Going. | Ruszaj w miasto za free!

Ruszaj w miasto za free!

Kraków

Nie trzeba być bogaczem, aby wypełnić sobie cały tydzień ciekawymi wydarzeniami. Przygotowaliśmy dla Was listę pełną iwentów wartych odwiedzenia zwłaszcza, że cena za wstęp na nie wynosi równe okrągłe zero. Dużo darmowego dobra w naszym mieście.

Zapraszamy na cykl wykładów dotyczących wybranych zagadnień sztuki europejskiej i polskiej. Fantastyczna pomoc dla osób, które przygotowują się do matury z historii sztuki, olimpiady artystycznej, egzaminów wstępnych na kierunki artystyczne i humanistyczne.

Z cyklu "Simpley life - dokument w Sfinksie" zapraszamy Was na poruszającą opowieść o Stevie Gleasonie - byłym futboliście New Orleans Saints, którego zmagania z nieuleczalną chorobą inspirują nie tylko innych chorych.

Tradycyjnie już, w każdy listopadowy poniedziałek zapraszamy do sali Cafe na bezpłatne pokazy animacji przygotowanych przez narodowe sekcje stowarzyszenia ASIFA - International Animated Film Association.

Po wyjątkowym, poprzednim jam session powracamy w ten wtorek do wspólnego muzykowania!

Lato już za nami, jednak nowa pora roku niesie wraz ze sobą kolejne możliwości odkrywania różnorodności, jakie kryje w sobie miasto.

Takaharu Tezuka należy do czołówki japońskich architektów średniego pokolenia, od roku 1994, wraz z żoną Yui Tezuka prowadzi biuro Tezuka Architects w Tokio.

Od sześciu lat Syria jest krajem ogarniętym wojną, o którym w mediach słyszy się niemal wyłacznie w kontekście toczacych się tam działań wojennych. Nic więc dziwnego, że niewiele osób, w tym doświadczonych dziennikarzy ma odwagę udać się w drogę, żeby przybliżyć dramat żyjących tam ludzi.

Bogactwo dialektów, stylów i tradycji przenika się i uzupełnia w muzyce duetu Tsvey Brider (Dwaj Bracia). Kreując współczesne i unikalne kompozycje, które odwołują się do tradycji muzyki jidysz, poszukują nowych brzmień i nadają jej nowe życie.

Odsłona wesoła, urodzinowa. Łączymy winylki i cyfrowe zapisy w jedną wspólną ścieżkę dźwiękową.

Zapraszamy na spotkanie towarzyszące wydaniu książki „Koń nie jest nowy. O rekwizytach w teatrze” Katarzyny Waligóry.

Zapraszamy w listopadzie na koncert 3 uznanych czeskich składów - 3 różne odsłony słowa PUNK.

Zapraszamy Was na kolejne spotkanie NKFu, na którym gościem będzie Czarek Dziadurski! Rok temu opowiadał o fotografii mobilnej tym razem przychodzi czas na drony i fotografię lotniczą!

Virtual Geisha gra szalone, eklektyczne sety, w których miesza wszystko ze wszystkim, najczęsciej zabierajc w podróż po nieoczywstych dźwiękach techno, industrialu, post-punku i EBM-u.

Mimo że pogoda za oknem sprawia, że wolimy na spokojnie spędzać wieczory w domowym zaciszu, jesienna odsłona Future Shorts proponuje nam dużo aktywności - filmy w programie są intensywne, zarówno wizualnie, jak i tematycznie.

Izrael fascynuje Polaków i świat nie od dziś. Wciąż tętniący życiem, zmieniający się, zaskakujący. Jednocześnie egzotyczny i „nasz” – zachodni, europejski, polski.

  wypelnic     duzo     miescie     wartych     zero     cena     liste     wstep     wydarzeniami     naszym     iwentow     wynosi     dobra     okragle     ciekawymi     rowne     sobie     bogaczem     caly     pelna     przygotowalismy     odwiedzenia     darmowego     trzeba     zwlaszcza     tydzien