Going. | 5 wydarzeń na 3 Króli

5 wydarzeń na 3 Króli

Warszawa | poniedziałek, 4. stycznia 2016

Wiemy, że 6 stycznia jest datą trochę deprymującą. Przypomina nam o tej pięknej dwutygodniowej przerwie świąteczno-sylwestrowej i pozwala na kilkanaście godzin poczuć się jakbyśmy byli znów na urlopie. Ale już 7 stycznia dostajemy pięścią w twarz od rzeczywistości i wracamy do życia. Postanowiliśmy pomóc Wam zapomnieć w ciągu tego dnia o tym, że macie przed sobą powrót do pracy i wybraliśmy trzy wydarzenia, które od rana do wieczora zajmą Wasze głowy na tyle, że ta piącha od świata jeszcze bardziej was zdziwi 7-mego z samego rana.

Każdy ma jakiegoś małego szkraba, własnego, lub takiego, którego czasem podrzuca jakaś siostra, brat czy ktoś ze znajomych. Dlatego warto wziąć malucha i ruszyć do Teatru Małego Widza na przedstawienie, które bardziej wciąga dzieciaki niż jakakolwiek bajka na świecie. Dla Was będzie to równie duża frajda!

Wirtuozi skrzypiec, klawesynu i fortepianu zapraszają na niezwyczajny koncert, będzie to uczta muzyczna w świątecznej atmosferze. Najpiękniejsze utwory z repertuaru Krzysztofa Jakowicza, Janusza Olejniczaka, Władysława Kłosiewicza, pierwsze wspólne wykonania i muzyczne niespodzianki. Gościem specjalnym świątecznego koncertu będzie Daniel Olbrychski. Jeśli nie chce Wam się iść do kina możecie pójść zobaczyć przynajmniej aktora.

Po tym jak już zostawimy zaprzyjaźnionego malucha u jego rodziców (albo uda nam się naszego podrzucić jakiejś ciotce) czas na rozrywkę dla dorosłych. W środę w Muranowie będziemy mogli zobaczyć laureata Grand Prix w Cannes “Syna Szawła”, który jest debiutanckim (sic!) filmem Laszlo Nemesa.

Weźcie tekstylia i ruszajcie do v9 gdzie możecie wydrukować sobie na koszulkach co tylko chcecie. Może być John Travolta jako Nickolas Cage w “Face Off” na plecach. Małpa z twarzą psa i ciałem psa na przodzie. Albo mały napis na rękawku mówiący “Nie było mniejszej czcionki”. Zrobicie co chcecie.

Proponowaliśmy już Teatr dla Dzieciaków rano, wieczorem czas wybrać się na coś, co bardziej przystoi do powagi wieku. Jeśli są rzeczy nieskończone, to należą do nich przedstawienia grup improwizacyjnych, gdzie dodatkowo możecie próbować przebić się ze swoją propozycją wątku, czy hasła, jakie pojawią się na scenie. Tym razem tematem będzie (nie)chodzenie na siłownię i (nie)rzucanie palenia.

Postanowiliśmy pomóc Wam zapomnieć w ciągu tego dnia o tym, że macie przed sobą powrót do pracy i wybraliśmy trzy wydarzenia, które od rana do wieczora zajmą Wasze głowy na tyle, że ta piącha od świata jeszcze bardziej was zdziwi 7-mego z samego rana.

  7mego     zajma     wieczora     zycia     przypomina     jakbysmy     pozwala     samego     dwutygodniowej     wiemy     urlopie     rzeczywistosci     postanowilismy     tyle     tego     bardziej     macie     swiatecznosylwestrowej     pracy     wracamy     przed     ktore     jeszcze     godzin     glowy     ciagu     swiata     soba     wydarzenia     deprymujaca     byli     stycznia