Going. | Must see!

Must see!

Trójmiasto

Mało czasu - dużo wydarzeń. Tak to już jest gdy mieszka się Trójmieście: trzeba wybierać bardzo dokładnie gdzie i kiedy iść, bo wiemy że wszystkiego co dobre zobaczyć się nie da, ale i tak trzeba spróbować. Dla ułatwienia planowania przygotowaliśmy Wam listę rzeczy wartych obejrzenia. Widzimy się na mieście!

Dax J (Berlin) Monnom Black, Electric Deluxe, Soma

Słynna historia miłosna. Dwoje tragicznie zakochanych. Dwa zwaśnione rody. Dwa przerwane życia. A wszystko z powodu rywalizacji, ambicji i zaślepiającej nienawiści ich rodzin.

Do Polski z Wielkiej Brytanii przyleci James Harries! Jeśli o nim nie słyszałeś, wiedz, że to nie nowa postać na muzycznej scenie

W styczniu premiera czwartej płyty Zenka. Jest to kolejna okazja aby muzorobol z Kabanosa odwiedził parę miast w ramach swojej solowej trasy koncertowej. Zapraszamy!

Czy głęboka i żarliwa wiara może być usprawiedliwieniem zabójstwa? Czy w konsumpcyjnej współczesności możliwe jest bezwarunkowe przebaczenie i miłość? Gdzie jest granica wolności twórczej artysty?

  widzimy     wydarzen     zobaczyc     bardzo     obejrzenia     przygotowalismy     sprobowac     dobre     dokladnie     gdzie     wartych     liste     jest     kiedy     czasu     ulatwienia     duzo     mieszka     malo     planowania     wybierac     trzeba     trojmiescie     wszystkiego     rzeczy     miescie     wiemy