Going. | Rowerem w miasto

Rowerem w miasto

Warszawa

Nie skorzystać z letniej pogody w stolicy to grzech. Oczywiście możemy nadal tłoczyć się w metrze, zamawiać kolejnego Ubera, albo sprawdzać jakdojade, ale po co, skoro można wsiąść na rower i ruszyć po prostu przez miasto ciesząc się z muzyki, jedzenia i kultury przy okazji oddychająć przez całą drogę z i to świeżym powietrzem. Przygotowaliśmy dla was listę wydarzeń, na które warto wybrać się rowerem i oprócz dostępu do kultury łyknąć trochę kondycji.

Euro jest w szczytowym momencie i być może po tym meczu o godzinie 17 Polska oszaleje. Pierwszy raz za czasów najnowszego pokolenia nasz zespół ma okazję dowiedzieć się czym jest faza pucharowa i chociaż nie namawiamy was na konkretnie wybrane miejsce do kibicowania najlepiej pokrzyczeć na świeżym powietrzu.

Nowa nadwiślańska miejscówka została stworzona z myślą o kobietach. "Babie Lato" ma zachwycać wyglądem, dać miejsce dla najmłodszych i pozwolić na wychnienie przy kieliszku dobrego wina. Chociaż z tego ostatniego warto zrezygnować, abyśmy mogli wieczorem zachwycić się nadwiślańska Warszawą z wysokości naszych siodełek.

JWP świętuje kolejne urodziny i to w sposób wyjątkowy bo nie czeka nas po prostu kolejny koncert, a cały dzień muzyki, deskorolki, bmxów, jedzenia i mody. Oczywiście nie zabraknie tego, co najlepsze czyli premierowego koncertu JWP/BC, którzy zagrają zremiksowane wersje utworów z “Sequela”. Przygotujcie się na całodniowy melanż.

Czas na zwiedzenie stołecznych ogrodów razem z grupą specjalistów czyli Tour De Varsovie i Izą Kaszyńską odwiedzimy m.in. Ogród Powszechny i Sąsiedzki Ogród na Paca. Będzie okazja się najeździć i podyskutować o tym czym i jak ważne dla miasta są ogrody społecznościowe.

Koncert Małych Miast będzie premierą ich najnowszej Ep-ki zatytułowanej "Koń", którą już możecie kupić w przedsprzedaży w sklepie Asfaltu. Po raz kolejny Plażowa zaprasza na koncert wyjątkowego polskiego zespołu i jednego z największych wygranych rodzimej sceny muzycznej ostatnich lat. Tylko nie zakopcie się po koła!

Po co wydawać miliony na nowe ubrania jeśli równie dobrze można po prostu odkupić od kogoś garderobę, która straciłą dla niego magię. Wy też możecie pozbyć się ubrań, na które nie możecie już patrzeć i przy okazji odzyskać kilka ciężko wydanych złotówek. A potem puścić je w ruch wśród garażówkowych sprzedawców.

  sprawdzac     rower     dostepu     powietrzem     grzech     ubera     wsiasc     prostu     metrze     mozemy     oddychajac     ktore     liste     miasto     wydarzen     tloczyc     ruszyc     pogody     przygotowalismy     skoro     skorzystac     mozna     albo     nadal     kultury     letniej     przez     stolicy     troche     oprocz     jedzenia     okazji