Going. | Must see!

Must see!

Śląsk

Mało czasu - dużo wydarzeń. Tak to już jest gdy mieszka się na Śląsku: trzeba wybierać bardzo dokładnie gdzie i kiedy iść, bo wiemy że wszystkiego co dobre zobaczyć się nie da, ale i tak trzeba spróbować. Dla ułatwienia planowania przygotowaliśmy Wam listę rzeczy wartych obejrzenia. Widzimy się na mieście!

W Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia, wystąpi jeden z najwybitniejszych polskich aktorów - Andrzej Seweryn - w monodramie zatytułowanym Mój Molier.

W Walentynki wyraź miłość przez grafikę! Miłość do siebie, do świata, do ludzi, do tego, co w życiu sprawia Ci przyjemność. Zrób sobie prezent w postaci własnoręcznie wykonanego linorytu, który ozdobi Twoje mieszkanie, lub który podarujesz bliskiej osobie.

Varius Manx to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów polskiej sceny muzycznej. Historia zespołu zaczyna się w 1990 roku, kiedy na rynku ukazała się pierwsza płyta, krążek „The Beginning”, który zapewnił grupie grono wiernych fanów.

Młody Milicki zespół łączący w sobie Thrash Metal, Groove Metal, Crossover Thrash, Nu Metal, Alternative Metal, jednym słowem New Wave of American Heavy Metal.

Zapraszamy na występ z okazji nowej płyty HappySad.

Specjalnie dla Was zagra Dj Roka – Dj, organizator imprez. W swoich brawurowych setach łączy oldschoolowe tętniące funkiem granie z nowoczesnymi trapowymi bengerami roznoszącymi cały parkiet. Jego skrecze i cuty zasiliły wiele projektów w całym kraju.

Klub muzyczny VHS to idealne miejsce dla ludzi młodych, dynamicznych, poszukujących w muzyce czegoś więcej niż hity radiowe

Formacja ØRGANEK powstała w roku 2013 z inicjatywy jej lidera, Tomasza Organka, Obecnie zespół podczas koncertów na żywo prezentuje materiał z drugiego albumu pt. "Czarna Madonna". Nowy krążek to z jednej strony kontynuacja platynowego debiutu pt."Głupi", a z drugiej niezaprzeczalny krok w przód.

25 listopada nakładem B. O. R. Records ukazał się nowy, solowy album Palucha pt. „Ostatni Krzyk Osiedla”. Będzie to drugi solowy album rapera w 2016r.

Zapraszamy na koncert Braci Figo Fagot, ich nowa płyta to kolejna duża dawka humoru.

  czasu     duzo     widzimy     wartych     wybierac     kiedy     slasku     wszystkiego     bardzo     zobaczyc     planowania     trzeba     gdzie     obejrzenia     sprobowac     dobre     ulatwienia     przygotowalismy     liste     mieszka     jest     dokladnie     wiemy     miescie     rzeczy     wydarzen     malo