Going. | Must see!

Must see!

Poznań

Mało czasu - dużo wydarzeń. Tak to już jest gdy mieszka się w Poznaniu: trzeba wybierać bardzo dokładnie gdzie i kiedy iść, bo wiemy że wszystkiego co dobre zobaczyć się nie da, ale i tak trzeba spróbować. Dla ułatwienia planowania przygotowaliśmy Wam listę rzeczy wartych obejrzenia. Widzimy się na mieście!

Oh Wonder to londyński duet, który szturmem podbił serca nie tylko publiczności, ale też krytyków muzycznych. Muzyka Josephine i Anthony’ego to połączenie popu i elektroniki, przywodzące na myśl skojarzenia z najlepszymi nazwami alternatywnego popu.

24 listopada, dokładnie pięć lat po premierowym poznańskim koncercie zespół wróci do stolicy Wielkopolski i w klubie Tama i zagra debiut na żywo!

Adi Nowak to nietypowy raper z Poznania, który przykłada ogromną wagę do warstwy lirycznej swoich tekstów, umiejętnie poruszając się po typowych ludzkich sprawach i damsko-męskich relacjach, nie zapominając o zabawie słowem, w której nie ma sobie równych.

Miłość doskonała. Istnieje? Nie istnieje? Żyją w stworzonym przez siebie świecie, w którym mogą wszystko projektować i kontrolować. Wszystko, oprócz własnych emocji...

Używając głosu, jako najbardziej ekspresyjnego i intymnego ze wszystkich instrumentów, Ania Rybacka i Lo Ersare tworzą muzyczny świat zachęcający słuchaczy do pełnej obecności w chwili i zapomnienia o sprawach przeszłości i przyszłości.

Ø [Phase] jest częścią sceny UK Techno od końca lat 90’tych. Występy w takich kultowych miejscach jak Berghain czy remixy dla postaci pokroju Planetary Assault Systems, Roberta Hooda czy Marcela Dettmana ugruntowały jego pozycję w czołówce światowej sceny techno.

Powstały w 1999 roku zespół Gogol Bordello zaczerpnął swój styl od wschodnioeuropejskich kapel punkowych, osadzając go mocno w realiach alternatywnego nowojorskiego rocka.

Ivan Smagghe to nieoficjalny ojciec chrzestny klubowego Paryża.

  zobaczyc     sprobowac     bardzo     kiedy     widzimy     wszystkiego     wartych     poznaniu     liste     miescie     jest     wydarzen     wybierac     dobre     planowania     trzeba     rzeczy     dokladnie     przygotowalismy     malo     wiemy     mieszka     czasu     duzo     ulatwienia     gdzie     obejrzenia