Going. | Weekend z Going. na Śląsku

Weekend z Going. na Śląsku

Śląsk

Spędźcie wspólnie z Going. cały weekend. Podpowiadamy, gdzie warto się pojawić, żeby świetnie się bawić i łyknąć nieco kultury.

Zaczynamy!

Zabrzmi niepowtarzalna muzyka, wsparta mocnym uderzeniem gitar z elektronicznymi smaczkami. Jesteśmy przekonani, że zaskoczy Was nowa scenografia i pirotechnika sceniczna w zupełnie nowej, koncertowej odsłonie.

Kolejny musical Studia MusicaLOWEGO Step Tomasza Micha. Na scenie pojawi się ponad 100 aktorów, tancerzy i wokalistów.

Klasyczny rock umarł wraz z wybuchem Supernowej SN2005ap. Nadchodzi nowa epoka - Cosmic Beats. Clock Machine wychowani na klasykach gatunku porzucają Ziemię i zabierają ludzi w podróż na nową planetę.

Minęło kilka lat od naszego debiutu i najwyższy czas to uczcić! Z tej okazji 15 grudnia zagramy w swoim rodzinnym mieście w klubie...VHS!

Projekt ten to jedyne w Polsce warsztaty orkiestrowe, w których młodzi muzycy różnych narodowości podnoszą swoje umiejętności wśród wybitnych zawodowych muzyków tworzących Orkiestrę Kameralną Miasta Tychy AUKSO pod dyrekcją Marka Mosia.

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na jedyny koncert KęKę w Bielsku-Białej w ramach jesiennej trasy promujacej album "Trzecie Rzeczy" oraz zapowiadającej nową płytę.

Mamy na śląsku naprawdę konkretną scenę jeśli chodzi o hip-hop, Magazyn wspiera ją całym swoim sercem, dlatego też zapraszamy Was do naszego poziom -1 na noc z DJ HWR!

Pokażmy czwarty raz, że muzyka może łączyć a klabing to nie tylko podziały i ideologiczne przepychanki. Złapmy się więc wszyscy za ręce i skaczmy do świetnej muzyki w prawdziwej kolebce śląskiej muzyki elektronicznej.

Zapraszamy na finałowy koncert drugiej edycji Muzykodromu - stacji lotów muzycznych. Zagra i zaśpiewa dla nas Jerz Igor.

Zapraszamy na konkurs dla młodych muzyków - Manufaktura Dźwięku. Jako goście zagrają: Lilly Hates Roses i KSW 4 Blues!

Mało który styl muzyczny tak komponuje się ze świętami jak swing. Z tym większą przyjemnością zapraszamy Państwa na koncert KC Nwokoye, który niezwykle energetycznie wprowadzi nas w świąteczny nastrój.

Zaczynali jeszcze w latach 90., od hałaśliwych, garażowych, mocno gitarowych piosenek, by w ostatnich latach ewoluować ku muzyce niemal w całości instrumentalnej, czerpiącej zarówno ze znowu modnego kraut rocka, jak i wciąż modnego mariażu elektroniki z post-rockiem.

Szykuje się prawdziwe święto rocka, czyli koncert dwóch zespołów, mających ogromne zasługi w rozwoju polskiej muzyki undergroundowej. Będą to punkowi weterani z Dezertera oraz street punkowcy z The Analogs.

Zapraszamy na dużą dawkę alternatywnej muzyki w dwóch różnych odsłonach. Wstęp wolny, przyjdźcie tłumnie jak na OFFa.

Witamy serdecznie na pokładzie, dowieziemy Was do krainy, gdzie pot oznacza szczęście a zmęczenie nie istnieje. Drum'a'turgia nie potrafi wszak rozczarowywać, potrafi za to od 7 lat gromadzić tłumy na dwóch, zupełnie różnych salach, pełnych muzycznych kontrastów.

  warto     wspolnie     swietnie     weekend     kultury     pojawic     going     spedzcie     caly     bawic     zaczynamy     gdzie     lyknac     podpowiadamy     zeby     nieco