Going. | Weekend z Going. na Śląsku

Weekend z Going. na Śląsku

Śląsk

Spędźcie wspólnie z Going. cały weekend. Podpowiadamy, gdzie warto się pojawić, żeby świetnie się bawić i łyknąć nieco kultury.

Zaczynamy!

Zmiany pór roku to pewnik, taki sam jak jesienna trasa Happysad. Po dobrze przyjętej, najnowszej płycie Ciało Obce, oraz intensywnym okresie plenerowym, jeden z najczęściej koncertujących zespołów w naszym kraju, rusza ponownie w Polskę.

Trilok Gurtu to urodzony w Bombaju perkusista i kompozytor, światowej klasy wirtuoz instrumentów perkusyjnych. Jest jednym z najbardziej wpływowych współczesnych muzyków jazzowych.

Artystka, która swój międzynarodowy sukces zawdzięcza swojemu talentowi, odwadze i dobroci swoich internetowych fanów, którzy zafundowali jej 4 albumy.

Sympatyczny, acz nieco chciwy Pan Bamba, w pewnym mieście, gdzie czas się zatrzymał, w którym czasem można znaleźć skowronki na uwięzi i perełki na dnie – prowadzi Zakład Weselno-Pogrzebowy „Nowe Życie”.

Wielki powrót zespołu JAMAL. Nowa płyta, nowy skład, nowa jakość.

Maciej Maleńczuk, artysta – jak powszechnie wiadomo – nieobliczalny, zabierze swoich fanów w podróż do korzeni: mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania.

Trzy wspaniałe dj’ki których selekcja wyróżnia się niepowtarzalną świeżością i staranną selekcją kawałków.

Nowe wydarzenie na kulturalnej mapie stolicy Górnego Śląska. Gwiazdą imprezy będzie znakomity amerykański gitarzysta Eric Gales, często porównywany przez dziennikarzy i fanów do Jimiego Hendrixa.

Nie ma chyba w Polsce gitarzysty bardziej wszechstronnego i zarazem tak osobnego, jak Raphael Rogiński. Jest tym dla gitary, kim dla współczesnej polskiej pianistyki jest Marcin Masecki – niespokojnym duchem, który nie uznaje granic.

Nocny Kochanek to jeden z nielicznych polskich zespołów metalowych, który traktuje muzykę oraz teksty z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

O.S.T.R. grał już z kilkoma zespołami wspomagającymi go na scenie, ale nigdy z tak wyjątkowym instrumentarium.

Fuzja elektroniki z organicznym brzmieniem to istna bomba imprezowa, już 14.10 w Katowickim Magazynie będziecie mieli okazję usłyszeć najlepsze numery gatunku doprawione porcją trapu, jerseyclub oraz świeżego hip hopu.

Betonowa dżungla przywita nas dubami, drumami i, a jakże, jungle.

Hans Andrias to młody, interesujący songwriter pochodzący z Wysp Owczych, a dokładnie z Klaksvíku.

  zaczynamy     lyknac     bawic     weekend     wspolnie     pojawic     nieco     going     spedzcie     warto     swietnie     caly     gdzie     zeby     podpowiadamy     kultury