Going. | Must See

Must See

Trójmiasto

Mało czasu - dużo wydarzeń. Tak to już jest gdy mieszka się w Trójmieście: trzeba wybierać bardzo dokładnie gdzie i kiedy iść, bo wiemy że wszystkiego co dobre zobaczyć się nie da, ale i tak trzeba spróbować. Dla ułatwienia planowania przygotowaliśmy Wam listę rzeczy wartych obejrzenia. Widzimy się na mieście!

Nagrodzona Oscarem Cate Blanchett („Carol”, „Blue Jasmine”) wciela się w 13 różnych postaci – od wokalistki punkowego zespołu, przez gospodynię domową, wdowę, robotnicę, naukowca, aż po bezdomnego mężczyznę, aby zderzyć najbardziej radykalne idee XX wieku z otaczającą nas rzeczywistością.

Koniec września 2016 roku. Po siedmiu latach od wydania studyjnego albumu „Modern Rocking” fanów Agnieszki Chylińskiej obiega niespodziewana wiadomość – artystka nagrała nowy krążek!

Cały ten wysiłek: zagadywanie, flirtowanie i czasami noc wypełniona zdumiewającym seksem. Potem okazuje się, że niczego nie pamiętasz. Obciach.

Projekt Briana Pyle'a z Kalifornii, który łączy w sobie elementy eksperymentalnej elektroniki, synth-popu, muzyki psychodelicznej, drone'u i post-rocka opartego na plemiennych rytmach.

Julia & The Basement Tapes to zespół, który połączył tradycyjnego bluesa z nowoczesnymi tekstami. Ich oryginalne utwory o wyraźnych korzeniach z pogranicza bluesa i americany, zostały wzbogacone o współczesne teksty i innowacyjne brzmienie.

Zderzenie rozmarzonej młodzieży z rzeczywistością dorosłego człowieka doprowadza do wystrzelenia ich w odległe orbity życia.

Muzycznie jest to chyba najbardziej energetyczna kompozycja, w jakiej do tej pory mogliśmy usłyszeć piosenkarkę.

Potrzeba matką wynalazków. Oraz – jak się okazuje – najlepszą muzą. Bo w pewnym sensie nowy album Krzysztofa Zalewskiego zrodził się z potrzeby: jak najczęstszego kontaktu z publicznością.

Obecnie Tomasz Iwanca przygotowuje się do wydania swojego piątego albumu długogrającego, którego premiera planowana jest na wrzesień 2017r.

Po świetnym przyjęciu Luxtorpeda powraca do Trójmiasta i wystąpi 25 listopada w gdyńskim klubie Ucho! W trakcie koncertu nie zabraknie najpopularniejszych utworów grupy, w tym przede wszystkim tych pochodzących z najnowszego albumu „MyWasWyNas”

Jeden z najważniejszych zespołów na polskim rynku fonograficznym, wystąpi w Teatrze ponownie 25 listopada

Trzy osoby, jedna wizja: przekraczanie granic i aspiracja do stworzenia utworów, które brzmią jak nikt i nic innego.

Dwa Sławy - łódzki duet, w skład którego wchodzą Rado Radosny oraz Astek. Związani na co dzień z macierzystymi formacjami - Uśpione Miasto i Ustinstrumentalix - postanawiają w 2006 roku oficjalnie połączyć siły aby tworzyć coś, co choćby w niewielkim stopniu może sprawić, że dzień będzie lepszy.

Koniec września 2016 roku. Po siedmiu latach od wydania studyjnego albumu „Modern Rocking” fanów Agnieszki Chylińskiej obiega niespodziewana wiadomość – artystka nagrała nowy krążek!

  wybierac     liste     wartych     dobre     dokladnie     mieszka     wiemy     zobaczyc     planowania     gdzie     kiedy     wydarzen     malo     jest     trojmiescie     czasu     sprobowac     duzo     ulatwienia     widzimy     rzeczy     trzeba     obejrzenia     wszystkiego     miescie     bardzo     przygotowalismy