Going. | Weekend z Going.

Weekend z Going.

Warszawa

Jak co tydzień przygotowaliśmy dla Was listę najciekawszych wydarzeń imprezowych i kulturalnych w stolicy. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Pantha du Prince - pseudonim niemieckiego producenta Hendrika Webera. Ma on na koncie pięć studyjnych albumów, w tym jeden nagrany z formacją The Bell Laboratory.

Kto nie miał okazji zobaczyć psycholi z Detroit w tamtym roku, niech nie przegapi okazji drugi raz! Koncerty the Goddamn Gallows to wulkan szaleńczej, nieprzewidywalnej energii i niezapomniane przeżycie, nie tylko muzyczne.

Kobietę z Wydm tworzy Błażej Król z żoną Iwoną, z którą grał w duecie Lauda oraz znany przede wszystkim z Kristen Mateusz Rychlicki - perkusista w ostatniej scenicznej inkarnacji KRÓLA.

Zespół BODO zaprasza na koncertową premierę swojej debiutanckiej płyty!

Z oddalonych o lata świetlne galaktyk, prosto na niebiańską scenę! Oto najjaśniejsze gwiazdy sztuki djskiej, błyskawicznie szybcy i niezwykle precyzyjni Wysłannicy Niebios!

Dick4Dick wracają z nowym materiałem i znów rozdają karty! 7 album grupy nosi tytuł “Dick4dick is a Woo!Man” i jest kwintesencją tej nieokrzesanej formacji. Znów są o krok do przodu i znów przcierają nowe szlaki: jest przebojowo, ale i przekornie zarazem.

Dick4Dick wracają z nowym materiałem i znów rozdają karty! 7 album grupy nosi tytuł “Dick4dick is a Woo!Man” i jest kwintesencją tej nieokrzesanej formacji.

Zapraszamy na kolejną, bardzo osobistą podróż, pełną intelektualnych kuksańców, artystycznych docinków i żartobliwych przytyków. A to wszystko w towarzystwie niezwykłego gościa: zespołu Paula i Karol, którzy zainspirują nas m.in. utworami ze swojej najnowszej płyty „Our Town”.

Damian Lazarus - wielka postać w muzyce elektronicznej i szef znanej wytwórni Crosstown Rebels. Brytyjczyk w Polsce jest znany dzięki corocznym „szamańskim" setom podczas Audioriver Festival, które zamykają ostatni dzień festiwalu – Sun/Day.

BAS.kolektyw to inicjatywa zrodzona z potrzeby stworzenia platformy do intermedialnego promowania młodych talentów.

Improwizowany spektakl komediowy 'No exit' teatru PAPTAK, czyli jedno miejsce, kilka postaci i kilkadziesiąt minut gęstej atmosfery.

  liste     najciekawszych     kulturalnych     znajdzie     imprezowych     przygotowalismy     tydzien     siebie     kazdy     wydarzen     stolicy