń. Tak to już jest gdy mieszka się w Toruniu: trzeba wybierać bardzo dokładnie gdzie i kiedy iść, bo wiemy że wszystkiego co dobre zobaczyć się nie da, ale i tak trzeba spróbować. Dla ułatwienia planowania przygotowaliśmy Wam listę rzeczy wartych obejrzenia. Widzimy się na mieście!

Każdy z koncertów obecnej trasy Natalii jest koncepcyjnym widowiskiem, podczas którego obok nowej muzyki ważną rolę odgrywa nietypowa oprawa.

Wystawa Wielowątkowość tkaniny to przegląd zainteresowania polskich artystów tym medium. Jest także kontynuacją pokazów w toruńskim CSW, związanych z szeroko rozumianym wykorzystywaniem tkanin w sztuce współczesnej – od elementów ubiorów po działania artystyczne.

Jeden z ostatnich przystanków wielkiej trasy Białasa i Lanka to Toruń!

Po pełnych energii występach na największych festiwalach i w największych klubach LemON rusza w najbardziej emocjonalną, intymną i liryczną trasę w swojej pięcioletniej karierze.

Jak co roku na deskach sceny w Od Nowie wystąpią artyści, którzy zagrają i zaśpiewają swoje wersje utworów Grzegorza Ciechowskiego i Republiki.

HipHopHeadz oraz Agencja Muzyczna CRAVE zapraszają na jedyny w Polsce koncert premierowy legendy hip-hopu z USA i największej postaci w historii bostońskiej sceny.

To doskonały spektakl i fantastyczny, a wręcz mistrzowski debiut reżyserski popularnego i lubianego aktora Pawła Wawrzeckiego, którego wieloletnie komediowe doświadczenie aktorskie zaowocowało tym przezabawnym spektaklem komediowym.

W filmie wykorzystano ciekawe, mało znane archiwa filmowe i muzyczne, fragmenty nagrań, nigdy niepublikowane zdjęcia oraz różne interpretacje i omówienia wybranych utworów Republiki.

Spektakl jest muzyczną próbą zbudowania kulturalnego „mostu powietrznego” pomiędzy stolicami naszego województwa Toruniem i Bydgoszczą. Lot nie przebiega oczywiście po linii prostej.

  przygotowalismy     czasu     bardzo     malo     toruniu     miescie     wybierac     duzo     widzimy     dokladnie     wartych     kiedy     planowania     zobaczyc     wiemy     jest     wszystkiego     gdzie     ulatwienia     wydarzen     liste     dobre     trzeba     rzeczy     mieszka     obejrzenia     sprobowac