Going. | Ruszaj w miasto za free!

Ruszaj w miasto za free!

Poznań

Nie trzeba być bogaczem, aby wypełnić sobie cały tydzień ciekawymi wydarzeniami. Przygotowaliśmy dla Was listę pełną iwentów wartych odwiedzenia zwłaszcza, że cena za wstęp na nie wynosi równe okrągłe zero. Dużo darmowego dobra w naszym mieście.

Fascynujące spotkanie w ramach Poznańskiego Festiwalu Kryminału Granda. Będzie można posłuchać o kryminalnych wątkach związanych z muzeum i pobawić się w tropicieli dzieł sztuki.

Każdy dzień powinien być dniem chłopaka i dziewczyny! Na warsztatach spojrzymy na kobiecą rebelię jako proces wewnętrzny, intymny, ale też pokoleniowy.

Co pozostaje po zaniku formy? Jak zdefiniować czas i proces w sztukach wizualnych? Spróbujmy poprzez akcję, dać dowód na upływ czasu i zarazem na istnienie człowieka.

W doskonale znanym w całej Polsce miejscu, CK ZAMEK, zgromadzimy wszystkich tych, którzy są związani z crowdfundingiem, interesują się nim lub dopiero chcą go poznać!

Łapiemy ostatni oddech przed nadchodzącymi chłodami i przynosimy Wam NATURAlne dobroci! Oddamy w Wasze ręce naszą miłość do roślin, kwiatów, ziół, ceramiki, betonu, wymyślnych acz pięknych dodatków i dekoracji, naturalnych kosmetyków i jeszcze więcej!

Szykując się do jesieni, należy zaopatrzeć się dobrociami lata, należy się spotkać w dobrym towarzystwie, należy jeść pyszne wegańskie i wegetariańskie dania!

  zwlaszcza     cena     rowne     odwiedzenia     duzo     wartych     sobie     naszym     caly     wynosi     trzeba     zero     tydzien     pelna     wstep     okragle     wydarzeniami     przygotowalismy     iwentow     liste     dobra     darmowego     wypelnic     ciekawymi     miescie     bogaczem