Going. | Najlepsze wydarzenia nadchodzących dni

Najlepsze wydarzenia nadchodzących dni

Warszawa | piątek, 18. grudnia 2015

Zaledwie kilkanaście godzin po premierze największego filmu 2015 roku czas wrócić na ziemię i odlecieć po raz kolejny tym razem z muzyką a nie z Georgem Lucasem. Wybraliśmy dla was najciekawsze wydarzenia nadchodzącego weekendu i jesteśmy pewien, że spotkamy się z wami na każdym z nich.

Zadajcie sobie pytanie czy na pewno jesteśmy dobrymi przyjaciółmi jeśli na 6 dni przed Świętami nadal nie macie prezentów? Na szczęście właśnie dla tak słabych znajomych jak wy organizatorzy Wzorów przygotowali targi prezentowe, na których nadrobicie zaległości i zamienicie listy świętego Mikołaja na długi w stosunku do waszych banków. Targi ruszają w piątek, ale działać będą aż do wigilii Wigilii. Wpadajcie

MM czyli trio, które zdążyło już zagrać na każdym znaczącym polskim festiwalu zagra po raz ostatni w tym roku. W maju tego roku panowie wydali drugą pełnometrażową płytę, która zaowocowała zaproszeniem do stania się częścią projektu TVP “Made in Polska”

Nicole pochodzi z Nigerii ale w 2010 roku przeprowadziła się do Londynu zostając promotorem w Turnmills oraz tworząc swój własny cykl zwany "Soundworx". Ciężka praca za kulisami nie wystarczała jej dlatego szybko spróbowała swoich sił na scenie budując swoje umiejętności jako DJ, które po raz pierwszy w Polsce usłyszymy w 1500

11. edycja kultowego warszawskiego festiwalu poetyckiego upłynie pod znakiem niedoświadczenia – i doświadczania czegoś nowego! Zaproszeni poeci – mistrzowie slamu i poezji spoken word w swoich krajach – przygotują performans, do którego wkradną się niecodzienne i nietypowe elementy. Maszyna perkusyjna. Projekcja na podłodze. Przestrzeń jako materiał twórczy.

199 lat to wiek słuszny dla Akademii, które celem jest nauczanie sztuki. Prawie dwa wieki temu powstał oddział Uniwersytetu Warszawskiego pod kierunkiem Sztuk Pięknych i już w połowie grudnia jego studenci będą świętowali “okrągłe” urodziny. Cena za wejści to marne 199 groszy, a dla pierwszych 199 gości z legitymacją ASP znajdzie się jakaś niespodzianka.

Dwie mocne osobowości rodzimej sceny hip-hopowej zagrają w pełnych składach instrumentalnych. Oprócz tego Eldo na scenie wesprą Pelson oraz Daniel Drumz, natomiast GrubSon pojawi się w towarzystwie Jareckiego oraz DJa BRK. Kilka godzin muzyki w najlepszym wydaniu gwarantowane.

Zaledwie kilkanaście godzin po premierze największego filmu 2015 roku czas wrócić na ziemię i odlecieć po raz kolejny tym razem z muzyką a nie z Georgem Lucasem. Wybraliśmy dla was najciekawsze wydarzenia nadchodzącego weekendu i jesteśmy pewien, że spotkamy się z wami na każdym z nich.

  najciekawsze     roku     2015     lucasem     jestesmy     kazdym     nich     wrocic     filmu     wami     pewien     kolejny     zaledwie     razem     ziemie     weekendu     czas     najwiekszego     kilkanascie     georgem     godzin     muzyka     premierze     wydarzenia     spotkamy     nadchodzacego     odleciec     wybralismy