Going. | Ruszaj w miasto za free!

Ruszaj w miasto za free!

Bydgoszcz

Nie trzeba być bogaczem, aby wypełnić sobie cały tydzień ciekawymi wydarzeniami. Przygotowaliśmy dla Was listę pełną iwentów wartych odwiedzenia zwłaszcza, że cena za wstęp na nie wynosi równe okrągłe zero. Dużo darmowego dobra w naszym mieście.

Serdecznie zapraszamy na promocję książki Jolanty Baziak „Baziaki. Pokolenia”. Spotkanie odbędzie się w Salonie Hoffman KPCK.

Zapraszamy na kolejne jesienne spotkanie poświęcone kulturze Indian Ameryki Północnej. Tym razem skupimy się na plemionach, które zamieszkiwały dolinę rzeki Kolumbii, które Meriwether Lewis i William Clark napotkali podczas historycznej wyprawy nad Pacyfik w 1803 roku.

Akcja pt. Pożar w szpitalu psychiatrycznym, zaplanowana została do specjalnie wybranego miejsca w przestrzeni Bydgoszczy. W założeniu odnosić się będzie bezpośrednio do historycznego wydarzenia z roku 1981 – wybuchu pożaru w szpitalu psychiatrycznym w Górnej Grupie.

Galeria Miejska bwa jest ponownie partnerem FONOMO Music & Film Festival. W ramach tego festiwalu w Galerii odbędą się dwa pokazy: Myriam Bleau i BNNT.

Zapraszamy wszystkich pierwszoroczniaków i nie tylko na jedyną taką imprezę integracyjną! W tym roku odpalamy prawdziwą świeżynkę, coś czego jeszcze nie było: Memories White T-Shirt Party!

Multiinstrumentalista, grafik i malarz. Od prawie 20 lat działa na polu muzyki (mieszając elementy psychodelii, ambientu, techno i nagrań terenowych)l, wzbogacając ją o mocny kontekst wizualny.

"Dominującym doznaniem, jakie wytwarza się podczas obcowania z eksponowanymi obrazami Jana Kośmieji, jest poczucie ponadzmysłowości powołujących je do istnienia artystycznych wizji oraz przekonanie, że stanowią one ilustrację stanu umysłu twórcy."

Wraz z Projekt ANKI organizujemy dla Was warsztaty ceramiczne, co oznacza, że po raz kolejny będziecie mogli w otoczeniu dzieł sztuki stworzyć także swoje własne dzieła.

Przez pięć lat swojego istnienia na scenie w Światłowni gościliśmy setki mniej lub bardziej znanych artystów. Ich wspólną cechą było to, że mają coś widzom do powiedzenia.

Małgorzata Lipińska jest autorką tekstów i muzyki wielu ballad. Nagrody i wyróżnienia mają dla niej znaczenie drugorzędne, najważniejsze jest to, aby wyśpiewać, co jej w duszy gra.

  cena     naszym     wypelnic     odwiedzenia     ciekawymi     iwentow     liste     darmowego     dobra     zwlaszcza     tydzien     wstep     przygotowalismy     trzeba     duzo     pelna     okragle     zero     wartych     rowne     sobie     wydarzeniami     wynosi     caly     bogaczem     miescie