Going. | Weekend z Going. w Krakowie

Weekend z Going. w Krakowie

Kraków

Spędźcie wspólnie z Going. cały weekend. Podpowiadamy, gdzie warto się pojawić, żeby świetnie się bawić i łyknąć nieco kultury.

Zaczynamy!

Łódzki duet, w skład którego wchodzą Rado Radosny oraz Astek. Związani na co dzień z macierzystymi formacjami, postanawiają w 2006 roku oficjalnie połączyć siły aby tworzyć coś, co choćby w niewielkim stopniu może sprawić, że dzień będzie lepszy.

Bezdech. Może zdarzyć się zawsze i wszędzie. W uniesieniu, roztargnieniu, zderzeniu, przerażeniu.

Przez wiele lat zasilała najróżniejsze projekty, żeby w końcu powiedzieć coś zdecydowanym głosem w solowym materiale. Po raz pierwszy występuje pod swoim pełnym imieniem i nazwiskiem, bo jak sama mówi: „ma coś konkretnego do powiedzenia”.

Serdecznie zapraszamy na koncert kwartetu Eda Cherry - wieloletniego współpracownika Dizzy’ego Gillespie – w towarzystwie znakomitych polskich jazzmanów: Tomasza Grzegorskiego, Macieja Adamczaka oraz Arka Skolika.

Kyle i Scott nakręcać będą karuzelę pomyślności wraz z szanownym składem rezydentów naszego klubu.

Wydarzenie to będzie podniosłe i niezwykłe. Znajdziecie się Państwo w złotej jaskini Platona, a złoto będzie i prawdziwe, i sztuczne jednocześnie.

Występujący na imprezach Wild Styles DJ-e nie ograniczają się do przyciskania przycisków „play” i ”stop” pomiędzy kolejnymi piosenkami. Scratch’e, beat juggling i inne akrobacje na adapterach to integralny fragment ich występów!

Ekipa GM2L w składzie: Malik Montana, Diho oraz Dj Frodo wjeżdża do naszego klubu, by rozkręcić gorący melanż do rana - nie zabraknie największych bangerów Malika oraz niepublikowanych numerów z nadchodzącej płyty.

The Classy Issue to styl, szyk, klasa i gust, znane i kojarzone na całym świecie. W tym miesiącu pora na ich 3 wizytę w Polsce, po raz pierwszy zahaczą też Kraków!

Patrice Bäumel to jedno z najgorętszych nazwisk ostatnich miesięcy. Obecnie swoją muzykę nazywa „techno dla dorosłych” i taki okaże się najpewniej jego set w Prozaku – wymagający, ale melodyjny i nie pozwalający zejść z parkietu.

Dwie polskie ekipy postanowiły połączyć swoje siły. Futudrama i 175 BPM - Drum and Bass zapraszają do Krakowa jednego z najważniejszych producentów ze stajni RAM Records. Będzie to noc pełna szybkich miksów i prawdziwego brytyjskiego drum’n’bass’u!

W grudniu minie dwa lata od zamknięcia Fabryki (RIP), więc uznaliśmy, że warto wspólnie powspominać stare, dobre czasy. Przy okazji odświeżymy jeden z naszych cykli, które tak lubiliście – KRK ALL STARS.

Spotykamy się ponownie, na 98 już edycji cyklu na którą zaprosiliśmy zacnych gości z Francji. Zagrają oni wielogodzinny live dub showcase złożony ze swoich produkcji, jak i dubplates, jakich ogrom mają w swojej kolekcji.

Po tym jak Kyle Hall ukołysze Was w areały serdeczności na ziemię sprowadzi Was nikt inny jak policjant prawidłowości. Będzie prawidłowo - szybko i bezpardonowo.

  nieco     wspolnie     bawic     lyknac     kultury     swietnie     pojawic     caly     gdzie     zeby     weekend     spedzcie     going     warto     podpowiadamy     zaczynamy