Going. | Weekend z Going. w Krakowie

Weekend z Going. w Krakowie

Kraków | środa, 20. września 2017

Spędźcie wspólnie z Going. cały weekend. Podpowiadamy, gdzie warto się pojawić, żeby świetnie się bawić i łyknąć nieco kultury.

Zaczynamy!

Zapewnie jeszcze nie zapomnieliscie pierwszych urodzin Szumu a juz sie zapowiadaja drugie

Tej nocy powracamy do analogowych brzmień, nieco zabrudzonych, pozbawionych sterylności, przypominających pierwsze chicagowskie szlagiery autorstwa Frankie Knuckles czy Mr. Fingers'a.

"Powróćmy do tamtych lat" to zwrot ku tradycji szlachetnego kabaretu. Spektakl ma przywrócić świetność m.in. takich artystów, jak: Anda Kitschman, Marian Hemar, Jerzy Jurandot, Konrad Tom

FILMS for FOOD, Kino Pod Baranami oraz Najedzeni Fest zapraszają na pokaz filmu GŁÓD MIĘSA połączony z dyskusją z udziałem Marty Zaraskiej, autorki książki MIĘSOHOLICY.

W roli głownej francuski DJ i producent – Medicis – młoda krew w świecie muzyki minimal house i electro, wydający na prestiżowym w undergoundzie Lazare Hoche Records oraz własnym winylowym labelu Motion Sequence.

Halo ludzie, ludziki. Wszyscy gotowi na kolejny NGHT WVTH? Tak? To dobrze, bo po dogaszeniu pożaru po naszym ostatnim balu w Prozak 2.0 powtarzamy to wariactwo.

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Was na kolejną sesję na której gościć będziemy Welders Hi Fi Sound System, który to przejedzie ponad 2000km z południa Francji by zagrać dla polskiej publiczności o której słyszeli już legendy.

Lato, lato i po lecie. Ptaki powoli odlatują na zimę... więc i my żegnamy się z Wami ;) To ostatni dzwonek, aby napełnić brzuchy pysznościami z food trucków.

„Gra szklanych paciorków”, wielka powieść Hermanna Hessego – od niej wszystko się zaczęło. Zawarte w niej pytania, myśli, światy stały się punktem wyjścia do artystycznych poszukiwań, do aktorskich i muzycznych improwizacji.

ROOM 94 to 4-osobowa formacja pop-rockowa z północnego Londynu. Podczas koncertów dołącza do nich również gitarzysta, Robbie Coles.

Sobotni maraton w Kinie Pod Baranami rozpocznie pokaz filmu Kingsman: Tajne służby Matthew Vaughna. To ekranizacja kultowej serii opowieści rysunkowych Marka Millara (Ostateczni mściciele, Wanted - Ścigani), która wprowadziła nową jakość do kina szpiegowskiego.

LAS W SŁOIKU to zielona roślinna kompozycja zamknięta w szklanym naczyniu. Namiastka leśnego ekosystemu w zminiaturyzowanej formie, przeniesiona do słoika.

Zespół Percival Schuttenbach doskonale znany wśród miłośników gier i słowiańskiej kultury, zaprezentuje utwory ze składanki „Wild Hunt” podczas kilkunastu ekskluzywnych show na terenie całej Polski!

Improwizacja, ambient, trans, tribal, mistycyzm, techno akustyczne, szamańskie śpiewy, praca z energią wibracji, medytacyjne zanurzenie w głąb podświadomości, ceremonia, ekstaza, podróż przez krajobrazy emocji

W niedzielę 24 września zapraszamy na kolejną edycję wymiany zbędnych (nam) przedmiotów! Lato się skończyło, rok szkolny zaczął, trwa czas wyprowadzek, przeprowadzek i wprowadzek.

  zaczynamy     zeby     podpowiadamy     kultury     gdzie     pojawic     weekend     bawic     going     warto     nieco     spedzcie     lyknac     wspolnie     swietnie     caly