Going. | Must see!

Must see!

Kraków

Mało czasu - dużo wydarzeń. Tak to już jest gdy mieszka się w Krakowie: trzeba wybierać bardzo dokładnie gdzie i kiedy iść, bo wiemy że wszystkiego co dobre zobaczyć się nie da, ale i tak trzeba spróbować. Dla ułatwienia planowania przygotowaliśmy Wam listę rzeczy wartych obejrzenia. Widzimy się na mieście!

Moc hip-hopu na Szpitalnej 1! W ramach festiwalu ZURKOW wystąpią Rosalie. i Liricas Analas. Zakończenie festiwalu, a tym samym mocne zamknięcie weekendu zapewnią Daniel Drumz, Kixnare oraz DJ Ryan R.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima jest najstarszym w Polsce festiwalem konfrontującym osiągnięcia studentów szkół filmowych i artystycznych z całego świata oraz dorobek twórców animacji artystycznej – zarówno profesjonalistów, studentów, jak i realizatorów niezależnych.

Zmiany pór roku to pewnik, taki sam jak jesienna trasa Happysad. Po dobrze przyjętej, najnowszej płycie Ciało Obce, oraz intensywnym okresie plenerowym, jeden z najczęściej koncertujących zespołów w naszym kraju, rusza ponownie w Polskę.

Łąki Łan słyną z niesamowicie energetycznych koncertów. Wypracowali sobie swoje niepowtarzalne, słowiańsko - międzygalaktyczne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje.

Chicago rok 1929. Gospodyni domowa Roxie Hart wierzy, że jej życie odmieni się za pomocą śpiewu i tańca. Jej jedynym pragnieniem jest podążyć w ślady gwiazdy kabaretu – Velmy Kelly.

10-ty jubileusz jednego z najprężniej działających globalnie undergroundowych labeli z pogranicza nieformalnej elektroniki - berlińskiego Kaometry Records.

Yung Lean pomimo krótkiego stażu na hiphopowej scenie zdążył zdobyć serca i uznanie publiki na całym świecie – od nastoletnich fanek, po bardziej wyrobioną publikę, w tym środowisko muzycznych krytyków.

Ørganek cytuje gatunki, konwencje i klisze, które zbudowały muzykę XX w., ale też całą zachodnią popkulturę, z której ona wyrasta.

Pierwszy w 100% kobiecy krakowski stand-up! Joannę Sio na scenie wesprą Christine Skobe, Katarzyna Kropiak i Pau Perrima.

Reżyser stara się przybliżyć widzom zarówno historię samego Jorge Mateluny jak i oddać stan kryzysu - artystycznego i etycznego - który miał miejsce po zatrzymaniu i uwięzieniu podejrzanego.

Wybitny kompozytor muzyki do hollywoodzkich produkcji, James Newton Howard na dwóch koncertach w Polsce!

  przygotowalismy     czasu     obejrzenia     liste     dokladnie     dobre     miescie     zobaczyc     bardzo     jest     malo     kiedy     duzo     wszystkiego     gdzie     rzeczy     mieszka     wybierac     trzeba     widzimy     planowania     sprobowac     ulatwienia     wiemy     krakowie     wartych     wydarzen