Going. | 5 wydarzeń na 3 Króli

5 wydarzeń na 3 Króli

Warszawa | poniedziałek, 4. stycznia 2016

Wiemy, że 6 stycznia jest datą trochę deprymującą. Przypomina nam o tej pięknej dwutygodniowej przerwie świąteczno-sylwestrowej i pozwala na kilkanaście godzin poczuć się jakbyśmy byli znów na urlopie. Ale już 7 stycznia dostajemy pięścią w twarz od rzeczywistości i wracamy do życia. Postanowiliśmy pomóc Wam zapomnieć w ciągu tego dnia o tym, że macie przed sobą powrót do pracy i wybraliśmy trzy wydarzenia, które od rana do wieczora zajmą Wasze głowy na tyle, że ta piącha od świata jeszcze bardziej was zdziwi 7-mego z samego rana.

Każdy ma jakiegoś małego szkraba, własnego, lub takiego, którego czasem podrzuca jakaś siostra, brat czy ktoś ze znajomych. Dlatego warto wziąć malucha i ruszyć do Teatru Małego Widza na przedstawienie, które bardziej wciąga dzieciaki niż jakakolwiek bajka na świecie. Dla Was będzie to równie duża frajda!

Wirtuozi skrzypiec, klawesynu i fortepianu zapraszają na niezwyczajny koncert, będzie to uczta muzyczna w świątecznej atmosferze. Najpiękniejsze utwory z repertuaru Krzysztofa Jakowicza, Janusza Olejniczaka, Władysława Kłosiewicza, pierwsze wspólne wykonania i muzyczne niespodzianki. Gościem specjalnym świątecznego koncertu będzie Daniel Olbrychski. Jeśli nie chce Wam się iść do kina możecie pójść zobaczyć przynajmniej aktora.

Po tym jak już zostawimy zaprzyjaźnionego malucha u jego rodziców (albo uda nam się naszego podrzucić jakiejś ciotce) czas na rozrywkę dla dorosłych. W środę w Muranowie będziemy mogli zobaczyć laureata Grand Prix w Cannes “Syna Szawła”, który jest debiutanckim (sic!) filmem Laszlo Nemesa.

Weźcie tekstylia i ruszajcie do v9 gdzie możecie wydrukować sobie na koszulkach co tylko chcecie. Może być John Travolta jako Nickolas Cage w “Face Off” na plecach. Małpa z twarzą psa i ciałem psa na przodzie. Albo mały napis na rękawku mówiący “Nie było mniejszej czcionki”. Zrobicie co chcecie.

Proponowaliśmy już Teatr dla Dzieciaków rano, wieczorem czas wybrać się na coś, co bardziej przystoi do powagi wieku. Jeśli są rzeczy nieskończone, to należą do nich przedstawienia grup improwizacyjnych, gdzie dodatkowo możecie próbować przebić się ze swoją propozycją wątku, czy hasła, jakie pojawią się na scenie. Tym razem tematem będzie (nie)chodzenie na siłownię i (nie)rzucanie palenia.

Postanowiliśmy pomóc Wam zapomnieć w ciągu tego dnia o tym, że macie przed sobą powrót do pracy i wybraliśmy trzy wydarzenia, które od rana do wieczora zajmą Wasze głowy na tyle, że ta piącha od świata jeszcze bardziej was zdziwi 7-mego z samego rana.

  ciagu     znow     zajma     urlopie     swiatecznosylwestrowej     zdziwi     poczuc     macie     trzy     piacha     dwutygodniowej     wydarzenia     tego     tyle     bardziej     zycia     glowy     rana     data     jakbysmy     zapomniec     pozwala     swiata     kilkanascie     ktore     deprymujaca     przerwie     wiemy     troche     przypomina     piescia     wieczora