Going. | Weekend z Going. na Śląsku

Weekend z Going. na Śląsku

Śląsk

Spędźcie wspólnie z Going. cały weekend. Podpowiadamy, gdzie warto się pojawić, żeby świetnie się bawić i łyknąć nieco kultury.

Zaczynamy!

Edyta Bartosiewicz: - artystka, autorka tekstów, kompozytorka, producentka, gitarzystka i wokalistka jest laureatką wielu prestiżowych nagród polskiego przemysłu fonograficznego, m.in. Bursztynowego Słowika, Fryderyków, Paszportu Polityki. Została ponadto wybrana Osobowością Dziesięciolecia przez magazyn „Tylko Rock”.

Kali i Pawbeats zapraszają na wyjątkowy koncert premierowy albumu "Chakra" z udziałem żywego zespołu oraz kwartetu smyczkowego, który odbędzie się 1 kwietnia w Zabrzu w klubie C.K Wiatrak. Podczas tego magicznego wydarzenia artyści zaprezentują wszystkie utwory z krążka "Chakra" oraz numery z przekroju solowej twórczości Kaliego

Tomek Makowiecki jest artystą dobrze znanym miłośnikom muzyki. Po tym jak zaistniał za sprawą muzycznego show "Idol", muzyk wraz z Makowiecki Band wydał dwa krążki z takimi hitami jak "Spełni się" oraz "Między nocą a dniem".

Głodni muzycznych doznań ?! i bardzo dobrze bo nadchodzą z wielkim uderzeniem! Jak zawsze rozpoczynamy występem tyskiego zespołu, zespołu, który swoją charyzmą, determinacją i niesamowitą pasją jest "skazany" na nieunikniony sukces na skalę światową!

Bajzel to niespokojny, artystyczny duch, który sam komponuje, pisze teksty i nagrywa wszystkie dźwięki. Przy pomocy zapętlania sampli perkusyjnych, gitar granych oraz wokali śpiewanych przez niego na żywo tworzy muzykę do złudzenia brzmiącą jak kilkuosobowa formacja. Jego charyzmatyczne występy, przysporzyły mu sporo fanów w całej Polsce.

Za deckami wychowankowie śląskich osiedli z selektą podróżującą po wszystkich zakątkach świata: Kusha (Cannabis) Baby Meelo (Paper Plane Burna) Eman (Boeing 420) Kolin (Air Canada) Młody Centrum (Latawiec)

Związany ze sceną od 2000 roku. W podziemiu wydał dwie solowe płyty: "Żyj albo umieraj" oraz "Sztuka ulicy". Charakterystycznym znakiem rozpoznawczym stała się czarna maska odzwierciedlająca alter ego.

Na jednej scenie pagan folk metal z Polski i Litwy! Wystąpią: Percival Schuttenbach, Helroth, Ukanose.

"DJ Basgrow – Turntablista i Party Rocker. Ojciec Back2Black. Organizator i uczestnik niezliczonej ilości imprez oraz koncertów. Na swoim koncie ma występy w całej Polsce, w Anglii, Czechach oraz Chorwacji.

Zapraszamy KICÓ (MDFK), MASS MIGUELLO ( ZABRZE), BEAR ( Butcher Acoustic)

"Prywatna klinika" - komedia, która zadowoli każdego widza szukającego w teatrze rozrywki. Jest to historia osób związanych ze sobą w różny sposób, które wzajemnie się oszukują, kochają i nienawidzą jednocześnie.

  spedzcie     lyknac     kultury     weekend     zaczynamy     going     podpowiadamy     bawic     nieco     pojawic     warto     gdzie     caly     zeby     swietnie     wspolnie