Going. | Must See

Must See

Trójmiasto

Mało czasu - dużo wydarzeń. Tak to już jest gdy mieszka się w Trójmieście: trzeba wybierać bardzo dokładnie gdzie i kiedy iść, bo wiemy że wszystkiego co dobre zobaczyć się nie da, ale i tak trzeba spróbować. Dla ułatwienia planowania przygotowaliśmy Wam listę rzeczy wartych obejrzenia. Widzimy się na mieście!

Współpraca DRUMATIC, Sfinks700 oraz Breaky Vibes okazała się dokładnie tym, czego szukaliście w kwestii DNB.

Nominowana do Oscara opowieść oparta na prawdziwych wydarzeniach, nakręcona z udziałem rdzennej ludności Yakel.

Koncert w Blues Clubie, będzie jednym z koncertów trasy promującej album w dotąd nie odwiedzanych przez nas miastach.

Biały księżyc szczerzy się z góry jak naga czaszka, pierwsze zimne podmuchy zamiatają liście pod ściany świątyni.

Produkują, remixują, grają na festiwalach i scenach klubów w całej Polsce.

Koncert przy okazji SUB ZERO TOUR promującej naszą pierwszą płytę!

Milky Wishlake to młody producent, wokalista, kompozytor i pianista. W 2014 roku za sprawą samodzielnie wyprodukowanej EP-ki „Five Contemporary Songs’’, został zauważony przez środowisko muzyczne i okrzyknięty jednym z najbardziej obiecujących debiutantów.

Noc. Miasto. Ona i On, zagubieni w nocy, spotykają się na przystanku w oczekiwaniu na nocny autobus. Próbują nawiązać rozmowę, jednak wychodzi im zaledwie kaleki dialog

Podczas warsztatów nauczycie się piec perfekcyjne pierniki i ciastka oraz poznacie tajemnice i techniki ich zdobienia.

Będzie można przyjrzeć się sprzętowi i surowcom, wszystkiego dotknąć, przymierzyć się do gara i łychy, pochrupać ziarna słodu, trochę pośrutować, powąchać chmiele, pogłaskać drożdże, potrenować obsługę kapslownicy, przejrzeć kilka książek.

Dla Polaków wolność słowa i swoboda wypowiedzi, z racji działania powojennej cenzury, miała szczególne znaczenie.

Jak pomóc potrzebującym, a jednocześnie dobrze przy tym się bawić? Odpowiedź jest prosta: ACh! Impro, czyli akcja charytatywna impro.

  przygotowalismy     obejrzenia     miescie     planowania     dobre     wartych     kiedy     zobaczyc     rzeczy     gdzie     jest     mieszka     duzo     dokladnie     wybierac     trojmiescie     wiemy     czasu     bardzo     widzimy     trzeba     wydarzen     ulatwienia     malo     liste     wszystkiego     sprobowac