Going. | Must See

Must See

Poznań

Mało czasu - dużo wydarzeń. Tak to już jest gdy mieszka się w Poznaniu: trzeba wybierać bardzo dokładnie gdzie i kiedy iść, bo wiemy że wszystkiego co dobre zobaczyć się nie da, ale i tak trzeba spróbować. Dla ułatwienia planowania przygotowaliśmy Wam listę rzeczy wartych obejrzenia. Widzimy się na mieście!

Obywatel Piszczyk to kanon polskiego kina i literatury – prawdziwie polski bohater XX wieku. Jan Piszczyk pragnie być wzorowym obywatelem polskiego państwa, stara się dostosować do wszystkich norm i wzorców dyktowanych przez narodową i kulturową rzeczywistość.

DJ Rolando aka The Aztec Mystic to dla całego pokolenia klubowiczów postać wręcz mistyczna, a to oczywiście za sprawą numeru „Jaguar”, jednego z największych hitów w historii muzyki klubowej.

Philipp Strobel to głowa kultowej berlińskiej wytwórni aufnahme + wiedergabe, promującej brzmienia z zakresu industrial, power electronics, new wave czy ebm w post punkowym klimacie.

Wojciech Drabowicz był wyjątkowym artystą występującym na całym świecie. Najsilniej jednak związał się ze sceną Teatru Wielkiego w Poznaniu.

Kto nigdy nie zrobił sceny zazdrości? A kto nigdy nie był ofiarą zazdrości? No właśnie.

Zespół Tomka "Lipy" Lipnickiego zagra swoje utwory w akustycznych aranżacjach. Dla tych, którzy nie zetknęli się jeszcze z akustycznym obliczem Lipali ten koncert będzie prawdziwą muzyczną niespodzianką!

  mieszka     ulatwienia     widzimy     przygotowalismy     malo     wartych     czasu     bardzo     wiemy     dokladnie     sprobowac     dobre     rzeczy     miescie     gdzie     poznaniu     duzo     wszystkiego     zobaczyc     obejrzenia     trzeba     kiedy     wydarzen     jest     wybierac     planowania     liste