Going. | Weekend z Going. w Poznaniu

Weekend z Going. w Poznaniu

Poznań

Spędźcie wspólnie z Going. cały weekend. Podpowiadamy, gdzie warto się pojawić, żeby świetnie się bawić i łyknąć nieco kultury.

Zaczynamy!

Joanna Głuszek, siedząc latem nad brzegiem rzeki, rozpoczęła z nią niezwykły artystyczny dialog a efektem tej rozmowy są prace rysunkowo-malarskie powstałe w tym roku.

Performance Voyage 7 to międzynarodowa kolekcja video - performances wyprodukowana przez Stowarzyszenie Artystów związanych z Galerią MUU w Finlandii.

Adi Nowak to nietypowy raper z Poznania, który przykłada ogromną wagę do warstwy lirycznej swoich tekstów, umiejętnie poruszając się po typowych ludzkich sprawach i damsko-męskich relacjach, nie zapominając o zabawie słowem, w której nie ma sobie równych.

24 listopada, dokładnie pięć lat po premierowym poznańskim koncercie zespół wróci do stolicy Wielkopolski i w klubie Tama i zagra debiut na żywo!

Oh Wonder to londyński duet, który szturmem podbił serca nie tylko publiczności, ale też krytyków muzycznych. Muzyka Josephine i Anthony’ego to połączenie popu i elektroniki, przywodzące na myśl skojarzenia z najlepszymi nazwami alternatywnego popu.

Ganga Procession czerpie z tradycji rag indyjskich, jazzu i muzyki celtyckiej. Te z pozoru odległe od siebie inspiracje łączą się we wspólny subtelny język muzyczny rozpięty pomiędzy medytacją i szaloną energią indyjskich ulic.

W programie utwory Wolfganga Amadeusza Mozarta i Dymitra Szostakowicza.

Używając głosu, jako najbardziej ekspresyjnego i intymnego ze wszystkich instrumentów, Ania Rybacka i Lo Ersare tworzą muzyczny świat zachęcający słuchaczy do pełnej obecności w chwili i zapomnienia o sprawach przeszłości i przyszłości.

Wojtek Chlost (Wax Kitchen / Eye SEE You). Kolekcjoner płyt winylowych z gatunku techno/disco/house oraz zapalony dyskdżokej.

Ø [Phase] jest częścią sceny UK Techno od końca lat 90’tych. Występy w takich kultowych miejscach jak Berghain czy remixy dla postaci pokroju Planetary Assault Systems, Roberta Hooda czy Marcela Dettmana ugruntowały jego pozycję w czołówce światowej sceny techno.

Sami prowadzą kluby, tworzą muzykę, budują scenę. Regularnie zbierają tłumy na najważniejszych festiwalach. Pochodzą z różnych miast w Polsce, spotykają się w Poznaniu.Tylko polscy producenci i dj'e!

Powstały w 1999 roku zespół Gogol Bordello zaczerpnął swój styl od wschodnioeuropejskich kapel punkowych, osadzając go mocno w realiach alternatywnego nowojorskiego rocka.

Wpadnijcie oddać się na kilkadziesiąt minut marzeniom przy dźwiękach muzyki. Sprawdź, jeśli lubisz: Pink Floyd, Riverside, Porcupine Tree, Marillion, Isis, Anathema...

Anita Lipnicka debiutowała w popowym zespole Varius Manx, z którym nagrała dwie płyty, szybko stając się jednym z najbardziej popularnych głosów swojego pokolenia.

  lyknac     nieco     bawic     podpowiadamy     swietnie     spedzcie     gdzie     warto     going     zeby     kultury     zaczynamy     pojawic     caly     weekend     wspolnie