Going. | Weekend z Going. w Trójmieście

Weekend z Going. w Trójmieście

Trójmiasto | środa, 17. stycznia 2018

Spędźcie wspólnie z Going. cały weekend. Podpowiadamy, gdzie warto się pojawić, żeby świetnie się bawić i łyknąć nieco kultury.

Zaczynamy!

Techno z kropką zaprasza na kolejną długą noc na gdańskiej stoczni. Tym razem gościć będziemy przedstawicieli poznańskiego projektu Technokracja.

„Looking Glass” to album, który powstał w efekcie współpracy Daniela Hertzova - amerykańskiego wokalisty i kompozytora rosyjsko-żydowskiego pochodzenia – z polskimi muzykami

Na początku listopada ukazał się kolejny autorski album Stanisława Słowińskiego.

Słynna historia miłosna. Dwoje tragicznie zakochanych. Dwa zwaśnione rody.

Pawel Szamburski - klarnecista i kompozytor od lat związany z warszawską sceną niezależną Lado ABC

Na ten Nowy Rok zagrają dla Państwa i zaśpiewają piknie - Trebunie-Tutki!

"Tęskno" to projekt wokalistki Joanny Longić i pianistki Hani Rani. Składa się na niego zbiór piosenek z autorskimi tekstami w języku polskim i muzyką, która stara się wymknąć podziałowi na znane gatunki i style, łącząc akustyczne brzmienia (pianino, kwintet smyczkowy) z nowoczesnymi brzmieniami.

Lecimy dalej w Trasę, gramy to co kochacie Trap n Grime, Atlanta, Paryż, Londyn. Lil Uzi, Travis, Skepta, Stormzy, Niska, Mhd i Dark Polo Gang... Czyli rap petarda, mosh pity i melanż do rana. Z nami albo wcale.

Do Polski z Wielkiej Brytanii przyleci James Harries! Jeśli o nim nie słyszałeś, wiedz, że to nie nowa postać na muzycznej scenie.

  bawic     weekend     pojawic     going     wspolnie     kultury     lyknac     zeby     swietnie     warto     caly     spedzcie     podpowiadamy     nieco     gdzie     zaczynamy