Going. | Weekend z Going. w Trójmieście

Weekend z Going. w Trójmieście

Trójmiasto | środa, 15. listopada 2017

Spędźcie wspólnie z Going. cały weekend. Podpowiadamy, gdzie warto się pojawić, żeby świetnie się bawić i łyknąć nieco kultury.

Zaczynamy!

Po prawie trzydziestu latach pracy na scenie i muzycznej aktywności jako wokalista, kompozytor i producent, po setkach koncertów i muzycznych kooperacji z plejadą najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny, dziesiątkach płyt współtworzonych z rozlicznymi artystami, Kuba Badach postanowił stworzyć album pod tytułem "Oldschool"

Streamingowy trójmiejski projekt prezentujący na żywo muzykę klubową wybiera się ze swej przystanii w Chwila Moment z Gdyni do Sopotu, do królewstwa Sfinks700!

Kto z Państwa nigdy nie zdradził…albo chociaż nie pomyślał o zdradzie, nie miał na nią ochoty, albo chociaż o niej nie rozmawiał? Czy jest ktoś taki na sali?

Po bardzo udanym debiucie w naszych progach i świetnie przyjętej bibie z Dtekkiem w roli głównej, niepokorny duet Szkatulski & Kosmalski znów uraczy Drugi DOM swoją autorską imprezą.

Formacja ØRGANEK powstała w roku 2013 z inicjatywy jej lidera, Tomasza Organka, początkowo jako Power Trio.

Kali - jeden z najpopularniejszych artystów polskiej sceny rap. Autor bestsellerowych płyt „50/50”, „Gdy zgaśnie słońce” czy „Sentymentalnie”

Jak co roku w połowie listopada spotykamy się na imprezie sygnowajej marką legendarnego berlińskiego klubu Tresor.Berlin (OFFICIAL)!

Niezwykłe wydarzenie U2 Symfonicznie, które miało swoją premierą w Poznaniu ubiegłego roku, powraca jesienią 2017.

Jesień? Czar ruszyć w trasę! Acid Drinkers na scenie podczas jesiennych koncertów czuje się wyśmienicie! W tym roku trasa odbywa się pod szyldem „In Thrash We Trust”, co zapowiada jazdę bez trzymanki.

Niedawno obchodzili 30-lecie, jednak w ich przypadku nie ma mowy o odcinaniu kuponów. Każdy album to otwarcie kolejnego etapu, niezmiennie patrzą w przyszłość.

Illusion to niewątpliwie jeden z najważniejszych zespołów rockowych w naszym kraju. Początek historii Illusion datuje się na 1992 rok.

Ania Dąbrowska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek ostatniej dekady. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka nagrała dotychczas pięć płyt, z których każda uzyskał status Platynowej Płyty. Łącznie sprzedała ponad 300 000 egzemplarzy.

Rok 2017 to dla Andrzeja Piasecznego rok pełen wspomnień - mija 25 lat od jego debiutu scenicznego. Z okazji 25-lecia zapraszamy Państwa na muzyczną podróż sentymentalną przez lata, które spędziliście Państwo razem z Artystą .

  nieco     weekend     zaczynamy     caly     zeby     swietnie     wspolnie     gdzie     pojawic     podpowiadamy     bawic     lyknac     warto     kultury     going     spedzcie