Going. | Must see!

Must see!

Śląsk

Mało czasu - dużo wydarzeń. Tak to już jest gdy mieszka się na Śląsku: trzeba wybierać bardzo dokładnie gdzie i kiedy iść, bo wiemy że wszystkiego co dobre zobaczyć się nie da, ale i tak trzeba spróbować. Dla ułatwienia planowania przygotowaliśmy Wam listę rzeczy wartych obejrzenia. Widzimy się na mieście!

Zapraszamy na pokaz wyjątkowego filmu Dereka Jarmana - "Caravaggio", twórcy "Blue", "Wittgensteina" czy radykalnego "Blue".

W sali kinowej gościć będziemy podróżniczkę Annę Jaklewicz, która opowie o swoich przygodach podczas spotkania Indonezja. Po drugiej stronie raju.

Arek Skolik, nasz jazzclubowy kolega wydał nową płytę. Oczywiście, pod patronatem SJC. I właśnie ten materiał zaprezentuje podczas październikowego koncertu z cyklu Czwartek Jazzowy z Gwiazdą.

Znakomity monodram równie znakomitego aktora - Wojciecha Pszoniaka - na deskach Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia!

W P23 zamelduje się plejada najciekawszych postaci obecnej polskiej alternatywy.

Seb - Za gramofonami od ponad 14 lat, od początku porusza się w deepowo-tech housowej stylistyce. Był rezydentem wielu wrocławskich klubów.

Pablopavo w roku 1993 założył z kolegami pierwszy band. Grał i śpiewał w zespołach: Saduba, Magara, Sedativa i Vavamuffin.

Po solowym, dziś już platynowym, krążku H8M4, Białas postarał się o kolejny sztos. W wyniku współpracy z wizjonerem muzyki i rapowym człowiekiem renesansu - Lankiem powstał pierwiastek chemii twórczej POLON.

Reprezentant takich kultowych wytwórni, jak Innervisions, Get Physical i Audiomatique po raz pierwszy w Polsce! Głębokie, melodyjne techno zahipnotyzuje Katowice już 21 października!

Ostatni gónośląski koncert formacji The Stubs. Najprawdopodobniej zagramy kilka koncertów, a następnie kończymy działalność.

  dobre     widzimy     gdzie     jest     wiemy     mieszka     trzeba     wybierac     zobaczyc     bardzo     wszystkiego     planowania     obejrzenia     liste     rzeczy     kiedy     przygotowalismy     malo     sprobowac     czasu     wartych     ulatwienia     duzo     dokladnie     slasku     miescie     wydarzen