Going. | Must see!

Must see!

Śląsk

Mało czasu - dużo wydarzeń. Tak to już jest gdy mieszka się na Śląsku: trzeba wybierać bardzo dokładnie gdzie i kiedy iść, bo wiemy że wszystkiego co dobre zobaczyć się nie da, ale i tak trzeba spróbować. Dla ułatwienia planowania przygotowaliśmy Wam listę rzeczy wartych obejrzenia. Widzimy się na mieście!

Zabawna adaptacja jednej z najpopularniejszych baśni Braci Grimm, autorstwa Marty Guśniowskiej - genialnej, współczesnej pisarki zajmującej się literaturą dla najmłodszych.

Przed Państwem projekt, ze wszech miar szczególny. Po raz pierwszy będzie możliwość posłuchania utworów Artysty, w specjalnych, kameralnych warunkach, w akustycznych aranżacjach.

Występ zespołów instrumentalnych i wokalnych Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach

Serial teatralny improwizowany - inspirowany lalką Barbie oraz programem telewizyjnym.

Zamierzenie artysty było proste: podzielić się ulubioną twórczością Twardowskiego, przenosząc jego wiersze z serc do głów i na usta, żeby można było je śpiewać, tańczyć, śmiać się i płakać.

Wungiel Booking zaprasza: Zrada - hardcore na pełnej kurwie prosto zza wschodniej granicy! Strike You Down - jedyny w swoim rodzaju maczeta hardcore! 343 - zmetalizowany silesia hardcore!

Cztery nastolatki – Jagoda, dwie Julie i Paulina. Nie spodziewały się, że przebojem wedrą się do świadomości polskich słuchaczy smutnej muzyki. Grają piękny, melancholijny folk.

Lipali nominowani byli do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w 2008 i 2010 roku. Grali dla 21. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, byli również obecni na Przystanku Woodstock.

Alkopoligamia w tym roku obchodzi 10-te urodziny. Z tej okazji zapraszamy na serię imprez celebrujących to wyjątkowe wydarzenie. Niekończące się toasty i zabawa do białego rana będą głównym znakiem rozpoznawczym tych imprez.

Nasze solenizantki zapraszają na najskeksowniejszy koncercik w tym roku! Zagrają Siksa, Afront , Kosa Ostra.

Dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania muzycznych granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Decyzja o nagraniu wspólnego albumu była naturalnym rozwinięciem współpracy Andrzeja Smolika - znakomitego polskiego producenta i Keva Foxa - brytyjskiego songwrittera.

Zemsta Nietoperza, operetka Johanna Straussa w III aktach. Obsada: soliści, chór, balet i orkiestra Opery Śląskiej w Bytomiu pod dyrekcją Tadeusza Serafina.

  miescie     ulatwienia     gdzie     bardzo     wszystkiego     sprobowac     jest     dokladnie     mieszka     malo     kiedy     planowania     rzeczy     czasu     wiemy     duzo     wybierac     wydarzen     przygotowalismy     liste     trzeba     wartych     dobre     obejrzenia     zobaczyc     slasku     widzimy