Going. | Ruszaj w miasto za free

Ruszaj w miasto za free

Śląsk

Nie trzeba być bogaczem, aby wypełnić sobie cały tydzień ciekawymi wydarzeniami. Przygotowaliśmy dla Was listę pełną iwentów wartych odwiedzenia zwłaszcza, że cena za wstęp na nie wynosi równe okrągłe zero. Dużo darmowego dobra w naszym mieście.

Po wystawie Klejnoty i uczucia. Biżuteria dawna ze zbiorów Muzeum w Gliwicach Seniorów oprowadzać będzie dr Dagmara Wójcik, kurator wystawy.

Klub Miłośników Murcek zaprasza na spotkanie z Marcinem Cyranem, autorem opracowania pamiętników Ludwika Anhalta, księcia pszczyńskiego.

SCK Willa Fitznera zaprasza na wernisaż wystawy Michała Ogińskiego zatytułowanej „Portret kobiety”.

Już śpiewają wszędzie ptaki, Już zakwitły wokół kwiaty… „Wiosna idzie” – mówią ludzie… Ale skąd i kiedy przyjdzie? Przyjdzie już 23 Marca do Liquid Klub w Gliwicach, a przyjedzie razem z DJ S-Moon, który tej nocy razem z Dj Baba rozgrzeje cały klub swoimi wiosennymi rytmami.

Marta Frej - malarka, ilustratorka, animatorka kulturalna, prezeska Fundacji Kulturoholizm, mama Maćka, współzałożycielka Klubu Krytyki Politycznej w mieście Częstochowa, gdzie również przyszła na świat w 1973 r. Ukończyła ASP w Łodzi, by następnie objąć stanowisko asystentki w pracowni rysunku i malarstwa prof. M. Czajkowskiego na tej samej uczelni.

Festiwal, na którym gościł praktycznie każdy liczący się na międzynarodowej scenie artysta. Tego wieczoru imprezę jakiej w Liquid jeszcze nie było poprowadzi Dj Baba! To on zagra dla Was najlepsze kawałki elektroniczne, jakie na Tomorrowland przystało!

Dreamers & Doers to nowy cykl, który podzielony jest na dwa rodzaje imprez. Bawić się doskonale będą u nas Ci, którzy zazwyczaj unoszą się 10 centymetrów ponad chodnikiem i Ci, którzy twardo stąpają po ziemi.

W muzeum będziemy tropić te zwierzęta, które zamieszkują Azję. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tygrysach i jakach, poznać zwyczaje gibonów i upiora górskiego albo zaprzyjaźnić się z manulem, to musicie do nas dołączyć.

Już pod koniec marca będziecie mieli możliwość odwiedzenia nas wraz ze swoimi pupilami. Na targach znajdziecie wszelkie akcesoria dla zwierząt ale nie tylko. Przewidzieliśmy również warsztaty i prelekcje dla odwiedzających oraz tor agility.

Na stołach pojawią się wegańskie odpowiedniki tradyzyjnych, wialkanocnych dań i nie tylko. Wszystko jak zwykle zależec bedzie od Waszych umiejętności i fantazji w kuchni,.

  dobra     caly     tydzien     odwiedzenia     iwentow     pelna     sobie     duzo     wartych     okragle     wstep     ciekawymi     trzeba     naszym     bogaczem     cena     wynosi     rowne     miescie     zwlaszcza     zero     liste     wypelnic     przygotowalismy     wydarzeniami     darmowego