Going. | Weekend z Going. na Śląsku

Weekend z Going. na Śląsku

Śląsk

Spędźcie wspólnie z Going. cały weekend. Podpowiadamy, gdzie warto się pojawić, żeby świetnie się bawić i łyknąć nieco kultury.

Zaczynamy!

Wraz z BAZARem zapraszamy na kolejną imprezę pod gołym niebem. Za deckami pojawią się RomuS i DMITRUK, a z głośników popłyną dźwięki house'u, deep house'u.

Live Scene! Na saksofonie Aretha w najlepszej miksturze house music podawanej przez Pony Disco i to "all night long"!

Produkują, remixują, grają na festiwalach i scenach klubów w całej Polsce. Znani są m.in. z kompilacji “Heartbreaks & Promises”, promującej współczesną muzykę miejską.

Jak mawiała Coco Chanel - czerń jest ponad wszystko. Od tamtej pory niewiele się zmieniło. Outfit all black nieprzerwanie jest na topie. W związku z tym wraz z Ładni ludzie ubierają się na czarno zapraszamy wszystkich entuzjastów tego koloru do Cooler Club!

Finałowa impreza Beach Party V na 2 stage! Rozpoczynamy grę od 12:00 i lecimy z tematem do następnego dnia.

Na zakończenie lata 2017, w Parku Miejkim pod Żyrafą będzie porządne granie! W programie koncerty Miuosha, Acid Drinkers, Myslovitz, Kaliber 44 i T.Love.

Metalowe wydarzenie, które zainteresuje niejednego fana rodzimej sceny. Zdrajcy Metalu Fest 2017 to koncert, na którym pojawią się Nocny Kochanek, Łydka Grubasa oraz Zenek z zespołu Kabanos.

Uwaga Katowice! Nadciąga fala muzycznego orzeźwienia! W sobotę 19 sierpnia odbędzie się kolejny koncert trasa Cydr Lubelski Spragnieni Lata. Podczas koncertu zagrają Iza Lach, Bovska i duet Dwa Sławy.

W Opolu zagości jeden z bardziej uznanych polskich duetów producenckich, czyli Flirtini. Wspomoże ich lokalny projekt Trap Door.

Wyjątkowy i doceniany na całym świecie duet Rebeka - mamy zaszczyt zaprosić na ich koncert w ramach wydarzeń towarzyszących imprezie Targ Nocny odbywającej się na naszym Dziedzińcu.

Na pierwszej imprezie cyklu zagra dla Was Aleksander Goławski vel. Olgierdo! Były muzyk Negatywu, Don't You Bear i Be All Ears już dawno porzucił rockową przeszłość i teraz jako DJ najchętniej porusza się w klimatach house, UK garage i drum'n'bass!

Otoczeni piaskiem, wodą i dobrymi ludźmi przeprowadzimy inwazję na wyspę w centrum największego śląskiego parku. Szalone urlopowe stylizacje, kwiaty i zimne drinki... To nie może się nie udać. Zapnijcie pasy i przygotujcie się na turbulencje.

Sprawdźcie czy muzyka lepiej brzmi w nocy; my uważamy, że zdecydowanie tak! Wyostrzcie zmysły bo czeka Was ciepła noc, kolorowe drinki, leżaki, bar pod chmurką, gorąca impreza w środku oraz nocne balowanie do białego rana.

Uznaliśmy, że tym razem warto odpowiednio dołożyć do pieca i zaprosić międzynarodowej sławy gościa, którego produkcje i szaleńczo energiczne sety mówią same za siebie. Mamy zaszczyt przedstawić Trilo jako headlinera drugiej edycji Neurologii!

Kolejny weekend z Endorfiną - tym razem bawimy się w kosmicznym klimacie.

  gdzie     kultury     weekend     podpowiadamy     caly     swietnie     zaczynamy     pojawic     nieco     wspolnie     bawic     spedzcie     going     lyknac     zeby     warto